14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Acidlich
    #7432
    jaja es remeljuk a most jol kifelejtett barbarok is visszakerulnek a jatekba
  • izsook
    #7431
    Remélem lesznek küldetés lemez hegyek és nekem csak meg kell majd mászni Őket :)
  • b-type
    #7430
    hmm
    ez jól hangzik.
  • SaGa Jr
    #7429
    A Soldiers Luck pont az ilyen speciális hatások gyakoriságát növeli meg elég jelentősen. Ha ez jelen van, akkor nagyjából minden 2. ütsénél bejön a specialitása az adott egységnek. Mondjuk footman és squire esetén ha ez megvan, akkor minden ütésükkel eljátszák a shield bash-t. Legalábbis ezt tapasztaltam és nagyon tetszett. Azóta különösen kedvelem a Luck skillt és az alá tartozó okosságokat. :-)
  • G_ArchAngel #7428
    ha megjön, akkor lefotózom:)

    csak már jönne, mert kiakarok menni dolgozni a kertbe:)
  • Ted Beneky
    #7427
  • Cobra.
    #7426
    Ezen az LCD-n kíváncsi vagyok milyen képminőség lesz majd játékok alatt.
  • Acidlich
    #7425
  • izsook
    #7424
    Azért a saját érdekedben kérdezz rá a frissítésre, mert itt a cégnél is ilyenek vannak és pl nem lehet rajta DVD-t nézni! :(
  • Kandurex
    #7423
    Uraim, a játék kezd ott lenni ahol a helye van:

    "A Nival Interactive a mai napon jelentette be, hogy az Európában május 19-én megjelent Heroes of Might & Magic V azóta döntögeti az eladási rekordokat. A briteknél a toplista legtetejére ugrott, és csúcstartó lett. Hamarosan befutnak majd a részletes toplisták, meglátjuk, hogy hol miként teljesít a legújabb epizód. "

    a toppon... Ez azért nagyon jó hír, hisz az UBI csak ígty bólint rá a további küldetéslemezekre!
  • G_ArchAngel #7422
    ennél a 20 éves 21"-os Sony CRT-nél már bármi jobb...

    meló miatt rendeltem, nem a játék alá:)

    amúgy 1 Gbyte helyett 2 GByte ramot kértem bele, ezért közel 3 hete várok rá...
  • Mayday
    #7421
    Igazi jellem!
    (Mint a nyul; ott ul a fuben, de megsem szivja) :))))

    Fel meg mi sem telepitettuk, csak gyonyorkodtunk a felesegemmel a kulcsinyben, nagyon dogos lett! :)
  • izsook
    #7420
    Ja HP? Szerinted mennyi lesz a kijelző frissítése 17 vagy 27 ms?
  • G_ArchAngel #7419
    nem akarom megszentségteleníteni, jön alá új hardver, majd arra telepítem fel:)
  • Ted Beneky
    #7418
    Azért csak ki kellene próbálni milyen az a saját CE-d . Csak egy negyed órát ( csak egy felet (( csak egy órácskát ... )) )
  • b-type
    #7417
    Ezt honnan gondolod? :)
  • SaGa Jr
    #7416
    Azt hiszem kissé pontatlanul fogalmaztam. Nyomassad a luckot(már a skillt) és vedd fel a soldier's luck skillt. Na majd akkor lesz nagyobb esély.
  • kutjus
    #7415
    Én egyiket már leadtam, másik még egy hét, de nem voltam ám ilyen erős, mint Te ;)
    Az inf 3-ról viszont annyit írtatok, hogy abba nem merek belekezdeni előtte, de addig tuti végigjátszom így is :)
  • Sheltem
    #7414
  • G_ArchAngel #7413
    megjött a CE - szép doboz [SÓHAJT]
    diplomamunkát írok, így fóliában marad...[SÓHAJT]
  • izsook
    #7412
    A Heroes III-ra történő konverzióról meg az a véleményem, hogy nagyon bele kellene nyúlni a játékba, ha már csak azt nézzük, hogy ott a Hydra 2 vel magasabb szintű egység volt és nem is Dungeonnál, hanem a Swamp-ba, de rengeteg ilyen példát tudnék még mondani és akkor a skill rendszerről a varázslatokról XP osztásról, meg a többiről nem is beszéltem, meg mondjuk nem tudom mit kezdenétek az initativ speedel???
  • b-type
    #7411
    Hát eddig nem így vettem észre, és mivel elég H3 így gondolom ez is az, márpedig ez anno a WoG fórumán ki lett vesézve, hogy a H3-ban semmilyen beleszólása nincs a Luck-nak a lények speciális képességeinek a bekövetkezésébe. :(
    Ott volt rá script..ki is próbáltam, de nem tetszett végül.
  • SaGa Jr
    #7410
    Nyomassad a luckot. Ha magas gyakrabban jönnek be az ilyen apró aranyosságok is.
  • SaGa Jr
    #7409
    Nem bug. Az uccsó tárgy az utolsó városban lesz. Ez fenn van a jobb felső sarokban. A nagyjából középen lévő várostól keletre van egy kapu(benne jó sok wizard egységgel), ezen kell átmenni. Majd ha jól emlékszem lesz még egy ilyen kapu mire eléred az északabbra lévő várost. Itt majd kapsz új feladatot és változni fog a kiírása a feladatnak. Szóval nem kell izgulni, akad még tennivaló a pályán. :-)
  • valaminick
    #7408
    Sajnos nincs elég idöm játszani vele... szoval az a mindjárt elterthat napokig is:P
  • Tutilevi
    #7407
    akkor mindjárt odaérsz az első szíváshoz:)
    sok szerencsét
  • valaminick
    #7406
    Hali!

    Gondoltam leírom én is a tapasztalataimat:)
    Most végeztem tegnap a Heaven hadjárattal és meg kell, hogy mondjam nekem bejön a játék:) a 2. hadjárat 2 pályáját kezdtem még el tegnap (asszem inferno) és eddig ez is bejövös...lények varázslatok, történet:)
    röviden ennyi:)
  • gallik
    #7405
    Azzal viszont egyetértek, hogy egy stratégiai játéknál a szerencse ne legyen döntő befolyású!
    Ezért kérdeztem meg tegnap, hogy a csatakezdést hogy számolja ki a játék!
    Mert, ha random lenne, akkor ez tényleg döntő befolyással bír
  • NeoMaN
    #7404
    LOÁL
  • izsook
    #7403
    Nem értem miért szedték ki az öregítést szerintem az maradhatott volna, emlékszem, mikor az ellenfélnek már csak 75 Hp-s Titánjai voltak :)))
    Ez az átkozós támadás még a kettőbe volt, ahol asszem 150 hp-javolt a csont sárkánynak jó nagy gyökér sereg volt sajna :(((
  • gallik
    #7402
    Ok! Tudom!Rendben van.Csak azért írtam, mert esetleg mások félreérthetik, hogy :"butaságot írtál"
    Vannak akik megsértődnek ezen, de látom "b type free" nem ilyen :)
  • Dant0r
    #7401
    Soldier's Luck? :D
  • Sheltem
    #7400
    "de tarsuk azért tiszteletben mindenki véleményét!
    Nincs nekem semmi gondom "b type free"-vel annyi, hogy én másképp látom a spec. képességek hasznát, de tiszteletben tartom amit ír ettől még.
  • b-type
    #7399
    Ez egyfelől így igaz, személyeskedni az szokott akinek nincs érve. :)

    A lények speciális képessége nem attól speciális hogy százalékos eséllyel jön be...met hiszen bizonyos lényeknek mindig bejön, vagy mindig varázsolhat.
    Az azért az, mert a lényre jellemző tulajdonság.
    ..és az én véleményem szerint..ami lehet akár butaság-hülyeség is :)))..szal az szerint egy véletlenszerűen bekövetkező hatás egy stratégiai játékban problémás..ha a játéktér egésszét érintené..pl. a csatában egyszercsak esni kezdene és mindenki vesztene ezért 1-2attack-ot, vagy spellpower csökkenés lenne az oké, de lények szerint problémás.
    Másfelől hanyagságnak tartom hogy ebbe a százalékos esélybe nincs beleszólása a felszedett, vagy felruházott Luck-nak pl.
    és a többi módosítónak..ward, és a hős ellenállása pl.
  • Dant0r
    #7398
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    majd legközelebb te is használd a makrót, engem is beidomítottak már:P amúgy nekem alig jelent meg haven egység, mert szinte összes lényemmel beálltam a várba, úh. nem volt hova spawnolni =D
  • gallik
    #7397
    Sztem se lenne jó, ha állandó képesség lenne, akkor nem lenne speciális, de tarsuk azért tiszteletben mindenki véleményét! Kinek a pap ...
  • dr Kotász
    #7396
  • b-type
    #7395
    :)
    Nem ezzel van a baj, hanem azzal hogyha bejön mindent viszel, ha nem jön be világi nagy szívás.
    ..és hogy azzal nem lehet taktikázni ami nem biztos hogy bejön.
    tehát egyfelől óriási a különbség a bejön és a nem jön be között, és a véletlen fogja eldönteni a csatádat.
  • dr Kotász
    #7394
    Ajaj, pontosan ugyanitt tartok. Nekem sem volt benn a várban az utolsó artifact. Aztán elolvastam figyelmesen a scenario leírását. Nézd csak meg, a wizard főváros neve nem egyezik meg egyik elfoglalt városoddal sem. Lesz még a sarokban egy 4. város szerintem...

    Egyébként nem értem, nekem hardon negyedekkora seregem sem volt (a gépnek sem). Sokáig húzhattad az időt szerintem. Szerintem...
  • Sheltem
    #7393
    Imho úgy jók a speciális képességek ahogy vannak, ki vannak azok találva faszántosul.