5583
  • DarkJedi
    #545
    Pfff... akkor lehet kezdem majd hátrébbról, mer abból a gépből lehet nem vásároltam össze az összeset. 8 nem lesz elég mi? Amúgy má én is nagyjából szoktam sejteni, hogy merről jön, de általában akkor szívom be, mikor felül van, mer valmikor elugrálok jobb gommbbal, de végig követ, aztán mikor megunja, miközben és folyamatosan ugrálok, lecsap, és fel se tok kelni utána, pedig tom, hogy merről fog lökni, de mégis gyorsabb... és igazából ez a legidegesítőbb. Az utóbbi idők legfrusztrálóbb föenemyje, de ha 6 billentyűzetet széttrök is megcsinálom!
  • Cat #544
    #280 - én is szenvedtem vele csöppet
  • gyraph
    #543
    Nincs okos tanacs erre...legalabb 100X bele kell utni. Amikor felulrol jon, akkor oldalazz! En amikor odaertem 14 db. full eletem volt es 2 maradt a vegere.
  • DarkJedi
    #542
    AAArrgh bakker, ilyen hülye főellenséget még nem láttam!
    Mi a faszt kell vele csinálni? Amikor a vizen lebegő platformon vagyok és össze-vissza teleportálgatja magát én meg gyepálom, de nem nagyon érzi úgy látszik. Kb 8 ilyen fullos életfelvivőm van, és mindet elhasználom mer előbb utóbb mindig fel tud lökni, utána viszont legalább 3szor 4szer megjátssza, és esélyem nincs felkelni... Nem tudom, hogy mi a megfelelő harcmodor, egyszer má legyőztem, fogalmam sincs, hogy hogy, de utána jön megin, elmosódik a kép, és megfordítja az irányítást!! Ekkor kb 2 fullos gyógyítom maradt, és megin ugyanazt csinálja, olyan szinten felbasz, hogy hihetetlen! Hiába csomószor használom az super attackot, de az se nagyon fáj neki.. Valami tanácsot adjatok plz, lassan megőrülök!
  • barret
    #537
    hogy tudom megnézni,hogy hány állatot fényképeztem? 6 filmem van tele,tehát 6x8=48?
  • CarajoEsp
    #536
    Amazon.comon lehet rendelni 5ezer ft-ért:D Csak hát míg kihozzák felmegy az ára. A másik nagy akció Pop+Splinter Cell 10ezer
  • Davidka
    #533
    nekem is, először nem volt kép, most pedig az intro megy addig, amíg a bolygót mutatják és valami gonoszhangú :) bácsi beszél, aztán két izé jön el a képe előtt és leakad...
  • Davidka
    #530
    Hát igen, már a prince of persia és a XIII is nagyszerű volt, ez meg a kettő keverékéhez hasonlít.
  • barret
    #529
    ott az igazság!
  • barret
    #528
    én semmit nem szenvedtem:telepit,és végigjátszik! szerencsére az összes hiba annyi volt,hogy néha beremegett a kép száguldozás közben! (légpárnás)
  • Davidka
    #526
    Igen, erre én is gondoltam, de az is eszembe jutott, hogy sokat szenvedtem mostanában a dc++-szal és mi van, ha megint rosszul töltöttem le? Na mind1, maj lesz valahogy. :)
  • Davidka
    #523
    mindent alapon hagytam, vagy próbálgattam egy kettőt lejjebb vinni, de semmi...
  • Davidka
    #521
    Azon gondolkozom, megveszem a BOLTban :) az eredetit, ha egyáltalán már van Mo.-on.
  • Davidka
    #519
    Igen...
  • barret
    #517
    ennél sokkal,de sokkal szarabb gépeken is tökéletesen mennie kell!!! (nem szaroztam le a géped)
  • Davidka
    #515
    329-es hozzászólásból töltöttem le az 1.01-es krekket.
  • Davidka
    #514
    innen a fórumból töltöttem egy krekket előtte. azt pecseltem meg, és úgy látom, hogy a méret megegyezik, most megpróbáltam a cd-n ottlévő krekket pecselni, de nem működött.
  • Davidka
    #513
    hm, milyen géped van, nekem PentiumIII ati Radeon 9600, 512 Mb RAM 2,1 GHz és egy LCD monitor (mondjuk a monitor mindig kiírrja azután, hogy a kisfilm megáll, hogy No Signal..)
  • Davidka
    #510
    Nemtom,a géppel lehet a probléma, vagy azzal, hogy úgy töltöttem a játékot?
  • Davidka
    #508
    Megtettem, de sajna ugyanúgy kiakad :(
  • Davidka
    #506
    ez nekem szólt? Ha igen, akkor milyen patchet? Hol lehet leszedni?
  • Davidka
    #504
    Nah, most már elindul a kisfilm, csak a vége előtt 2-3 másodperccel a kép lefagy, a hang megy tovább, miután a hang abbamarad, a játék lefagy... Tehát restart...
  • seAke
    #500
    nem láttam ilyet
  • Davidka
    #499
    Valaki? Pls!
  • Davidka
    #498
    Hali, történt már valakivel olyasmi, hogy elindítom a játékot, minden megy, addig, amíg a new game-re nem kattintok, aztán ott elkezdi behozni, alul kiírja, hgy Loading... de aztán semmi, lefagy az egész gép és újra kell indítani.
  • Arthas
    #497
    sok:)
  • seAke
    #496
    Megvan köszi!
    Mennyi van még hátra a játékból?
  • DarkJedi
    #495
    Az X-Ray nél azt a nagy képernyőt, amin ilyen csontváz van, amikor átmegy a doboz alatta.
  • seAke
    #494
    Tehát mi a második fotóznivaló azt nem vágom!
  • seAke
    #493
    Megörülök!!!!

    Marha jó a játék meg minden csak azt nem tudom hogy mit kell lefotózni a Factory-ben?

    1.A rusnya pofjú Alpha-s!
    2 ??????
  • Cat #492
    mér nem olvassátok el a főlapon lévő cikket?
  • LezLee
    #491
    Érdemes ezt a játékot leszedni? Mennyire jó, eddig szinte mindenki dícsérte. Mégis milyen stílus? Mennyi fejtörő van benne, mert én inkább a kalandjátékokért vagyok oda. Ja és mennyire hosszú, megéri azt a 3 cd-t???
  • elmozo
    #490
    Azokhoz a gépekhez még nem kell nyúlni, van a malac mellett ( ahol bütyköl ) középen egy akármi na azt told oda mellé.
  • gPROject
    #489
    szemét szóköz
  • gPROject
    #488
    Hi!
    Most kezdtem hozzá ajátékhozés nagyon tetszik csak elakadtam az elején. Mivel angolul nemtok ezért lehet nem lesz könnyű számomra ez a game. Na szóval, megmondanátok nekem hogy hol találom a számítógép(ek)hez a kódot? Azokra gondolok ami a világító toronyban és a hangárban van. Vagy ezekkel nem is kell foglalkoznom? Már csak azért, mert semmit nemtok csonálni éás gondolom a hajóval vagy mivel kellene tovább mennem, de azzal sem tudok semmit csinálni. A tök elején vagyok, asszem megkaptam az első küldetést egy öltönyös,limuzinos faszitól. Mit kell csinálni?
  • Arthas
    #486
    Hallgasd meg mit mond a társad.
    A megoldás Peyj cipőjén lesz...
  • Foley
    #484
    Hajnali 3 óra van. Ki és felszabadítottam Hillys lakóit. A játékra szavakat nem nagyon találok, fricskát mutat mindenféle efpées éhes dúmháromank és a többi agyatlan társának. Háát, hogy így lehet aggódni egy malacért is...
    Köszönjük UBI. Megyek és megveszem a játékot. Azért hogy a készítők lássanak belőle valamit.
  • Foley
    #483
    Berakod az exe-t a Beyond Good @ Evil könyvtérba (vagy ahova installáltad) és elintítod. Ennek hatására a második háromszögkulcsért nem kell visszamenni hanem az egyik szörnyből esik ki.
  • Foley
    #481
    THX
  • Arthas
    #480
    http://www.terrygoodkind.net/~rahly/BGAEFix.exe