5583
  • zsea
    #597
    apropó www.ati.com
    itt talán találsz drivert
  • zsea
    #596
    az első kisfilm o ér véget, hogy felveszel egy égő faágat a világítótorony bejáratánál(de, hogy mi az utolsó mndat...?)
  • Davidka
    #595
    Egyre közelebb jutok a végéhez, de mindig kiakad, esetleg megnézné vki, hogy az első kisfilm utolsó mondata mi? Én egy bolygót meg kis űrhajókapszulákat látok...
  • zsea
    #594
    szivesen
  • zsea
    #592
    a doboz mögé kell lőni, attól átugrál a másik doboz mögé :) gyorsan kell fényképezni
  • zsea
    #590
    mármint élőlény :))
  • zsea
    #589
    az öszes éllény amit lefotóztál, összegyűjtve... nézegetheted
  • zsea
    #587
    remélem sikerül
  • Davidka
    #586
    Én se, ez a baj, addig valahogy majd megpróbálom telepíteni a directx-et és aztán, ha azzal se megy uninstall, majd reinstall, majd jöhet a peccs, és ha akkor se megy, akkor:
  • zsea
    #585
    na látod ezt nem jótol kérded :) én még sosem csináltam
  • Davidka
    #584
    drivert hogyan frissíccsek?
  • zsea
    #583
    readme-ben is csak a driver frisítést és a Multi vertex stream kikapcsolását ajánlják
  • zsea
    #582
    9.0b
  • zsea
    #581
    háát
    az biztos hogy 9.valami és b
    9.xb
    mindjárt megnézem :))
  • Davidka
    #580
    ömm, az baj, ha a directx folder tök üres?????!!!! Nem lehettem olyan suta,hogy letöröltem, egyébként melyik a legújabb?
  • zsea
    #579
    esetleg megpróbálhatnád újra telepteni, újra felrakni a patchet, és beálítani...
    egyébként a hivatalos oldal fórumán kellene körülnézni (ott biztos tudnak valami megoldást)
  • zsea
    #578
    videokártyád rendben van? ,directx legújabb fentvan?
  • Davidka
    #577
    Épp kezdek örülni, hátha most, hátha most, de nem...
  • zsea
    #576
    már majdnem... ? te szegény :(

    (nekem egyébként most kezd visszajönni a rossz képe, így harmadszori játszásra... néhol már egész szörnyű, főleg az ég)
  • zsea
    #575
    igen , én már összegyűjtöttem, miért ?
  • Davidka
    #574
    Az én problémámra esetleg vki tudja amár a választ? Már nagyon jáccanék a gammával!
    Azóta majnem végigjácca a kisfilmet.
  • barret
    #571
    little big adventure.dos-os game asszem...
  • elmozo
    #570
    Melyik az az LBA?
  • DarkJedi
    #567
    Igen, lehet vele simán is játszani pénzért, de amikor bekerülsz az IRIS networkbe, akkor majd beenged. Mondjuk az úgyis kulcsfontosságú hely, szal muszáj bejutnod :)
  • Deajka
    #566
    Ajjaj, mert már dumáltam azzal a fickóval is...de lehet, hogy a két pohár bor miatt nem találtam már
  • DarkJedi
    #565
    Igen, az itt-a-piros-hol-a-piros csávótól. :)
  • Deajka
    #564
    Az itt a piros-hol-a-piros csávótól? Mertkülönben már kaptam egy másik kódot is (mint említettem volt) de az valahogy nem szuperál! Nem emlékszel rá véletlenül?
  • DarkJedi
    #563
    A másik kódot az emelet végében lévő csávótól kapod meg, ha az IRIS jelszavát mondod neki, akkor ad egy papírt, amin rajta van a kód.
  • Deajka
    #562
    Hi hölgyek/urak!Némi segítség kellene. Akuda bárban vagyok és két kód kell az emeleti ajtókhoz. Az egyik már megvan- rufusé( a cápáé). Az ok,kinyitottam az ajtót. Van másik kódom is amit egy részeg fickó adott de azt nem tudtam hasznáni sehol. Hogyan tovább ?
  • Davidka
    #561
    sajna nem :( nem is nagyon próbálkoztam, csak egy két dologgal, de meguntam a folytonos restartot...
  • zsea
    #560
    igen :) nem árthat

    sikerült valami megoldást találni?

    (én mindenestre megtaláltam az utolső lénykét, belémtrafált...majdnem belehaltam :)) )
  • Davidka
    #559
    Látom regisztráltad magad :)
  • elmozo
    #557
    Inventoryban megkeresed azután space(asszem) és elforgatod!
  • zsea
    #555
    a piros kódokat akkor írja ki ha már beírtál egy kódot valahol, és azt már nem kell többet használni nem?
    a cipő talpán lévő kódot írd be...
  • DarkJedi
    #553
    Pedig azt kell... Pey'j cipőjének talpán lévő két kóddal próbálod ugye? És biztos jól írod be? :) Lehet hülyén hangzik, de ezt kell csinálni, egyiket a lighthouseban kell beírni fönt, a másikat meg ahol kiköt a hovercraft lent.
  • via_mala
    #550
    Nekem rögtön az első fényképezésnél kifagyott a játék, de miután felraktam az 53.04 -es nvidia driver-t, azóta megy szépen.

    A torony tetején valami állat(?) mászkál körbe-körbe. Azt hogy lehetne lefényképezni?
  • elmozo
    #549
    Milyen liftes? Mit kell ott csinálni?
  • seAke
    #548
    De jó nektek hogy már ennyire elöl jártok én még csak azona kurva liftes részen vagyok és az ideg széttép!
  • barret
    #547
    le lehet nyomni!!!először én is szívtam vele,a sorrend a lényeg!!!én 7-ből 6 fullost használtam el.
  • DarkJedi
    #546
    Kösz, mostmár legalább biztos vagyok benne, hogy sorendben támad