5583
  • elmozo
    #16
    Sziasztok!

    Ezt találtam a hivatalos honlapon:

    Beyond Good & Evil for PC is out now in the UK!

    Nem tudom mit jelent de tetszik!
  • hykao #15
    Amúgy a Prince of Persia CD-n van egy trailer asszem.
  • hykao #14
    Szerintem van rá esély, hogy még karácsony előtt kijön.
  • zaki
    #13
    hát ez az. minden cikkben azt írták amit olvastam, hogy november közepe, de hát még sehol semmi
  • elmozo
    #12
    mikor jelenik meg?
  • traXion
    #11
    Bocs, máskor több smileet rakok ki
  • zaki
    #10
    pedig annak tűnt mikor felkeltem, azt se tudtam hol vagyok
  • traXion
    #9
    Nem baszogatni akartalak :)
  • zaki
    #8
    már le is zártam a másikat
  • zaki
    #7
    óóó bazze, hát igen, a hóhért akasztják. annyi legyen a mentségemre szólva, hogy a régi topinak szarul adták meg a címét, szal... meg ha már nyit valaki egy játékról egy topicot, azért írhatna róla egy kis bszámolót + képeket, nem azt hogy megnyitm, és leszarom, hogy mi van vele, na mind1.
  • Dynamic
    #6
    http://www.supergamez.hu/listazas.php3?id=1070485566
  • zaki
    #5
    itt ajáték hivatalos honlapja
  • zaki
    #4

    A népszerû Rayman megalkotója, Michel Ansel egy újabb sikervárományos platformjátékot, a Beyond Good & Evil-t mutatta be a nagyközönségnek a Los Angeles-ben megrendezett E3-on. Évek óta dolgozott már a BG&E által megjelenített univerzumon, állítása szerint ilyet eddig még nem nagyon láthattunk egyetlen konzolon sem. Most a GameCube lesz a prezentáló példa, erre a platformra jön ki úgyis elõször a program, melyben elsõbbséget élvez a kaland, mint játékforma, de sokszor elõfordul majd, hogy versenyeznünk, vagy éppen furmányos logikai feladatokt kell majd megoldanunk. Egyszerre kell irányítanunk egy mini-disznó szerû karaktert, valamint Jade-t, akivel majd fényképeznünk kell a gonosz ördögöket és teremtményeket, melyet eladva és blõle pénzt csinálva tudjuk majd fejleszteni a fegyverarzenálunkat. A kidó Ubi Soft nagy reményeket fûz a Beyond Good & Evil-hez, reményeik szerint a játékélmény, a magasz szintû átvezetõ filmek, valamint a hosszú játékidõ megteszi a hatását az eladási adatokban is. Tudunk pár képecskét i mutatni nektek a játékból, melyet a képgalériában találhattok meg.


    Info: 576 Online
  • zaki
    #3
    na, én mot keltem fel, mert Laludtam, de ezt most nem vágom mire volt jjó... 1ébként megnéztem, nincs ilyen topic, azért nyitottam neki 1et
  • Cat #2
    :D
  • traXion
    #1
    Zaki, megnézted hogy van e ilyen topic?
    1.!