5583
  • GAborS
    #644
    De addig mit csináljak, már lefényképeztem mindekint, kivéve a világítótorony tetején azt a valamit, de azt hogy kell? A cipő mikor lesz és hol?
  • zsea
    #643
    azt majd később kell használni, mikor meglesz a malac cipője, (és a cipőn lesz a kód)
  • GAborS
    #642
    Nekem tudna valaki segíteni, hogy mi a kódom a játék elején, mert valamit be kéne írni a falban lévő gépbe lent a malac műhelyénél, ahol a hovercraftom is van!? Vagy hol találom a kódot?
  • zsea
    #641
    vagyis a 0-->1save
    1-->2save

    korán van még :))
  • zsea
    #640
    de ha kell küldök mentést :)
  • zsea
    #639
    próbáld meg újra fixelni, biztos nem egy korábi mentést használtál hozzá? (00-->1save, 01-->2save...)
  • Menyus489
    Szüli
    #638
    Jó reggelt! Melyik résznél nem tudod az áramot visszakapcsolni? Ha a liftnél, ott próbáld a fölötted lévő drótot a dobócsillaggal úgy eltalálni, hogy áramba hozza a rendszert. A csillagnak viszont Dupla H a feltétele, először őt kell kiszabadítanod. Remélem segítettem. Minden jót!
  • Davidka
    #636
    nem indul el a csávesz nélkül...
  • zsea
    #635
    elvileg lekellene neki
  • zsea
    #634
    ha áviszed a túlpartra a hajót, és kikötsz oda sem jön le a double H?
  • Davidka
    #633
    Nem tudom átvinni, mert a nagydarab csákó velem van és nem akar lejönni oda, és egyébként előtte átvittem és úgy került vissza...
  • zsea
    #632
    egyébként nem lehet, hogy rossz save-re alkalmaztad a második fixet, és amiatt nincs ott a hajó ahol kellene?
  • zsea
    #631
    egyébként tényleg nem vagy egy könnyű eset, ezzel a játékkal :)))

    egyébként szerintem simán át tudod vinni azt a hajót a túloldalra...
  • zsea
    #630
    hogy érted,hogy rossz oldalon van? :) nem tudod átvinni, vagy már volt a másik oldalon, csak viszakerült?

    mentést max holnap tudok adni, kb akkor jutok oda...
  • Davidka
    #629
    Na jó, megin gondban vagyok... behozom a második fixet és a double h-val együtt leszek abban a teremben, a hajóm viszont rossz oldalon van!! Esetleg nem tudna vki küldeni egy mentést az után (jól megtornáztat a játék...)?
  • zsea
    #628
    akkor jó :))
  • Davidka
    #627
    THX, sikerült, nem vettem észre, hogy 2 kártyám van :)
  • zsea
    #626
    na várj

    a progit be kell másolni ahová telepítetted a játékot ott elindítod, kiválasztod azt a mentést amit ott készítettél --> central hall fix
    belépsz a játékba. így lesz a táskádban két kulcs az egyiket odadod H-nak
    megcsinálod az ajtó mögötti részt, mikor visszaérsz újra elmented, kilépsz a játékból, újra elindítod a Bgaefixet, kiválasztod a mentést--> Central hall swap
    (a kérdésre ok, vagy igen) ekkor átrak eggyel lejebbi helyre

    azt hiszem ennyi, remélem nem hagytam ki semmit :)
  • Davidka
    #625
    Továbbra sem müxik :(
  • zsea
    #624
    ez az (Save game patching-ot kell letölteni):

    http://www.terrygoodkind.net/~rahly/bgae.php
  • zsea
    #623
    nem találom a helyén, de ha gondolod elküldöm neked mailben (401kb)
  • zsea
    #622
    áhh csak nem a kulcsos bug? :))))
    a patch okozza, mindjárt megkeresem honnan lehet letölteni a progit ami segít
  • Davidka
    #621
    Hi, ott vagyok, hogy double H-el mászkálok egy messzi sziget belsejében, három kis izét belöktem 3 elekromos izébe és most kéne találnom elvileg egy háromszög kártyát, azon a helyen, ahol egy Mdisk és egy gyöngy van, és ahhoz kéne, hogy double h-el kinyithassuk egy ajtót.
  • Menyus489
    Szüli
    #620
    Mostmár regisztrálva vagyok! Én is próbálkozom, de én se sok eredménnyel
  • zsea
    #619
    hát én is próbálkoztam most egy kicsit, de nem sok eredménnyel
  • zsea
    #617
    szerintem pont az ellenkező irányba, van ott egy két személyes gomb is
  • zsea
    #616
    ez a játék jól megdolgoztat :))
    örülök, hogy sikerült!
  • Davidka
    #614
    Egy Xp update + az ati driver :)
  • zsea
    #613
    gratula! :) hogy sikerült?
    látom jól belehúztál
  • zsea
    #612
    majd ha meglesz mindhárom szereplőd akkor kell azt használnod
  • Davidka
    #609
    Senki nem emléxik, hogy oldotta meg ezt a részt? Van még egy szoba, ahol egy csomó szikrázó áram van és abból is nyílik egy szoba, van benne egy ajtó, de nem lehet átmenni rajta, mer nincs energia...
  • Davidka
    #607
    nem :(
  • elmozo
    #606
    Malacka nem tudja átvágni?
  • Davidka
    #605
    Találtam egy rácsot, ami mögött van egy fuse, csak nem tudok bemenni...
  • Davidka
    #604
    Hi, ott vagyok, hogy legyőztem az egyszemű szörnyet a gyárban, aki a disznót a kezében tartotta és most kéne keresnem egy fuse-t, hogy beindíccsak vmit, de nem találom...
  • Davidka
    #602
    OK, megvan, nem gobdoltam volna, hogy tologatni is lehet...
  • Davidka
    #601
    Lehet, hogy ez most nagyon hülyén hangzik, de ott vagyok, hogy be kéne indítani azt a vizi járművet a pótgenerátorral, de az hol van?
  • Rage47
    #600
    be kell rakni a lemezt abba a gépbe ami pl. PeyJ műhelyében van ha jol emléxem:)
  • Davidka
    #599
    Örömmel jelentem be, hogy sikerült működésre bírni, csak az a kérdésem lenne még, hogy hogy kelle menteni?
  • Seth
    #598
    I've got it! :)