14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • fixpont
    #7190
    Valaki tudna adni egy 5/3-as Campaign.sav filet? (5. kuldetes sorozat 3. palya: The Defense). Aki eppen ott jar, legyszi kuld el nekem a [email protected]. Thx.
  • Acidlich
    #7189
    azok a knightok valami kulonos oknal fogva nem alltak be hozzam, viszont az eszaki reszen is van egy banda beloluk azok meg igen...
  • haxoror
    #7188
    Ja meg még két apró szösszenet:

    1. Godrikkal meg Márklárral fent kolbászolok academí területen erre a rohadék benidzsázott a kikötőmbe és elfoglalta a városom!
    Vagy 20x elhajózott mellette de most el is foglalta, éppen benne voltam az egy hétbe hogy visszaszerezzem.

    2. És ezért főleg kurva dühös vagyok, egyik szigeten Godrickal kiszúrtam egy csapat Death Knightot! HURRRÁ!
    Na majd jól jövök Márklárral és jól összeszedem őket mert 100% hogy minden kóbor undead csatlakozik hozzá!
    2 azzaz kettő napon múlt hogy előttem ért oda egy academy és lezúzta őket :(
  • haxoror
    #7187
    helyesírás r0x0r kurva ideg vagyok!
  • haxoror
    #7186
    Egy ilyen rohatt titán hány call lightningot tud?
    Mondom szarok bele, csak abbahagyja a buzija de olyan 15 körül kezdtem gyanakodni hogy ez nála egy free ability, hát bassza meg persze hogy nem a lightningvédő cuccaim vannak rajtam!

    Persze én vagyok a hülye mert már rájöhettem volna hogy a városnézés nem kifizetődő, naná hogy elharapództak a dolgok a necro 2 utolsó kiejthetetlen nevő academy városába, az a kék szardarab valahol beszerzett egy klónüzemet mert NEM HISZEM EL HOGY EGYETLEN NYOMORULT VÁROSBAN ENNYI LÉNYT LEHET GYÁRTANI!!!!

    De nem érdekel elpicsázom mint a szaros elfeket!

    az egészben az a legnagyobb fles hogy mivel a nekro város megvan (ÉS PERSZE LIMIT VAN HOGY MIT GYÁRTHATOK ÉS MIT NEM ÁÁÁÁÁÁ) így az lett a legközelebbi város szal a B tervem hogy Godric majd meszummonol egy nagy rakás Palidin alap bukta, a necro über seregem meg itt már nem annyira űber :(

    Gyártani nincs értelme mert az academí adott idő alatt úgy is többet legyárt mint én, valszeg egy korábbi mentéstől kezdem az ostromot mert pár hét elment azzal amíg próbálgattam hogy mire jö a necro város (az össz hasznom belőle 40 íjjász meg egy tucat vámpír WEHEHEHEHE közben az a szar még legyártott legalább 5 titánt) szal korábbról ahogy megvan a város berongyolok a sivatagba mivel a seregem már akkor is kb ugyanaz volt...

    Ja meg elsőre a Spirit Linkkel indítok asszem az acélgólemeken, most azért szoptam mert később egyszerűen nincs már idő az ellövésére mert minden körben élesztgetek és a végén kifogytam a manából, kb 160 manám van amúgy szal ez a csata extra-maraton lesz remélem a végén bead egy animációt ahol a seregem kibelezi a helyi lakosságot vagy ilyesmi, az megfelelő elégtétel lesz ezért a szopásért!
  • atkaq
    #7185
    köszi
  • Lacee
    #7184
    a druidakörben álló druidákat kell lenyomni, akik druidamágiát nyomatnak a térkép közepén, nehéz eltéveszteni :D
  • atkaq
    #7183
    Inferno kampány harmadik pályán /The Conquest/ vagyok már megöltem mindenkit,elfoglaltam a várakat de van még van egy feladat amit meg kell csinálni: DESTROY THE SOURCE OF DRUID MAGIC.Nem értem hogy mit kell csinálni kérlek segitsen valaki ha tud.
  • NeoMaN
    #7182
    Hardon nyomod?
  • Kandurex
    #7181
    Hehehehhe, kezdek magamra ismerni :D Pont azokat a tüneteket mutatod, amiket én mutattam a H3 végigjátszása közben. Szal tetszik a játék mi?
  • NeoMaN
    #7180
    átkozni kell az ellenfelet....
  • Dant0r
    #7179
    Hm, én hardon nyomattam, a trükkje, már ha ez számít annak valszeg az, hogy minden vizimalmot meg ilyen heti-bónuszt adó cuccot vegyél fel.
    Egyesével szépen kiiktattam a hőseit, nem volt gondom abszolút.. Megvártam míg első hőse eljut a szigetig, aztán visszaüldöztem a hajójáig ahol meg is öltem.
    Majd a 3. pálya lesz szivatós.
    Ha kell help akkor 1 szó: RUSH =D
  • cuccok
    #7178
    Bakker akkor!
  • Tutilevi
    #7177
    hja meg mondjuk nem árt hozzá egy atomtáp hős:)
  • Tutilevi
    #7176
    nem
    én pl csak az összegyűjtött nekrokkal aláztam mindenkit
  • dr Kotász
    #7175
    Szerintetek létezik az, hogy vannak varázslatok, amelyek hatása nem függ az adott iskolában való jártasságtól? Pl. Blindness - 0.25 x spell power turnig hat és kész.
  • dr Kotász
    #7174
    Bocs, de: HAVEN!
  • haxoror
    #7173
    Godrik a városban ül és épít meg képez én meg a necroval elmentem keletre nyersanyagért, remélem így most békénhagynak egy ideig.

    Ha jól sejtem a heaven egységekből kellene csapatot szerveznem mielőtt áthajózom?
  • SaGa Jr
    #7172
    Gyors egységeket tegyél be vagy valami tárgyat ami a kezdeményezést növeli. Másként sokan beelőzik őket. Majd mikor elég sok csonti íjászod lesz már, nem fog zavarni a dolog.
    Ámbátor a varázslók egységei közül csak a magasabb szintűek tudnak leelőzni. A gólemek, a sima gremlinek, a gargoyleok nem gyorsabbak, sőt egyenrangúak vagy még lasabbak is mint a nekro egységek.
    Ezért jó, hogy a játék elején még ott vannak veled Godric egységei is.

    Az ne zavarjon, hogy az első kikötő wizard hős leveri a fél seregedet, mert a többiek valamivel gyengébbek. Ha teheted húzd fel a városban a védelmet és ezzel nyersz egy kis többlet erőt.
  • kHares
    #7171
    Na, most hogy dungeon-nel vagyok rájöttem hogy másképp működik az elemental chain mint ami le van írva(még a béta állaot szerinti leírás). Sem több elemhez nincs semmi kötve sem kombókat nem vettem észre. Egyszerűen ellentétes elem nagyobbat üt. Vajon miért butították vissza? Túl táp volt vagy az olyan embereknek kedveztek akik nem tudnak lebegős cipővel átjutni leszakadt hidakon? Remélem patchben visszahozzák
  • haxoror
    #7170
    Hogyan tudom elérni hogy a necro egységek ne csak minden 4-5 körben léphessenek, a fél seregemet leverik mire egyáltalán elkezdhetnék harcolni

    A necro 2-t meg ezekszerint harmadszor is kezdhetem eddig mindig az első héten partraszállt egy mágussereg ami levert mert velük ellentétben nekem kurvára fogalmam sincs hogy mi hol van a térképen ezeknek meg kémműholdjuk van mert mint egy kibaszott muslinca úgy repültek a hőseim után az idegen terepen
  • SaGa Jr
    #7169
    Áá! Megint előbb tenyereltem mellé, minthogy befejeztem volna.
    Emiatt szerintem ne kezd újra. Az az egy varázslat van ami igazán fontos lehetne abból az iskolából.

    A knowledge nálam is alig fejlődött ámbátor 10. szinten 3-as volt, de nem volt belőle gond. Akadt elegendő knowledge fejlesztő épület a pályákon szétszórva. Arra azért én is kíváncsi lennék, mi alapján jön a tulajdonságok fejlődése.
  • I love Techno
    #7168
    jah eleinte én is így voltam de mondom mivel folyton mekurt veszteni valóm nincs , és nyertem
  • SaGa Jr
    #7167
    a raise dead asszem csak 2. szintű varázslat így nem kell semmi iskola a megtanulásához.
    Nálam a nekronak nem volt idézés iskolája, mégis tudta használni. Nyílván ha van neki, akkor sokkal több Hp-t tud visszaadni, így jóval több lény támadhat fel. Az egyetlen karakterem, akinek megvolt az idézés, az a varázsló volt a wizard kampányban. Bár nem emlékszem már, hogy ez volt neki az alap skill vagy valamiért ezt választottam...
  • SaGa Jr
    #7166
    Igazság szerint nálam is csak a helyet foglalták, de mivel az lett írva ,hogy nélkülük nem lehetséges a nyerés, hát hurcoltam magammal őket.
  • NeoMaN
    #7165
    nem gáz, nekem sincs és simán verem az ellent...
    Nálam is alig volt mana (20), közben meg brutál varázslatokat tudtam nyomatni.
  • I love Techno
    #7164
    nem tom kicsit bebugzódhatott nekem valami mert most újra elkeztem és igaz bár nyögvenyelősen de sikerült meg csinálnom a sylván utolsó pályáját , ugy hogy gyakorlatilag mindent ugyan ugy csináltam szal nem értem mér volt az előző próbálgatásaiban az hogy a gép nem szedegedte a várból a cucokat csak egyik pilanatról a másikra bekapott 2000 dragont (csitelt a kurva gép ) , (hacsak az nem kellet ehez hogy a pályán lévő öszes spectre dragont kifingassam és esetleg ez is feladat volt? , mert a feladatok között erre nem emlékszem hogy szerepelt volna , nah mindegy hu de örülök hogy végre továbbléphettem , jah és annak az 5 főnixnek amit adott az a szar te vedted valami hasznát? mert nálam csak a helyet foglalta haszna nem igen volt )
  • dr Kotász
    #7163
    Hmm... Én is most kezdem a nekro kettes pályát. A következő skilleket szedtem össze az előző mapon: necromancy és leadership ugye adott, ezeken felül logistics, sorcery, dark magic, destructive magic. Aztán most figyeltem fel arra, hogy a Raise Dead varázslat a summoning iskolába tartozik. Gáz, hogy kimaradt? Kezdjem újra a kampányt, mert ez a nekró hős legfontosabb varázslata?

    Még egy kérdés nekro 1. pályáról: a végére 12-es spell power és 2-es knowledge-em lett. Röhej, hogy ilyen kiegyenlítetlenül fejlődik szintlépéskor a hős. Másnál is ez volt?
  • kHares
    #7162
    Te örök romantikus :) Az egyetlen dolog amit elvárnék tőlük hogy kiírtsák egymást. Amúgy van a nekróknak egy speckó épületük amivel minden élőlényt átalakítanak az adott szintnek megfelelő halott változatára. Mondjuk nem emlékszem, azon a pályán lehet nincs.
  • SaGa Jr
    #7161
    Nekro kampányban holt felesleges a logistics. Oda inkább mágikus erő kell, méghozzá sok.
  • SaGa Jr
    #7160
    Nem biztos, hogy így kéne nézed a dolgokat. A single player egy történetet mesél el és ebben vehetsz részt. De ki is hagyhatod és nyomhatod a multit vagy azt a kevés scenariót, ha csak ütni akarsz, de sztori nem érdekel.

    Azért kampány, mert egy történetet mesél el. Senki nem ígérte, hogy az adott kampányban csak és kizárólag azon egységekkel fogsz harcolni ami a kampány nevében szerepel. Pláne, hogy nem egy helyen, hanem váltakozó helyszíneken zajlik minden harc.

    A necro sztoriját megnézve rájössz, hogy az semmi másról nem szól, mint hogy újra hatalomra jussanak. Ehhez pedig szükségük van egy másik fél támogatására. Ez most a Griffin Empire. Amúgy meg a 2. pályán a cél, hogy visszaszerezd a nekrók ősi városát. Nem nehéz ezt elérni, csak összeállítasz egy kisebb sereget és áthajózol ÉK-i irányban. Ott lesz felül a város.
    A 3. küldetésben 1 nekro és 1 haven városod is lesz induláskor. Merthogy ellenőriznek téged. Nem magányos akciózás megy. Mondjuk elég csak a nekró várossal foglalkozni, onnan kiindulva is prímán megoldható minden feladat.
    4. küldetésben nme lesz város, hanem üldözni kell egy menekülő mágust és kivégezni.
    5. küldetésben meg a griffineket kell verni egy nekro-griffin szövettséggel.

    A 2. küldetésben a mágusok nagyon is későn fonak odamenni, ha beteszed az egyik hőst a városba. Aha túl gyenge vagy nincs benn védelem, akkor mennek rá a partraszállásra a varázslók. Ennyi a trükk.

    Összességében szerintem nagyon jól eltalált a single része a játéknak. Így hangulatos, van benne nehézség és kihívás is. Meg legalább jópár helyütt ahol nem lesznek nagy mozgások, a bázisul szolgáló városok is egész normális alapfelépítésűek lesznek.
  • dr Kotász
    #7159
    Egy problémát látok: nincs logistics. Szerintem a legfontosabb skill.
  • kHares
    #7158
    Itt a teljes igazság: "Summons magical fist to deal non-elemental physical damage to target enemy creature. This spell ignores magic resistance and protection from magic."

    Szerintem ha a resisten meg a protection-ön is átmegy akkor oké ha az immunis sárkányt is megpörköli. Elvégre legalább 1 varázslat sebezze szerencsétlen 2. legerősebb lényt. Végülis immunity = 100% resist. Vagy nem, de így magyarázom :)
  • SaGa Jr
    #7157
    Sokszor. Amíg a Tear of Asha be nem kerül a városba, addig folyamatosan. Utána már csak egy nagy támadás lesz a város ellen.
  • haxoror
    #7156
    Nem tudom ki hogy van vele de szerintem a single playernek kedvet kéne csinálnia a játékhoz, megtanítani az alapokat meg ilyesmi hogy aztán multizzon az ember stb stb

    Inf kampányon totál beidegeltem magam, az 5 pálya alatt egyetlen egyszer sem használtam inferno várost és az 5-ből kettőben még inferno egységeket sem.

    Most necro 2-es kampány HEAVEN várossal indulok amit persze pár kör alatt a mágusok úgy is bevesznek, gondolom a csónakokkal kéne lelépni még mielőtt megjönnek vagy a fasz tudja, ez is egy olyan map lesz amit vagy 3-szor újra kell majd kezdenem mire rájövök hogy egyáltalán mi a faszt kell csinálni

    Jól megadja a szar élményt ez a tökölés a single részben, végigtolom mert érdekel hogy az elbaszott buzihangú démonlord és a nekrofil királynő szerelme beteljesedik-e aztán uninstallom a vérbe, talán majd akkor előveszem megint ha már elfelejtettem az egész játékot, az viszont hétszentség hogy a heroes 6 single közelébe se fogok menni!
  • cuccok
    #7155
    a haven 5. pályán hányszor támadják meg a váram?????
  • dr Kotász
    #7154
    Nekem sikerült hardon. A 6959#-ben és a #6873-ban írtam róla.
  • Lacee
    #7153
    valahol itt írták, hogy a patchban adják majd a szerkesztőt, és a random generátor lesz a kiegben
  • SaGa Jr
    #7152
    Vagy majd a küldetéslemezben, ami meg tuti lesz. :-)
  • Kandurex
    #7151
    Nincs, de majd patch úton lesz később