14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • j0nNyKa
    #7472
    mert csak kijelolt helyeken lehet kikotni.
  • Ombika
    #7471
    Hi!!

    Az miert lehet,hogy multiban beszallok 1 hajoba es sehol sem tudok kikotni csak a vizen vergodom! :(
  • Acidlich
    #7470
    csak ha epp bejon az a kis esely es gazdagabb leszel 50 hunterrel mondjuk, hat az mar nem mindegy azon a palyan
  • phunky
    #7469
    lécce segiccsetek a fall of a king pályán elakadtam. pedig elfoglalom a várat 1 hét alatt és mégis azt irja ki h vesztettem. miért?
  • haxoror
    #7468
    Ha ugyanolyan fajú a hős és a csapatában is olyan fajú egységek vannak amilyen az útonálló plusz még a hősnek van diplomacy abilityje na akkor szerintem a masszív 20% esély már meg is van hogy beállnak

    Egyszerűbb ha lezúzod őket
  • haxoror
    #7467
    Aha

    Szóval egy 12+ korhatáros játéknál szerinted normális elvárni hogy a három megjelenő várost még külön leellenőrizze a játékos hogy TÉNYLEG az a három város az ami a leírásban szerepel?
    Lehet hogy van néhány ember aki a "foglalj el három várost" utasítás után megjelenő három városról hiszi azt hogy ezekről van szó?

    ja... és biza... válasz gomb is létezik... biza...
  • izsook
    #7466
    Szerintem ehhez nagy mák kell!!!

    A legfőbb probléma a pályán, hogy a vár fejlesztéshez sok fa kell... arra kell rágyúrni meg az aranyra!!!
  • sith77
    #7465
    Nem minden esetben
    A komolyabb egységek inkább harcolnak
  • izsook
    #7464
    Nem tudja valaki, hogy hol van leírva, hogy váranként mi az a két mágia vonal, amit támogat?
  • Kandurex
    #7463
    Hm, szal asszondod, hogy béreljek fel egy sylvan hőst, mert hozzá join -olnak?
  • Nenrandil
    #7462
    Hát igen nec. második pályáján meg is szívatott a mágus a PF varázslattal...
  • Nenrandil
    #7461
    Nos a leírásban 3 város nevet említ...az utolsó neve a főváros neve...Azoknak a három városoknak a nevei melyek először megjelennek, nem egyeznek az utoljára felsorolt főváros nevével... így nagyon gyorsan kiderül hoyg biza kell lenni majd még egy városnak valahol...
  • izsook
    #7460
    :))) NEM!!! Van 50% esély, hogy be misseli, mivel Incorporeal.
  • izsook
    #7459
    Még annyi, hogy ilyen harcos beálítottságú hősnek talán az egyik legjobb választás a Summoning Magic!!!
  • gallik
    #7458
    Phantom Force-nál eltűnik az egység, ha megütik, nem ?
  • izsook
    #7457
    Főleg mikor 60 Pit Fiended és gételgetsz Phantom Forcélgatsz és lassan megtelik a képernyő a Te seregeddel :)))

    És csak 6 mana :))))
  • NeoMaN
    #7456
    Ja, és hard.
  • NeoMaN
    #7455
    Újrakezdtem. Haven uccsónál vagyok, Phantom force kiba*ottdurva!! :)))
  • izsook
    #7454
    Én meg csináltam annyi a titka a dolognak, hogy menni kell előre, mint a barom és levágni mindenkit, lehetőleg minden csata előtt menteni és legkevesebb veszteséggel megcsinálni, ha muszály, akkor olyan seregeket, amik nagyon fogynak és később szükség lehet rájuk lásd Hunter azokat tartalékolni valamint az Unikornokat is tartalékold és csak a végső harc előtt szabad kivenni Őket. A vadászokat megéri ketté osztani, mivel így körönként négyszer lőnek, így nagyobb az esély a hellfire abilitire + tűz sebzés. Egyébként Én szinte teljes mértékben a vadászokra alapoztam, ja és a Phantom Forces varázslat nagyon ajánlott, nem csak erre a pályára, hanem a démonlord mikor legételi az agyát meg még fantom forces és még azok is gételnek... :)
  • haxoror
    #7453
    Hol írja hogy 4 vár van?
  • kHares
    #7452
    Tessék: #5653
  • haxoror
    #7451
    1. nem mondtam hogy küldök mentést
    2. címet sem adtál ahova küldhetném a mentést
    3. nincs mentés, mert csak quick save-elek
  • haxoror
    #7450
    Első játékom a heroes-al ezért normálon nyomom

    Nem, nem fogom hardon nyomni :D
  • Kandurex
    #7449

    Na jó,...feladom. Aki megcsinálta az inferno 3-at hardon, az osszon már meg némi stratégiai tippet velem. Köszi!
  • Nenrandil
    #7448
    Nekem egyértelmű hogy nem csak az a három vár van, mert elolvastam a feladat leírást...
  • Dant0r
    #7447
    Ez is igaz. Armageddon is alap volt minden körben ellenem...
  • zsolt11
    #7446
    akkor miért nem küldöd a mentést?
  • Tutilevi
    #7445
    a necro addig owerpowered amíg nem találkozik egy Dungeon Lorddal:)
  • sleepwalker77
    #7444
    Nalam a wizard ellenfel nem szorakozott dispelekkel, arra ment hogy minel tobb egysegemet pusztitsa el, altalaban tuzgolyoval es hasonlokkal, igy mindig nagyobb volt a veszteseg ha hossel jott. :)
  • Dant0r
    #7443
    Hardon nyomod amúgy?

    Mert ott biza az ellenfél is simán felveszi az academy egységeket- simán nekem jött 100 titán, 200+mágus, etc. ha nem vigyáztam és hagytam elkallódni:D
  • haxoror
    #7442
    Nem volt hős de tökmindegy mert ha van hős akkor sem nagyobb a veszteségem, annyi csak a különbség hogy akkor Marklar nem csak nézi a csatát hanem Frenzy meg Puppet Master spellekkel gondoskodik arról hogy az ellenséges hős ha sorra jut csak dispellekkel foglalkozzon.

    Egyébként ez az első faj ahol a hősöm tényleg nem kell hogy semmit sem csináljon mert az egységei alapból überek.

    Ja és Necro 3-at eléggé benézhették a készítők mert komoly ellenállás gyk sehol sem találtam, helyette viszont találtam tengernyi neutral undeadet, volt olyan hogy több mint 900!!! skeleton archer állt az út közepén és várta hogy csatlakozhasson.
    Az az 50 Bone dragon is mind neutral volt mivel mire megkaptam a küldetést hogy kéne 20 Bone addigra már eleve Spectral Dragonjaim voltak azokat meg nem tudtam visszafejleszteni
  • haxoror
    #7441
    sry, újabban nincsenek necces csatáim, kezdek ráérezni a játékra
  • SaGa Jr
    #7440
    Jól látom, hogy az ellenfélnél nem volt hős? Úgy nem nehéz kis veszteséget produkálni. :-)
    Meg úgy a titánok sem az a nagy pusztítóerő. Bár veszélyesnek azért elég veszélyesek így is.
  • Acidlich
    #7439
    pedig a frenzy a 3hoz kepest meg erosen butitva is lett, ott meg teruletre hatott megfelelo skill birtokaban es berserknek hivtak.
  • j0nNyKa
    #7438
    amint latod, nem elte tul valami sok egysegem :]
  • j0nNyKa
    #7437
    ez necces volt
  • j0nNyKa
    #7436
    meg ugye raise dead is durva necronal

    kemeny, ahogy a noobok sirnak kulfoldi forumon, hogy a necro tul gyenge, erositsek meg patchben, kozben meg atom overpowered, csak tudni kell jatszani vele
  • Kandurex
    #7435
    "oszt, kisz kezit csókolom" az a 40 titán nem lőtt?

    Vazz, kicsit felvilágosítottam a képet és megláttam azt a 7k csontit... na jóóóó van, olyan képet mutassatok, ahol a harc necces, de még is fényes!


    (nem is néztem az alatt lévő szöveget, hanem egyből válasz)
  • haxoror
    #7434
    Jobban kéne vigyáznod az egységeidre!



    Necro 3-on összejött 7000!!! csonti íjász pedig nem is tápoltam magam csak felderítettem a térképet, fel is kellett is mert megint félreérthető a map mivel NÉGY academy város van és nem három.
    Nem tudom hogy Heroes 3-ban a necro mennyire volt erős de nekem most brutálisnak tűnik, a vámpírok, az Arch Lichek, az a kaszás izé meg a csonti íjjászok alapból büntetnek ehhez még hozzájön hogy veszteség az eternal servitude miatt szinte nincs is viszont a sereg még nő is minden csata után az új csontik miatt.

    Ja és szerintem(!) a Frenzy és a Puppet Master spellek túl erősek, jobb lenne ha százalék eséllyel jönnének be és nem mindig.
  • Ted Beneky
    #7433
    Hát igen ! " Barbárok közt "