5583
  • traXion
    #1
    Zaki, megnézted hogy van e ilyen topic?
    1.!
  • Cat #2
    :D
  • zaki
    #3
    na, én mot keltem fel, mert Laludtam, de ezt most nem vágom mire volt jjó... 1ébként megnéztem, nincs ilyen topic, azért nyitottam neki 1et
  • zaki
    #4

    A népszerû Rayman megalkotója, Michel Ansel egy újabb sikervárományos platformjátékot, a Beyond Good & Evil-t mutatta be a nagyközönségnek a Los Angeles-ben megrendezett E3-on. Évek óta dolgozott már a BG&E által megjelenített univerzumon, állítása szerint ilyet eddig még nem nagyon láthattunk egyetlen konzolon sem. Most a GameCube lesz a prezentáló példa, erre a platformra jön ki úgyis elõször a program, melyben elsõbbséget élvez a kaland, mint játékforma, de sokszor elõfordul majd, hogy versenyeznünk, vagy éppen furmányos logikai feladatokt kell majd megoldanunk. Egyszerre kell irányítanunk egy mini-disznó szerû karaktert, valamint Jade-t, akivel majd fényképeznünk kell a gonosz ördögöket és teremtményeket, melyet eladva és blõle pénzt csinálva tudjuk majd fejleszteni a fegyverarzenálunkat. A kidó Ubi Soft nagy reményeket fûz a Beyond Good & Evil-hez, reményeik szerint a játékélmény, a magasz szintû átvezetõ filmek, valamint a hosszú játékidõ megteszi a hatását az eladási adatokban is. Tudunk pár képecskét i mutatni nektek a játékból, melyet a képgalériában találhattok meg.


    Info: 576 Online
  • zaki
    #5
    itt ajáték hivatalos honlapja
  • Dynamic
    #6
    http://www.supergamez.hu/listazas.php3?id=1070485566
  • zaki
    #7
    óóó bazze, hát igen, a hóhért akasztják. annyi legyen a mentségemre szólva, hogy a régi topinak szarul adták meg a címét, szal... meg ha már nyit valaki egy játékról egy topicot, azért írhatna róla egy kis bszámolót + képeket, nem azt hogy megnyitm, és leszarom, hogy mi van vele, na mind1.
  • zaki
    #8
    már le is zártam a másikat
  • traXion
    #9
    Nem baszogatni akartalak :)
  • zaki
    #10
    pedig annak tűnt mikor felkeltem, azt se tudtam hol vagyok
  • traXion
    #11
    Bocs, máskor több smileet rakok ki
  • elmozo
    #12
    mikor jelenik meg?
  • zaki
    #13
    hát ez az. minden cikkben azt írták amit olvastam, hogy november közepe, de hát még sehol semmi
  • hykao #14
    Szerintem van rá esély, hogy még karácsony előtt kijön.
  • hykao #15
    Amúgy a Prince of Persia CD-n van egy trailer asszem.
  • elmozo
    #16
    Sziasztok!

    Ezt találtam a hivatalos honlapon:

    Beyond Good & Evil for PC is out now in the UK!

    Nem tudom mit jelent de tetszik!
  • zaki
    #17
    nekem is tetszik, de még nforce-on nem láttam :(
  • elmozo
    #18
    Én sem de már közeleg!
  • zaki
    #20
    jaja :)))

    2003-12-08 PC Game ISOs Beyond Good and Evil (c) Ubisoft 157x15 MB IMMERSION
  • hykao #21
    Kijött!!!
  • hykao #22
    Bazzeg, hogy nem láttam, hogy már beírtad?
  • hykao #23
    8 fölött áll az értékelése az NFOrce-on, biztos jó lesz.
    Bár lehet, hogy inkább a fiatalabbak fogják értékelni.
  • Mr. Perfect
    #24
    Mondjuk én kiváncsi vagyok rá, habár tartok tőle, hogy egy újabb konzolos gagyit kapunk...
  • Mr. Perfect
    #25
    Amúgy ez a grafika és valszeg a játékmenet is egyértelműen a rayman sorozatra hasonlít.Talán kiegészítve egy kis MDK-val...
  • Gear
    #26
    A demo nemnagyon jött be . Talán mert nemsok időt fordítottam rá. azért kiváncsi vagyok rá , a grafix tetszett.
  • elmozo
    #27
    Majd írjatok véleményt ha játszottatok vele!
    De hát ugye nem is kell mondani.
  • Drex
    #28
    re all :))

    Most indult a letöltés :) kiváncsi vok mit tud még mutatni az ubi, a XIII és a PoP után ...remélem hozzák a formájukat :)))
  • Aschil
    #29
    Nézzetek el ide! :http://hdc.atw.hu/web/default.html?Submit=Bel%E9p
  • Aschil
    #30
    Ez talán jobb http://hdc.atw.hu/goodevil.html
  • zaki
    #31
    jeee, holnapra meg is szerzem a game-t, mivel van acountom még a hdc-re
  • Skynet
    #32
    immersionos??
    Akkor vagy le se szedem vagy amint lejött pásztázom a netet Deviance-os crackfixért..:)
  • M.A.D.
    #33
    Beyond Good and Evil v1.01 Patch

    * Fix crash on processors without SSE. The game now doesn't crash when executed on processors whit no SSE support. Older Athlon/Duron processors doesn't support SSE extended instruction set.
    * Antialiasing support. Users with fast graphic cards and almost 64MB of VRAM can enjoy full anti aliased graphic. To enable antialiasing run the "Beyond Good & Evil Settings" application, go to the "Advanced Setting" tab and move the "Antialiansing" slider to "On". WARNING: Do not force antialiasing on the graphic card control panel that will result on black screens and corrupted graphic.
    * Shadows can be disabled. If you want to reduce further the VRAM consumption you can disable shadows.
    * Lower screen resolution available. If you want to reduce further the VRAM consumption you can choose screen resolutionsunder 640x480
    * Improved sun special effect. Now the sun special effect works on any graphic card and has a better behaviour.
    * Improved water blur effect. Now the water blur effect works with no graphic glitches.
    * Speed up water reflection. Now if you set the water detail to low you obtain a better speed up.
    * General speed up. Changed many things to gain speed where possible.
  • Drex
    #35
    hehe.. behalok :(((( ims-bgaec.017 crcs :Ehhhe
  • Drex
    #36
    \Beyond_Good_and_Evil-iMMERSiON\CD3\ims-bgaec.017.... pls valaki dobja fel egy ftpre :((((
  • elmozo
    #37
    Én szivesen feltenném de még le sem jött:(
  • Drex
    #38
    azé kösz :)) tedd ki ha lejött lécci :))
  • elmozo
    #39
    ok
  • G_ArchAngel #40
    eh, jó kis game, de elkelne némi segítség:

    megmentettem a világítótorony-házat, megcsináltam a fotókat, amiért visszakapcsolták az energiamezőt, követtem a robotot le a hangárba, majd mikor a haverrel beszélni akarok, hogy töltse fel a hovercraftot...

    ...nem tudok vele beszélni, mert nem tudom mozgatni a mondatok előtti ikont - eddig jó volt, de itt semmi...
    Ott állok készen a küldetésre, minden cucc oké, de a hajót nem tudom elindítani...

    Próbáltam malac-haverra váltani, hátha vele kell, de az sem jött be...

    HELP!!!
  • zaki
    #41
    bneoymtok pár in-game képet? thx.. :)
  • musha
    #42
    EZ A JÁTÉK EMBERTELEN JÓÓÓ!!!
    Pedig ilyen mezőnyben nem könnyű jónak lenni. Fantasztikus hangulata van, hihetetlen jó zenéje, és a grafika is elég ütős.