14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • sleepwalker77
    #7270
    A wizard hosok elore meghatarozott utvonalon mozognak.
    Meg kell varni amig elmennek az utbol es maris tovabb tudsz menni.
    Azert vesztesz ha megolod, mert a palya infoban ott van hogy el kell kerulni az ellenseges orjaratokat.
  • dukey42
    #7269
    srácok, elakadtam, próbáltam megoldást találni a topicban, de nem találtam, szóval:
    Necro, 1es pálya, a bal szigeten már mindent felszedtem amit lehetett, és az egyetlen út amerre menni lehet le van zárva egy wizard által (ha nekimegyek akkor ugye "you lose"), se alagút se semmi, és más fele nem lehet menni...
    mi lehet a gond?
  • rezo
    #7268
    Valaki tudna adni tippet hogy hogyan öljem meg az Memrald Dragonokat Inf 5-ön
  • I love Techno
    #7267
    Én is majdnem így jártam hajnalban a mage campaign-on tök faszán megy minden simán öldösöm az ellent foglalgatom a várait már olyan könyen ment hogy semire rásem néztem hogy még is megtámagyam-e vagy ne , mindenkinek nekimentem és daráltam le őket , eccer nem mentetem emiatt a magabiztosság miatt (meg má lehet fáradt is voltam mer már 2 napja nem aludtam) erre elértem az egyik feladatként kitűzött várat és reflexből rákatintok hogy támagyon akor hirtelen eszembe jutott hogy ehez már kevés leszek biztos és veszetül álítanám meg a herót de már persze késő azt , mikor megláttam hogy a várban 40 titán több száz gin meg arcmagi van szemben az én 15 titánom meg az öszes többiből negyed anyi seregemmel szemben hát hát kicsit morcos lettem , de hála istennek megnyertem a csatát a summon elementáloknak köszönhetően mert a gép volt olyan rendes hogy miután minden egységemet ijen 1-2 re leölte elkezdte mindenel a már közben többszázas lélekszámú elementál sereget ütni (aszem ha csak az elementál marad hal a héró ugye?) ugyhogy szerencsére megkönyebülhettem és elkerültem a megaszívást.
  • G_ArchAngel #7266
    miért kell bántani? van akinek a szex is csak kék tablettával megy:)
  • b-type
    #7265
    Ez gusztustalan ez a maxolt cuccokkal teli kép.
    öli a játékot az ilyen.
  • SaGa Jr
    #7264
    Itt nem skip van, hanem wait és defend. A wait csak levon valamennyit a kezdeményből, a defend meg inaktívvá teszi a lénycsapatot, de jobban lesz védve a következő aktiválódásáig.
  • SaGa Jr
    #7263
    Ez nem beírós cheat eredménye, hanem ha jól látom a neten keringő trainer trainer miatt ilyen. Erről már olvastam pár fórumos közösségben és állítólag brutál dolgokat tesz (sokan erre vadásznak mert nem bírják a feladatokat megoldani). Már amellett hogy megöli a játékélményt és a kihívást.

    Asszem ez az amivel annyi szintet csalsz be a hősödnek amennyit akarsz, végtelen mozgáspontot is adhat, meg végtelen mana pontot, iszonyat magas (állítólag akár 99999-es) statokat a heronak, meg kimaxolt alapanyagokat. Nagy élvezet lehet így játszani...
  • kHares
    #7262
    Lentebb írtátok már nem él a linkje a frissített texts.pak-nak.

    Megauploadról tölthető
  • I love Techno
    #7261
    nem lehet hogy a skip-el változik a sorrend? (mert úgy emlékszem hogy a 3 ban ott az volt ha nyomtál egy skipet azal elteted még ugyananak a kör végére a lényedet , ez ugye azt jelentette hogy pl ha a te héród lénye vagy lényei kezték a csatát elskipeltél a kör végén lépsz csak és mivel ugyan ez a lény kezdi a csatát ezért egymás után kéccer tudtál jönni és ez elég nagy előny lehetett egyes hejzetekben (ugye hogyha gyorsan pl átkelett érni a másik oldalra mongyuk a geci nyilasok miatt nem öltek le közben fél távnál mintha kezdésnek beléptél volna oda mongyuk , vagy ha lép az ellen és ugye így te kezdheted a csatát egymás után akár kécer belebaszhacc ugyan abba mire ő egyáltalán ütni tudna vele)nem tom itt hogy van , aszem ilyen nincs az 5 ben , de vmiképp szerintem itt is befolyásolja az elnyomás.
  • Mayday
    #7260
    Junius eleje.
  • kHares
    #7259
    Igen, én is master of ice/lighting hero-t csináltam most de itt másról van szó. Sem negatív morál sem egyéb nem játszott közre, arra meg csak emlékszem mit nyomtam rá. Valóban nem írja villámnál csak hátrébb kerül ill. ha megfagy fehéren villog az ikonja. Szóval egyenlőre nem tudom mire vélni a dolgot.
  • Kandurex
    #7258
    2 - 3 hét
  • Kandurex
    #7257
    Hallod, ha csalással is képtelen vagy teljesíteni a játékot, innen ne várj segítséget!

    CHEAT OFF!
  • rezo
    #7256
    Tényleg mikor jelenik meg magyarul?
  • G_ArchAngel #7255
    A kérdésem storno!

    Most hívtak a CD Galaxisból: van raktáron, holnap ki is hozza a futárszolgálat!
  • kutjus
    #7254
    Én most beszéltem velük, és nekem azt mondták mehetek érte, vagy hivatalosan még csak az előrendelőknek van?
  • rezo
    #7253
    Mondjatok már cheatokat pls (ha lehet az összes). PLS!
  • rezo
    #7252
    Hogyan lehet használni?(és mi a cheat?)
  • izsook
    #7251
    Ha már ennyire, akkor igazán becsalhatnád azt az épületet is. Tényleg így mi értelme a játéknak?
  • robotnyk
    #7250
    cheat detected :)
  • rezo
    #7249
    Honnan van mindenből maxod( ore, mercury...)??
    Oan sokáig játszottal??
  • I love Techno
    #7248
    az obeliszkek mutatyák meg ha rálépsz az öszesre (egyépként a a hírvivőt én sem álítottam meg)
  • deathstarh
    #7247
    Helloztok!

    Valaki tudja-é, hogy merre kell ásni ezt a Tear of Asha-t???


  • NeoMaN
    #7246
    [email protected]
  • NeoMaN
    #7245
    Basszus mingyá sírok...
    Fasza kis nekro fulltápos hősöm elveszett. Valaki tudna küldeni egy olyan mentést, ahol már nyitva a nekro?
    [email protected]

    köszi!
  • NeoMaN
    #7244
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ elbaxtam!
    Formáztam, újratettem a rendszert, elötte szépen backupoltam mindent. Majdnemmindent :(((
    Save-m ugrott.
    :(((

    ÁÁÁÁ

    Mindegy, nekikezdek megint.
  • G_ArchAngel #7243
    Sziasztok, lentebb olvastam, hogy nincs raktáron a CDgalaxisban - én ma visszaigazoltam, de akkor most érdemes várni a CE-t, vagy ne ringassam hamis ábrándokba magam?
  • j0nNyKa
    #7242
    sztem ott inkabb az van, hogy aktiv az abilty, csak nem jelzi... vagy lehet h a hiro varazsolta meg, es master of ice, vagy master of lightingja van, akkor van pl. a unikorn vakitasa, etc. etc., nem tuti h ezeket megjeleniti az info, de attol az egysegen lehetnek
  • j0nNyKa
    #7241
    jaj de jo h igy irtad, most nezem, hogy 2 15os van.. javitva :D
  • shad0w
    #7240
    Olvasd el a F.A.Q.-t! Technikai segítség, 15. pont(ok) :)
  • Lynx_TWL
    #7239
    én ezt nagyon jól tudom, de bármilyen speciális képesség nélkül esett már vissza a sorban ellenfél.
  • Kandurex
    #7238
    Gyenge a videókártya, az osztott memória amúgy is okozhat gondokat. Laptop ügyben minimum elvárás, hogy ne integrált szutyok, hanem külön rendesen mobolity kártya zizegjen a gépben. A teljesen alkalmatlan osztott memória az amúgy is gyér 512 rendszer memóriából veszi le a magának szükségest. Viszont a játék egyértelműen min. 512 rendszer és +64 videó ramot igénnyel.
  • kHares
    #7237
    Vannak olyan hősök akiknek van faji módosítóik ini.-re. Láttam olyat ami az ellenségét csökkenti 1% per szint meg van ami sajátot növeli, esetleg emiatt is tűnhet randomnak.
    Azt én is észrevettem hogy néha valaki visszacsúszik a sorban ha megütjük pedig semmi ilyen abilty/varázslat nem aktív.
    Sajnos ezt sem írja a játék, meg kell valami fansite-ot várni a konkrét formulával. A manual pedig ott van a dvd-n ill. a játék könyvtárában és nem ír semmit.
  • Szabca
    #7236
    Szeva!!
    Van egy Acer laptopom (Celeron M 370 (1.5GHz), 15.XGA / Intel 910GML integrált 3D grafika, 128 MB osztott memóriával / 60GB / 512MB DDR2 400). A játék indítását követően, a pálya betöltése után a program hibaüzenet küld és kilép!
    Mi lehet a gond?! Elvileg a minimális követelményeknek megfelel! Vagy én tudom rosszul??
    Előre is köszönöm!!

  • SaGa Jr
    #7235
    Van pedig, de általában csak neutral lényeknél fog bejönni. Ellenséges hősöknél mindig akad 1-2 pontnyi plusz luck, így ott nagyon nem segít.

    Ha ez jön be, akkor a dead man's luck képe villan fel az adott lény fölött. Nem a normál szivárvány.
  • SaGa Jr
    #7234
    Ha negatív luck jön be, akkor az úgy is lesz beírva. A hatása csökkent sebzés. Egyébként a -1-es luck mellett még bejöhet normál szerencse is és akkor becsúszik a plusz sebzés.

    mint ahogy negatív morál mellett is előfordulhat, hogy cselekvés után még egy cselekvést kap a delikvens, nem pedig elveszik az alap cselekvése.
  • Lacee
    #7233
    itt még nem láttam ilyet, de a korábbi részekben fele sebzést eredményezett a mínusz szerencse.
  • SaGa Jr
    #7232
    Sok varázslat és lény hatás akad, ami csökkenti a kezdeményezést sikeres találatok után 25%-al. Ilyen többek között a haven egységeknél a conscript, a footman és a fejlesztett válatozatának a shield bash képessége. De vannak egyéb lassítást előidéző lények is.
    Ha egy hősnek akad master szintű ice/lightning skillje, kakor az ilyen varázslatok is lassítólag hatnak. A mérgezés is lehet lassító hatású.
    A slow is gyakorlatilag erre van hatással.
    A warlock hős az ellenséges lények kezdeményezését redukálja le alaposan.

    Olyat még nem láttam, hogy csak pusztán nagy sebzéstől hátrakerült volna egy egység a sorrendben. Persze ez nem zár ki semmit. :-)
  • haxoror
    #7231
    Még egy dolog amit nem értek, ellenséges egységnek minusz 1-es luck-al bejött a luck!

    Vagy ez egy minusz luck? Fele sebzés?