619
  • Bucser
    #298
    Azt, hogy csináltak egy új rippet aminek nem hiányzik az első 3 perce és a Nuke pedig azt jelenti, hogy felhívják a figyelmet arra, hogy ne töltse le senki az előző nap kiadott verziót mert nem az az aktuális...

    Nuke-olni akkor szoktak, ha az aISO-val van gond vagy hibás az adott release...
  • OPM
    #297
    "Van a Brutus féle DVD ripből egy repack... Az előzőt nuke-olták..."

    Ez mit jelent magyarul? :)
  • OPM
    #296
    LOL :DDDDDDDD
  • Bucser
    #295
    EZt nem tudom ki mondta neked....
  • OPM
    #294
    magyarul? :D
  • Bucser
    #293
    Van a Brutus féle DVD ripből egy repack... Az előzőt nuke-olták...
  • Punkerwork
    #292
    szerintem ide is be volt rakva
  • Gladiator
    #291
    honnan lehet leszedni olyn aranyosan néző csizmáskandúr háttérképet, mert az official oldalon csak ilyen kis szarok vannak.
  • Gladiator
    #290
    ha vki tud spanyolul elmondhatná, hogy mit mondott a csizmáskandúr, mikor lelökte magáról a szamár.
  • winnie
    #289
    szerintem a brutus-féle fullscreen dvdripet (vagy a centropy-féle dvdrip svcd-t) érdemes letölteni. a minősége nagyon jó, igaz a brutus-féle rip első 3 perce hiányzik, de azt le lehet tölteni a shrek2 főodlaláról
  • PLackó
    #288
    hi.letöltöttem,621Mb volt és nem szinkrons.
    Nem túl jó a minősége.
    Nektek milyen van??
  • Csacsi
    #287
    Ha láttad a mozit, akkor ott kezdődik, hogy shrek állítja be a "kamerát".
  • OPM
    #286
    mi hiányzik belőle pontosan?
  • Csacsi
    #285
    Tudom, már megnéztem. Annyira nem gáz....még él bennem a mozis élmény.

    Spolier: Bár azért az király, mikor leveszi a sisakot, és megrázza a frizuráját :))
  • Gladiator
    #284
    most nem egsézen idevágót kérdezek, de a film előtt ugye vannak reklámok. és volt a TV2 reklám. na, aki látta, az mondja már meg, hogy lehet olyat csinálni, hogy ilyen ablakokban feltűnik, aztán eltűnik, szal tudjátok mire gondolok. a westendben néztem, lehet csak ott volt TV2 reklám.
  • Punkerwork
    #283
    nekem a vége nincs meg a filmnek ahol a felirat van
  • OPM
    #282
    mert? épp most kezdeném el tőleteni, de így meggondolom
  • Alien
    #281
    Dettó :DDD Nekem is ő a hátterem :DD
  • winnie
    #280
    a dvdrip első 3 perce hiányzik, szóval erre figyelj.
  • Csacsi
    #279
    Nem tudom hol van fent, én privátról szedtem.
  • Punkerwork
    #278
    én dc-ről szedtem le jó minőségű verziót
  • Gladiator
    #277
    honnan lehet leszedni? nekem amúgyis angolul kell, mert a szinkron szentem nagyon el lett cseszve. meg meg akarom tanulni a szamár szomorú történetét. azon nagyon kifeküdtem.
  • Csacsi
    #276
    Már van jó minőségű dvd-rip xvides verzió. Igaz angolul. De a minősége nagyon jó.
  • Punkerwork
    #275
    alien-es rész is jó volt
  • WiLDoR
    #274
    az volt a bestof :D
    szerintem király lett a Shrek 2 nagyon, talán még jobb is, mint az első rész volt :)))
  • PResident Evil
    #273
    kegyetlen volt... amikor a Csizmás nézett... hát azon beszartam.. azóta az a hátterem :DDD
  • Gladiator
    #272
    jaj! a "nem tanga" résznél nem kell a nem!
  • Gladiator
    #271
    na, megnéztem. az elsőn többet röhögtem, mint ezen, bár annál is egy csomó poént csak a dvd-nél értetem meg, de ez jobban tetszett elsőre, mint az első elsőre.

    Nagyon kemény részek voltak:

    SPOILER:

    Mission Imposible: Hát, mondd azt, hogy női bugyi van rajtad! - Őőőő... - Akkor mondd azt, hogy nem tanga! - Őőőő....

    Meg még előtte Cs.kandúr: Mihamarabb ki kell innen szabadulnom, mielőtt megőrülök. Már késő.

    Én egy Menő Manó Menüt kérnék! Tessék, ez a MMM-hez jár. Na, és utána meg felteszi a koronát a fejére, azt ott szórakozik, há kész voltam.

    Legnagyobb poén:
    Shrek: Szamár! Gondolj valami nagyon szomorú dologra!
    Szamár: Hát öregem, hol is kezdjem? Az egész ott kezdődött, hogy a gazdám el akart adni egy zsák varázsbabért, aztán meg jött az a medve, és folyamatosan a farkamat hordozta utánam, egészen a százholdas pagonyból jött idáig. (vagy vhogy így, nemtom, de kemény volt)

    Meg a naplóban: Csipkerózsika ma áthívott ottalvós buliba, de apu nem enged el. Sose enged el alkony előtt.



    Na, még rengeteg volt, de nemtom minek írtam le őket. jó nosztalgiázni. Még a csizmáskandúr spanyol káromkodásai voltak kemények. Na, és a nézése! kész...
  • PResident Evil
    #270
    hát én ma néztem meg és sztem nagyon jó volt... a macskán meg sírásig röhögtünk a barátnőmmel :)
  • Bandew
    #269
    Te is gondolkozz: Ma már iszonyat hamar felkerülnek a filmek az internetre, néha még hamarabb is (szinkronosat is beleszámítva), mint a moziba. Igaz ritka az ilyen, de van, szal az hogy megkérdezi nem hülyeség.
  • Bandew
    #268
    Na én is megsasoltam. Iszonyat király, szinte hibátlan. Röhögés a köbön!

    A rendőrös részen pedig teljesen kifeküdtem a nevetéstől meg a sírástól. :-D
  • Csacsi
    #267
    Budapesten elég sok moziban játszák feliratosan. Ráadásul legális is :DD
  • Bandee1987
    #266
    Gondolkozz egy kicsit öregem: ALIG 4 NAPJA VOLT A MAGYARORSZÁGI PREMIERE A FILMNEK! ÚGYHOGY VÁRJÁL MÉG JÓPÁR NAPOT(VAGY HETET) A SZINKRONOS VÁLTOZATRA. A FELIRATOST MEG ELÉG SOK HELYRŐL LETÖLTHETED...
  • Beniboy
    #265
    Nem tudja valaki honnan lehet letölteni a Shrek 2-őt szinkronosan?
  • Bandee1987
    #264
    Szeggyél le feliratot...feliratok.hu
    Nemtom, hogy a szinkronos változat mennyivel jobb/rosszabb az eredeti hangoknál, de az eredetiek nagyon bejönnek :). Már a Shrek 1-et is feliratosan néztem meg.
  • burkusdió
    #263
    a film az jó.. énis megnéztem már felirat nélkül,de felirattal még jobb lenne :D
    nálamis 10/10
  • Bandee1987
    #262
    ÉN most néztem meg a filmet(feliratosan). Sztem tök jó.

    10/10
  • burkusdió
    #261
    nem mégse... ennek is angol a fele... :'(
    azért kössz szépen
  • burkusdió
    #260
    THX!!!! tökéletes a felirat!
  • burkusdió
    #259
    THX!!! minggyá meg is nézem,csak előbb risztárt