5583
  • Davidka
    #685
    arra rájöttem, hogy ismétlődve jön, de nálam egyszer elkezdett össze-viszza jönni, háturló, félig oldalró stb. akkor haltam mindig meg...
  • Menyus489
    Szüli
    #684
    Használj turbót, az eléggé felgyorsít.

    Megoldódott már a probléma?
  • Menyus489
    Szüli
    #683
    hupsz. véletlenül kétszer lett leírva az ott találsz. Úgylátszik nemcsak te nem tudsz beszélni :)
  • Menyus489
    Szüli
    #682
    Az a lényeg, hogy mindig egy bizonyos sorrendben jön, egyre gyorsabban és folyamatosan le kell ütni. Ha eltalál kezdődik a sor előlről. Elég szivatós rész én is sokat szívtam vele főleg mikor megfordul az irányítás :). Ha pedig fölülről jön, akkor a megfelő ritmusban el kell oldalazni (Jobb gomb). De ha lejjebb olvasol ott találhatsz (mármint a topicban), akkor ott találsz megoldást, ha ez nem jön be. Remélem segítettem.
  • Davidka
    #681
    vagy azt? hm... :(
  • Davidka
    #680
    zat=SZAR (már beszélni sem tudok az idegességtől...)
  • Davidka
    #679
    Totál ki vagyok.... Már vagy 1 órája zat a 3szemű idiótát püfölöm, amikor fölémér mindig megöl, volt már, hogy sikerült megütnöm olyankor, volt, hogy kikerültem, de 10 ütésnél többet egyfolytában nem tudok, mennyi kell, 100? 1000? 10000?
  • Davidka
    #678
    hátomszemű=háromszemű
  • Davidka
    #677
    A legvégén hogyan győzöm le a hátomszemű szörnyet, mikor már elrabolta a barátaimat?
  • zsea
    #676
    jobb klikkel lő
  • GAborS
    #675
    Hogy dobálom meg a fényképezőgéppel lemezekkel?
  • zsea
    #674
    én most a luters 4 barlangjában küzdök, sosem érek el a utlsó ajtóg :)), pedig az előző végigjátszásnál simán megcsináltam, sőt hamarabb volt meg, mint a 3-as
  • zsea
    #673
    áh gyors voltál :))
    nem is kell mögé lopózzni :)
  • Davidka
    #672
    aha, THX
  • zsea
    #671
    a szemébe kell lőne, arra eltakarja, és olankor ütheted egy darabig, előbb utóbb, már nem fog lejönni onnan ahova felugrál, olyankor meg kell próbálni eltalálni, (szintén) a szemét
    közben kerülgesd, a lövéseket :)
  • GAborS
    #670
    THX, megyek megoldom
  • Davidka
    #669
    dobálj rá CD-ket a fényképezővel és amikor lejön a földre dobd meg eggyel, akkor maga elé tartja a malackát, lopóüzz mögé és adj neki, és ezt még kb 100x :)
  • zsea
    #668
    hát ha ugyanarról beszélünk, akkor van ott két meglőhető gomb, ami kikapcsolja őket, a gombok a piros lézerek felett keresd -- a szellőzőből lhetők
  • GAborS
    #667
    ahha, aki elkapta a malacomat
  • Davidka
    #666
    Azt hogy kell megcsinálni, amikor bemegyek az egyik alfás területre és lefele ereszkedek, aztán kicselezek két őrt és utána egy védett területre érek, és van 3 gömb, de nem tudom eltüntetni a piros izéket, néha kinyílik a háttérben egy ajtó, de a gomb rossz benne...
  • zsea
    #665
    melyiket? az egyszműt a factoryban?
  • GAborS
    #664
    Ezt a buzi zöld szörnyet hogy kell kicsinálni? HANG ON JANE! :)
  • zsea
    #663
    na meg az alfásoknak elég sok területük van :)
  • zsea
    #662
    pl.: black isle tetején
  • Davidka
    #661
    Bal oldalt figyeld és majd találsz pár piros energiacsíkot, azt kell átugrani.
  • Davidka
    #659
    Hol érdemes gyöngyöket gyűjteni? Még kéne 11 hogy felújítsam az űrhajót, már voltam az alfások területés, ahol kaptam sokat.
  • zsea
    #658
    egy olyat találtam, hogy a játék hivatalos oldalán, a tech fórumban van meoldás, most ott kutatok, de annyira nem tudok jól angolul, hogy mindent értelmzhessek :)
  • Menyus489
    Szüli
    #657
    ????? Keress lejjebb, én is emlékszem hogy volt szó róla. Mást sajnos nem tudok segíteni.
  • zsea
    #656
    oks :)


    valahol már volt szó itt a fórumon, a részleges hangelmenésről (de most nem találom), nem tud erről valaki bővebben, hogy mit kell vele csinálni?? - egyre gyakrabban megy el
  • Davidka
    #655
    Ahh, kösz, megvan! :)
  • zsea
    #654
    egyszerűbb, ha körbehajózod a területet (úgy hogy nem mész át az ugratón

    (úgy lászik vizsga előtt két nappal, már nem tudok logikusan fogalmazni :)) )
  • zsea
    #653
    az pont vele ellentétben van (a kör alakú terület másik végén)
    ahol van az a pici ugrató ott befordulsz rögtön, meg fogod találni, az oldalsó rámpán tudsz feljutni
  • Davidka
    #652
    az akna megvan, most voltam ott, de a vízesés kimaradt, azt hol találom meg?
  • zsea
    #651
    az egy másik bejárat, a második képhez, az akna meg a harmadik bejárat, a harmadik képhez
    a kulcsos bug utáni terület, volt az első kép (amit leírtál)
  • zsea
    #650
    a tetőn lévő valamit meg: nyitott állapotban( vagyis védőpazsot bekapcsolva) kiállsz a szélére, és onnan le lehet fényképezni - picit macerás, ha mégnem tudod, a taktikáját
  • Davidka
    #649
    ömm, ezt most nem értem... kulcsos bugnál az embereket szállítják a kék izében, aztán mi az a kis vízesés?
  • zsea
    #648
    na ezt most jól megmondtam :), ha nem volt érthető szólj...
  • zsea
    #647
    a hovercraftot tudtad már használni ? mert ha nem told oda a malachoz, azt az áramos izét (azt hiszem még mindig fáradt vagyok :) )
  • zsea
    #646
    hát középen van a hangár(vagy mit tudom én mi :) ) minden "oldaláról" kell egy-egy kép -- három helyen tudsz bejutni (az egyik a kulcsos bug helyén, a másik a kis vízesés, a harmadik az aknamező)
  • Davidka
    #645
    Hi! Nos továbbléptem az előző problémámon, és most csak az a kérdésem lenne, hogy milyen 3 dolgot kell lefényképezni, hogy továbbmehessek? Kettő van: amikor 3 fura izében vannak az emberek és amikor szállítják őket fel vaéahova, de kéne még 1!