14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • IceTom
    #7150
    Amúgy az eredeti heroesban van pályaszerkesztő??
  • scorpeeon
    #7149
    hát, én nem számoltam a támadásokat, hogy mikor lett erős seregem, de ha az elején tudtam volna, hogy mit kell csinálni, nyilván nem így csináltam volna, hiszen így jócskán több idő volt. Szóval ezzel nem azt akartam mondani, hogy én profibban csináltam meg, csak azt, hogy így is meglehet csinálni, aki nem akar sietni a pályán :)
  • j0nNyKa
    #7148
    de nem mindenki official progamer, es van, akinek ugy a legkonnyebb, ahogyan a faqba le lett irva

    ja, egyebkent aki a faqt irta (legyek mondjuk en) is teljesen mashogy csinalta, hidd el, hogy a te leirt modszerednel is joval profibban. es ? a 4. tamadas utan kozvetlenul olyan sereged volt, amivel megolted a KURVAEROS varat ? hmhm ? jahogy te sokkal tobb ideig csinaltad, mint kene? ahhhh !!4
  • scorpeeon
    #7147
    lol, most olvasom a FAQ-ban a Haven 5. pályát, hát én nem egészen így csináltam :D simán elfoglaltam a fenti várat, Isabellt kiszabadítottam, Godrickal félrevonultam, felfejlődtem fullra, közben védtem a támadásokat, (a tear of asha-val nem is foglalkoztam), aztán amikor egy elég jelentős seregem összegyűlt arkanygalokból és más egyéb dolgokból, elindultam, és az egész pályát kiírtottam beleértve a "KURVAERŐS"-nek titulált várat is, az alvilágot és végigpusztítottam, az egész gépet lemostam a pályáról, (amikor homokórára mentem, nem is jött már, mégse lett vége a pályának, mert hát ugye nem ez lett volna a feladat :D), aztán jöttem rá, hogy milyen pofonegyszerű a megoldás :D (közben meg nevetséges volt hallani, ahogy Isabell mondja Godrick-nak, hogy fú, ilyen támadást többet már nem tudunk visszaverni, meg hogy csak a Tear of Ashaval van esélyünk, amikor alig vesztettem valamit, és esélytelen volt a gép)
    Hát, így jártam, túlságosan hozzászoktam ahhoz, h mindenkit ki kell nyírni, nem jutott eszembe, h campaignban más is lehet a feladat :D
  • Lynx_TWL
    #7146
    az egész csata menete a valóságra átírva nevetséges szóval hagyjuk:)
  • Kandurex
    #7145
    Az érdekes lenne, ha csata alatt berongyolna OMSZ. -től pár fazon és elkezdenék bikázni a döglött egységeket
  • Lynx_TWL
    #7144
    defibrilátor...:) first aid az meg elsősegély szal sínbe rak, kötöz stb:P
  • SaGa Jr
    #7143
    gyógyítás, nem feltétlenül kötözés. :-) Elvégre az irányítható tent már fel is támaszt... Azért egy sebkötözés ne támasszon fel, vagy akkor kukába a mágiával, éljenek az elsősegély sátor alkalmazottai. :-D
  • Kandurex
    #7142
    Ippen azt mondom, hogy hiába a hős, ha a fekete eleve a mob max. AD -vel kezd. legfeljebb szintre hozod vele, de semmiképen nem fogja sebzésbe vagy HP -be überelni.

    20 black maga az Isten' büntetése.

    / bevallja: imádott lénye a fekete :D /

  • SaGa Jr
    #7141
    Meg kell cáfolnom a korábbi állításomat a Witch Hutokkal kapcsolatban. Valóban fix hogy mit tartalmaznak (oktatnak) de ez nem kampány szinten előre fixált, hanem pálya szinten fixált. Ha valaki újrakezdi sima restarttal a pályát akkor ugyanaz lesz oktatva. ha viszont kampányként előlről kezdi (azaz single playerben kiválasztja a kampányt és azon belül a küldetést) akkor totál más lesz ugyanazon a pályán ugyanazok Hutban oktatva. Talán csak mázlim volt, de nekróknál nálam az első 3 Witch Hut azokat a skilleket adta, amik kellettek a végső eszköz eléréséhez (Howl of Terror).
  • #7140
    Persze nyilvánvaló, hogy magában semmi esélye sincs, de hát csak hőssel együtt kell lennie!
    ezzel csak annyit akartam közölni, hogy a necro sem gyenge, egy jó hőssel kemény ellenfele mindenkinek.Semleges seregek ellen meg lehet oldani minimális veszteséggel, sőt nyereséggel, és az egységei sem a legdrágábbak
  • Lynx_TWL
    #7139
    ami szvsz baromság, hogy a fekete sárkányra nem hat a first aid tent sem... a kötözés miért mágia?:)
  • Kandurex
    #7138
    Akkor az bug lesz, az imunity, az imunity és nem resistance, nincs megkerülés.
  • Kandurex
    #7137
    ja, ok, mondjuk a körülményekről nem szóltál, csak a vámpírt emelted ki, holott neki semmi köze nem lehetett a sárkányok halálához


    (halkan megjegyzem, hogy 20 fekete egy ütésre borítja a summon Phonixet) (végül csak a játék legerőssebb mobja vagy mije, nem igaz?)
  • kHares
    #7136
    A Fist of Wrath-el lehet sebezni, ill. ha warlock lenne akkor annak mindene átmegy részben a resisten, igaz ő nekró
  • #7135
    Fekete az, de természetesen tápos hőssel, főnix idézéssel ( hp 850 damage 290-300) és raise dead-el.Lehet, hogy a 20 sárkány lefújta volna a lordokat, ha együtt lettek volna, de 4 5-ös csapatokban nem.
  • Tutilevi
    #7134
    nem tom én a nekro kampányban nem tudtam elérni a max szintet,sztem nem naon lehet(az igaz hogy witchutokat nem használtam)
    de az első 3 pályán elértem a level capet,a 4. és 5. pályán pedig a pálya jellege miatt nem lehet meglépni annyi szintet,amennyi kell
    szal 29-30 ig lehet jutni és 32 kellene
    lehet én csináltam rosszul
  • Kandurex
    #7133
    Az nem fekete lesz, már csak azért is mert a Black Dragon a játék überalles egysége. Minden szempontból a legmagasabb A,D,DMG,HP és semmilyen mágia nem hat rá. 46 vámpír lord egy fújásra eltűnik...no comment, valamit benéztél.

    Továbbá a hős se tudja szinte hozni a vámpírt a dragonnal, hisz eleve dupla van a blacknek mindenből!
  • Kandurex
    #7132
    Akkor 3 napra előre kell gondolkodni! :) (a mindentlátó save-load spell)
  • #7131
    Ember tervez ...
    Leadership-et defense-t nem is ajánlotta fel nekem.Tehát hiába tervezed meg előre, hogy mit akarsz, nem biztos , hogy megkapod.Mindig alkalmazkodni kell, és a lehető legjobbat kiválasztani.
    Szerencse is kell hozzá!
    De egyre jobban tetszik nekem a necro!
    46 vámpír lorddal ölök mindenkit 2,5 hónap után. Az előbb 20 fekete sárkányt győztem le, veszteség nélkül! Tetszik!
  • Magic Boy
    #7130
    Ahoz lassu!
    Míg és 2 nap alatt érek vissza addig az Infernós hősök 1 nap alatt teszik meg ugyanazt a távolságot!
  • Magic Boy
    #7129
    Ha mutatok egy képet Isabell-röl és Godric-ról akkor megmondjátok, hogy jó irányba fejlesztem-e őket?
  • Kandurex
    #7128
    Vissza gyalogolsz, ha gond van :/

    Meg amúgy is ez grálos pálya, kiásod, beviszed a váradba és nyertél...
  • Magic Boy
    #7127
    Isabell a várvédésre kell nem?
  • Magic Boy
    #7126
    Na jó, de akkor egy csomó lénytöl elesek!
  • Kandurex
    #7125
    Pl. ne Godricot használd, hanem Isabellt, akit egész idáig tápoltál!
  • Botond #7124
    Bal felső sarokban tartod :-)
  • Magic Boy
    #7123
    Valaki nekem is segítsen légyszives(7112).
  • #7122
    Summoning magic sztem azért kell, mert a vár támogatja ezt!
  • koosadam
    #7121
    Király thx
  • SaGa Jr
    #7120
    Szerintem hagyd a francba a herald of death-t. Szinte senki nem csatlakozik aki nem élőholt. Azok viszont alapból mindig, csak a mennyiségük változó.
    Többre mész a pénzes skillel, még ha nem is sok, de legalább valami plusz bevétel.

    Darkból gyúrj rá a corrupted soilra, mondjuk ehhez akkor el kell felejtsed az intelligence-t. Viszont a corrupted soil nagyon hasznos, mert mindig működik. Amint megmozdul egy ellenséges lénycsapat, azonnal kap nem is kicsi sebzést és hullik rendesen.

    Enlightenmentből scholar, lord of the dead és dark revelation egy jó kombináció. Gyakorlatilag elég sűrűn akadnak mana kutak és legfeljebb a játéknak nagyon az elején kellen csak az a +50% mana. Később, úgy 15. szint fölött már elég magas lesz a knowledge és így lesz mindig elegendő mana.

    Haunted mines-t én nem használtam. Felesleges volt a bányákba bepakolni bárkit is. Ha elfoglalja akkor elfoglalja. A benn lévő lényeket kihozni úgy sem lehet, viszont legalább nem sok van benn, amit ha nem alap felszereltségű hőssel megy be, úgyis lever.

    Akkor inkább destruction magic, master of ice és cold death. Ez elég rendesen megerősíti a fagy sebzéseidet.

    De a sorcery is jó lehet. Arcane training (olcsóbb spellek), mana regen (gyorsabban és több mana regenerálódik), meg magic insight (minden iskolából megtanulhatod a 3. szintű spelleket, nem kell hozzá az adott mágiaforma skilljét ismerni).
  • Kandurex
    #7119
    #7105
  • Mayday
    #7118
    Frissitett fejlec-szoveg... Bizonytalanodik a (heti) megjelenes???
  • Kandurex
    #7117
    Már lerajzoltam a pályát, bejelöltem a kincseket, bányákat stb. meghatároztam a mozgáspontkat, az időt ameddig fejlődhetek...szal mindent,... szeretem ezt a játékot! :)
  • Kandurex
    #7116
    Nézzetek hülyének, de azt fontolom, hogy neki állok a Inferno 3. -nak heroic -on . Totál izgalmas előre megtervezni a lépéseket, taktikát... vagy menekülni.......többinyre
  • Szaruman
    #7115
    Van, hot seat, multinál.
  • koosadam
    #7114
    Köszi a választ :)
    Arra esetleg tudnál váaszolni, hogy egy gépen 2 játékos menet van-e? Engem igazából ez érdekelne a legjobban
  • Szaruman
    #7113
    Summ helyett defense, és ott a vitality. Jól jön a csontiknak.
  • Magic Boy
    #7112
    Ez már idegesít!
    Már másodjára bukom úgy el nyerő helyzetböl a Haven 5-öt, hogy Godrick(csak lénybegyüjtésre használom az álandó serege az ingyen csatlakozot más várból származó egységek)belefut az ostromra készülő Infernó seregbe!
    Mit lehet tenni, hogy ez ne történjen meg?
  • haxoror
    #7111
    aha

    Akkor Banis helyett Haunted Mines?