14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Cuchulainn
    #7512
    Érdekes én is a necro kampányban találkoztam szinxel és tőlem azt kérdezte, hogy melyik család alapította a Griffin empiret. A griffin túl nyilvánvaló lett volna, szal falcont montam és jó volt :D
  • haxoror
    #7511
    Eddig kétszer voltam szfinxnél (mindkétszer a necro kampány alatt) és mindig tudtam a választ

    Mindkétszer ugyanazt kérdezte

    Hogy Nur miben különbözik a többi Academy hírótól, mondom ő egy dzsin!
    Mindig elfogadta pedig így utólag nekem Galib rémlik mint dzsin híró na mindegy
  • Cuchulainn
    #7510
    Én okos voltam és mindég tudtam a választ eddig :D (Mind az 1 alkalommal:P)
  • Dant0r
    #7509
    hmm valszeg nem 100%.. :DDD
    bár van benne valami, mintha úgy csinálták volna meg, h neki _kelljen_ győzni. de a szar ai miatt ez bukta =D


    én a szfinx-eket bírom! :D rosszul válaszolsz és megkapod önmagadat ellenségnek.. huhh, na AZ kellemetlen. :D
  • Cuchulainn
    #7508
    Én azt megnéztem, szvsz ott vesztened is kell. Asszem a szintedhez igazítja az ellenfelet, hogy mindig erősebb legyen jóval(Bár ez nem 100%). Gondolom az a lényege, hogy Agrael elbukna, de a Heart of the Griffin megmenti...
  • Kandurex
    #7507
    Nálam is így volt , bár ott gondolom, ha nyersz, ha vesztesz mindeképp továbbjutsz.
  • endurance
    #7506
    Nekem olyan bug jött elő, hogy az inf2-es pályán elbuktam az utolsó csatát a bika hőse ellen és mégis kiadta a Mission Complet-et. Mehettem tovább a 3-as pályára.
  • BADE
    #7505
    nagyon hiányolom a costum game-ben,hogy nem tudom megnézni jobb click-el,hogy melyik népnek milyen egységei ill. a hősöknek milyen képességei vannak
  • Cuchulainn
    #7504
    Valaki aki végigvitte a teljes champagint megmondhatná, hogy van-e netán valami lezáró grandiózus finálé? Én most kezdem a warlock kampányt, és az eddigiek mindig ott értek véget ahol valami érdekes történt volna. Remélem, hogy nem hagyják csak úgy lógva az elvarratlan szálakat...

    Más: Rajtam kívül botlott már valaki olyan bugba, hogy a játék nemes egyszerűséggel átugrott egy pályát? Olvasgatva az itteni hozzászólásokat meglepődtem hogy az Inferno negyedik pályáján elfekkel ment mindenki. Meglestem, és akkor veszem észre, hogy nekem ez a pálya egyszerűen kimaradt. Az elf hős legyakása után Agrael egyszerre csak a tengeren találta magát. Még csodálkoztam is, hogy honnan tett szert hajóra...
  • dr Kotász
    #7503
  • NeoMaN
    #7502
    Na. Mivel veszett a mentésem (normal), újra kezdtem hardon. Inf 2-őn járok és kb. 10x jobban nyomom mint elsőre. ÉLVEZEM, nem bosszankodom.
    KURVA NAGY A GAME, TESSÉK SZÉPEN MEGVENNI!
  • SeLeNe
    #7501
    innen letölthető az új Skillwheel
    http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=520
  • j0nNyKa
    #7500
    asziszem azzal vege is a palyanak
    lesznek meg kemenyebbek :]
  • haxoror
    #7499
    THX

    Én is ilyesmire gondoltam, genya sötételfként meghúzódtam amíg már csak egy maradt így csak őt kellet levernem

    Rögtön léptem három szintet :D
  • Kandurex
    #7498
    Te figyelj már, ismered a spoiler tagot? Nem kellene lelőnni a játék történetét!
  • AtiRadish
    #7497
    Sylvan(5.campaign) uccsó pályáján (Vampire Lord) járok.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ROhadjak meg nagyon nehéz,nem bírom megcsinálni.Kinyírom Nikolai-t a 6000!!!!!!csontvázíjászával együtt ,utána látom h. folyton feltámad amíg ki nem ások valami szart.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.
    Valaki megmondaná hány Obelisket kell megnézni??


    Meg esetleg valami tipp/trükk erre a pályára?
  • j0nNyKa
    #7496
    megolik egymast, a vegen marad 1-2 gyenge, meg 1 eros, utana tied a terep
  • dr Kotász
    #7495
    Innen.
  • haxoror
    #7494
    Ja most Warlok 1-en van az arénának valami trükkje?
    Akkora csapatokkal mászkál néhány hogy nem hiszem el!
  • haxoror
    #7493
    basszameg :(
  • SeLeNe
    #7492
    Hi
    Tudja valaki honnan lehet leszedni Skilwheel 1.0-t?
  • Mr. Perfect
    #7491
    Srácok!! Valakinek nincs véletlen linkje normális DVD borítóhoz? Mert amik a cdcovers.cc-n vannak azok nagyon gagyik. Az egyik csak az első borító a másik német nyelvű a harmadik meg valamilyen szláv nyelvű
  • SaGa Jr
    #7490
    Nem nagy spoiler, meg már szóba is került talán, de biztos ami biztos kap keretet.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a rosszarcú nekró hős lesz az egyik legkellemetlenebb ellenséged majd az utolsó kampány 4. küldetésében. 3 hőssel kell egyszerre nekimenni és egymás után mindegyikkel meg fog vívni. Ekkor fel lesz javítva 30. szintűre ha nem érte volna el a kampányok során őkelme a level 30-at. A statjai és alap varázslatai is azok lesznek, mint amik a vele való játék befejezésekor. Szóval rendesen be fog tenni a játékosnak és a 3 hősének (Godric, a Sylvan hős, és a Wizard hős).
  • SLICK
    #7489
    hi all!
    elnézést h ilyet kérdezek, de vki megtudna dobni pár seriallal?
  • viktor8806
    #7488
    elnézést kimarad a so után a k=sok
  • viktor8806
    #7487
    nekem ki van a ... vele!so szivatós ge....!
  • z0ty #7486
    nah, befejeztem inf kampányt... (nem, nem azért mert ennyi ideig tartott volna, csak kb 1 hetet szüneteltem)
    28. szinten végezte a hősöm, eléggé harmoniátlanul (tudomtudom, nincs ilyen szó - 25-as attack és kb 10-es defense :D - spellpower meg knowledge természetesen jók voltak, a 3. és 4. részben is a mágiásos hőseket részesítettem előnyben)
    következmény: sikerült teljes mértékben megutáltatniuk velem a Sylvan lényeit (főleg a druidokat) :P
    a necro kampány után leszek bajban, mert a maradék 3 várról fogalmam sincs, éppezért: de várom már azokat :D
  • Lammer
    #7485
    Ott a pont!
  • odex
    #7484
    kiakar heroes 5-özni velem neten tudom a megoldást hogylehet vele nyomulni:) msn: [email protected]
  • haxoror
    #7483
    Akkor majd szerzek párszáz Impet mert ha ez elkezd varázsolgatni ott hullanak az emberek
  • Kandurex
    #7482
    Pedig a régebbi részekbe rendszeresen előfordult, hogy a régi full-über-táp hősödet kellett leverni...és nem csak az első kampánybelit, hanem az összest!
  • haxoror
    #7481
    Egy kérdés, elf váraknál nem karók vannak a várfal mellet hanem indák amibe ha belemegy valaki akkor azt lefogják.
    Ezt lehet valahogy dispellezni? Amúgy a lefogás végleges vagy csak egy ideig tart?
  • Ombika
    #7480
    NEvetek!!!
  • imilee
    #7479
    Hi" Tud valaki magyarositást ehhez a játékhoz? Ha tud irja meg nekem légyszi. Előre is köszönöm.
  • haxoror
    #7478
    A necro kampány volt amit eddig a legjobban élveztem, meg most vettem csak észre hogy milyen rohatt szép a zene a játékban, most jöhet a Warlock hehe
    Nagyon örülök hogy végül nem próbáltam a Howl of Terrort mert nem sikerült volna megszerezni és tulajdonképpen szükség sem volt rá, viszont bazira sajnálom hogy a Logistic-et kihagytam, kínszenvedés volt hogy milyen lassú nélküle a hős :(

    Szerintem elég pofás lett a végére, még jött egy szint a végső csata után.
    Remélem nem kell majd ellene harcolnom
  • I love Techno
    #7477
    nah sikerült végigvinni , hu de jó kis játék jó kis befejezéssel kár hogy vége.a történet meg az intrók nagyon jó benne meg az egész játék is (azért az utolsó pálya iszonyat hogy akadt a csatákban , hiába vettem vissza a grafikát , brutális volt)
  • Ombika
    #7476
    Koszonom!!
  • sleepwalker77
    #7475
    Ott tudsz kikotni, ahol bele tudsz gyalogolni a hosoddel a tenger sekely vizebe.
  • Ombika
    #7474
    Tehat ahol van kikoto pl vagy vmi mas jelzi ezt?
  • j0nNyKa
    #7473
    http://www.sg.hu/galeria/10909125811147979211.jpg