5583
  • Menyus489
    Szüli
    #727
    Kiály. Hogy csináltad? Mivel?
  • zsea
    #726
    most alkottam ... :)
  • zsea
    #725
    á berakta :))
    milyen??
  • Menyus489
    Szüli
    #724
    Szeptember óta. Gimnáziumi szinten. Engem is vozott a francia :)
  • zsea
    #723
    régóta tanulod?

    anno a francia nyelv is vonzott, meg a spanyol....
  • Menyus489
    Szüli
    #722
    Remélem sikerül a vizsgád és már nem fogsz mindent keverni :) (Én pl. tegnap írni nem tudtam, pedig semmi vizsgám sem volt :)). A francia se valami könnyű, de legalább valamelyest az angolra hasonlít.
  • zsea
    #721
    egyébként van valakinek valamilyen tippje a looters 4 végigviteléhez? tudomhogy em sok mindent lehet csinálni, de hátha :)
    megint mindjárt arra felé járok, és lelkileg fell kell készülnöm...
  • zsea
    #720
    ja tényleg :)
    (komolyan mondom, a napokban már mindent keverek a vizsga hatása - persze azt is :) )

    és milyen versenyen nem akar kiállni? azt hiszem lemaradtam valamiről :))

    a japán nem olyan vészes, ikább sokat kell gyakorolni (tanulni), na meg nagyon más mint az angol (és ezt mostanában az angol tanárom egyre többzör kifejti :) )
  • Menyus489
    Szüli
    #719
    . helyett -
  • Menyus489
    Szüli
    #718
    Nem. Őt Francis.nak hívnak. Rufus az aki az asztalnál ül egy csajjal és a szobája kódját takarja le. Milyen a japán nyelv. nehéz? :)
  • zsea
    #717
    mármint csináltad...
  • zsea
    #716
    apropó hogy csinálta? :)

    nekem mindig marad néhány másodperc plussz, igaz annyira még em foglalkoztam vele...
  • zsea
    #715
    a Rufus az nem a cápa akivel azt az asztalos játkot kell játszani ??
  • CarajoEsp
    #714
    Én nekem mind a 4 versenyen rekordom van. Egy dolog van amit hiányolok mégpedig ,hogy ha megdöntjük az összes rekordot nem akar velünk Rufus kiállni valami frankó versenyre.
  • zsea
    #713
    gratula a végigvitelhez ! :)
  • zsea
    #712
    üdv :)

    japán nyelv van? én azt tanulom :) még nem néztem meg milyen nyelvekre van lefordítva (mintha nem azzal a képernyővel kezdődne mindig a játék :)) )

    egyszer már majdnem rekordot döntöttem, majd még próbálkozom
  • Menyus489
    Szüli
    #711
    Hú arra már nem emlékszem. Majd megyek egy-két versenyt.
  • CarajoEsp
    #710
    Hehe. AZt mondjuk gondoltam ,de ki mennyit tud teljesíteni a versenyekben.
  • Menyus489
    Szüli
    #709
    Az amikor első lettem :). Én franciául tanulok, úgyhogy valószínű kipróbálom úgy is (hogy mennyit fogok belőle érteni az már egy más kérdés :))
  • CarajoEsp
    #708
    Én is végig fogom vinni spanyolul. Illetve ez volt az elhatározás. De mikor meghallottam Pey Hadeját akkor már kicsit lelombozódtam:D
    Ne ülljön le a topik. Kinek mi a legjobb eredménye a Race 2-ben?
  • Davidka
    #707
    Na mi van leült a topic? Én most kezdtem tanulni olaszt és gondoltam végignyomom olaszul is, hogy menjen kicsit a nyelv a fejembe :)
  • elmozo
    #705
    Told el az ajtó egyik szárnyát és DH eltolja a másikat, utána be a hajóba aztán felugratsz, át és csá! Jó játékot
  • Menyus489
    Szüli
    #704
    Pontossabban írd le hol vagy, így elég nehéz visszaemlékezni rá.
  • Davidka
    #703
    Hát, nemigazán vagyok képben, hogy hol vagy...
  • Menyus489
    Szüli
    #701
    elenkeznék=ellenkeznék
  • Menyus489
    Szüli
    #700
    Nem is beszélve a nemsokára megjelenő Splinter cell: pandora tommorrow-ról és a Far cry-ról. Mindkettő valószínű nagy siker lesz. Most, hogy jól feltölti magát pénzzel az ubi soft, remélhetőleg gondol azokra is, akik a BGAE-nek a folytatását várják. A Rayman is 3 részes ez is elbírna annyit. Én legalábbis nem elenkeznék miatta :)
  • CarajoEsp
    #699
    Sajna nem kasszasiker. Én viszont megakadtam ott ,hogy a Belugát kell keresni. En mondjátok meg mit kell csinálni szeretek szenvedni:D Viszont az érdekes ,hogy az a kód amivel a felső panel kapcsol be bekerül a beirandók közé az alsót meg sehol se találom:D
  • Davidka
    #698
    Remélem most beindulnak kicsit a franciák, így a Prince of Persia a XIII és a BGE után, mindhárom játék tök jó!
  • Menyus489
    Szüli
    #697
    Miből gondolod, hogy kasszasiker? Eddig én csupa olyan hírt olvastam, hogy nehezen megy az eladás, és már olcsón adják. Ha viszont tényleg kasszasiker, akkor egyértelmű, hogy lesz folytatás hülyék lennének nem csinálni :)
  • Davidka
    #696
    Ács Gergő? Nem ismerjük mi véletlenül egymást a Zápor utcai iskolából? Ha csak véletlen akkor sorry...
  • maxius
    #695
    ...fogják, biztos lesz bge2, mert kasszasiker...
  • Menyus489
    Szüli
    #694
    Igazad van. Simán lehetne a történetet folytatni és remélem nem mi vagyunk az egyetlenek akik így gondolják :)
  • Davidka
    #693
    tuti, hogy lesz folytatás, nem úgy fejezték be, hogy boldog mindenki, és a bolygójukon ücsörögnek és mosolyognak. Sztem direkt fejezték be ilyen kétesen, ezekután bármi történhetett, elmenekülhetet a szörny stb. Reménykedjünk :)
  • Menyus489
    Szüli
    #692
    Igen azok. Mondom, hogy nemtudok beszélni, nemtom mi van velem. Szerinted csinálnak folytatást? Nagyon jó lenne. Csak sajnos a pénz mindig közbeszól. Ha normális reklámot kapott volna, sokkar sikeresebb lett volna. Mindennek az oka a média által vezérelt túlhízott amerikai gyerekek, akik csak azt veszik meg ami a reklámban volt, vagy azt ami egyszer már sikeres volt. Erre jó példa, hogy az amerikai top 20-ban legalább 6 Sims van és egy Barbie-s játék lekörözi a gyűrűk urát. Szörnyű . De azért bizakodjunk. A remény hal meg utoljára.
  • Davidka
    #691
    Mi az az élet adó? Ha a sajt, meg azok a bogyók, akkor nem túl sokat, mert nem maradt, két bogyó, és végül úgy csináltam meg, hogy a malackától elvettem két sajtot és a másik csávesztől pedig 3 szívvel megnagyobbítottam az életem...
  • Menyus489
    Szüli
    #690
    egy=ennyit Ilyen korán van de már beszélni se tudok :)
  • Menyus489
    Szüli
    #689
    GRATULA! Ha az vigasztal én is legalább egy szívtam vele, és már elég sokszor emlegettem a készítők anyját :) Az iróasztalom is megsínylette a dolgot, de sikerült, és ez a fő. Mennyi élet adót pazaroltál el? Én legalább 10-et.
  • Davidka
    #688
    Sikerült! nem tudom hogy, de sikerült! :)
  • Menyus489
    Szüli
    #687
    irányítás után kérdőjel.
  • Menyus489
    Szüli
    #686
    Már megfordult az irányítás, mert akkor a végén, miután másodszor jön föntről, véletlenszerű lesz a következő. Olyankor már csak reflexeken múlik a dolog.