619
  • wizy
    #138
    yo, de én még alig tudok angolul, szal még van egy kérdésem: angol felirat van hozzá?:-))))
  • Dzsini
    #137
    olvasni? hallgatni és érteni :) egy szójáték lefordíthatatlan, viszont újat kitalálni helyette úgy, hogy stimmeljen hosszra sok munka.

    nekem speciel az eredeti hang (Mike Myers talán a kivétel, bár...) jobban bejön. és igenis Banderas a csúcs, és nem tudom elképzelni ki mer ilyen akcentust magyarban előadni neki...
  • wizy
    #136
    szerintetek a szereplők meyik hangja a jobb? az eredeti vagy a szinkron? és nem zavaró olvasni a poénokat?
  • Kandurex
    #135
    Néztem (nincs kedvem spoilerezni, na meg ezt nem is szabad):

    Szamár a legjobb. Csizmás is büntet. Bár az első rész jobban bejött. Nézzük csak, míg az 10/8.5 addig ez 10/7
  • Csacsi
    #134
    2004. július 1. Shrek 2. (Shrek 2)

    Csak ilyen későn jön itthon? Hát ez még jó messze van. Miért nem tudják ugyanúgy behozni, mint mondjuk a kill bill 2-t, a holnaputánt, és még sorolhatnám.

    Ez azért szemétség.
  • wizy
    #133
    az is igaz:-))
  • Aramir
    #132
    Ja, nekem is feltünt, de legalább leadták a dvd extráját :)
  • wizy
    #131
    néztétek az egyet tegnap a TV-ben? figyeltétek, hogy az elejéről hogy kihagyták az eredeti hangok felsorolását:-))))
  • Mayday
    #130
    Gyere csak itthon vagyok!
    De atjossz, leszedem az arcodat, es kicserelem a Travoltaeval!
    :)))
  • OPM
    #129
    én most néztem meg és azt kell mondanom, hogy ISZONYATOSAN TETSZETT!! :) ha lenne időm, most rögtön megnézném még1x! a legjobbra ismét a finálé sikeredett, meg persze az egész film tele van paródiákkal (pl lotr, spiderman), tehát mindenkinek csak ajánlani tudom!
  • shaba23 #128
    legyé otthon, mert átmegyek és véged, mint a tvinpíksznek :P
  • Mayday
    #127
    Es meg agressziv is...
  • shaba23 #126
    te is kapsz!
  • Mayday
    #125
    Huu, de szigoru vagy! :)
  • shaba23 #124
    ez nem a játékok-os fórum!
    :D
  • Bucser
    #123
    Nekem is szamár a kedvencem persze csak eredeti szinkronnal:) ÉS ami nagyon tetszett az a karikatúra ami az egészben benne van.... Az élőszereplős filmek nagybetűs karikatúrája a Shrek... A második részt még nem láttam:( De idővel ezt is megnézem:) Tutiiiiiiiiii:) A Pixaros filmek általában a 6-12 éves gyerekeket célozzák meg és a melléjük beülő felnőttnek is adnak némi szórakozást, míg a Shreken egy 6-12 éves gyewrek hülyére unja magát mert nem olyan látványosak a poénok míg egy felnőtt szénné röhögi a fejét.... Ennyi a különbség szerintem A Nemo és a Shrek között vagy akár vehetjük a Szörny RT-t is. Ja és a Pixaros filmek mindig általában barátságról és atyai gyermeki szeretetről szólnak a Shrek meg a Szerelemről...
  • balukaa
    #122
    Jáccik itt valaki a shrek 2 játékal? Az lenne a kérdésem a macskával amikor elkezdem az egészet egy laboratoriumba vagyok az elején ahol mennem a szalagon kotyvalékok hova merre menjek?
  • shaba23 #121
    A meglehetősen szép sikereket mondhat magáénak a Shrek 2 a múlt heti amerikai bemutató után. Öt nappal a bemutatás után 125 millió dollárt kaszírozott a kövér óriás és majdnem a dupláját hozta be a 70 milliós büdzsének. Eddig ilyen szép nyitóbevételt csak a Spiderman tudott produkálni. Az animációs filmek közt egyértelmű a rekord, hiszen a Finding Nemo tavalyi 70 milliós bevételéhez képest a böfögő hős 104 milliót kaszált. Persze azért egy-két aprócseprő kisebb rekordot még megdöntött :) Mindenesetre szép eredmény az első rész 42 milliós nyitányához képest...
    [hardwired]
  • winnie
    #120
    "bbe mi a poén, nem tudom, de már az első részben is felidegelt a hülye "feka" beszólásaival és eröltetett poénjaival."

    direkt eddie murphy-s a szamár, eddie murhy meg feka, nem?
  • Blasta
    #119
    Nekem nem gáz.
    Full jór elszórakzom az animált filmeken, nem hiányoznak a 12-egy-tzcat amcsi vígjátékok...
  • shaba23 #118
    tessék megnézni a The Incredibles topikot, én nyitotam :)
  • Alien!
    #117
    Shrek 2-öt nem bántani!!! Hamár egyébként kiveszőben vannak a jó vígjátékok...Gáz,hogy rajzfilmekre kell várni.
  • Blasta
    #116
    Szedd le a hardwired-ről a trailer-t, elég kemény lesz (semmi idióta, eröltetett poén, álá shrek 2 bemutatóban)...
  • Blasta
    #115
    "És pont a Némón nem röhögtem fel egyszer se...Aranyos,kis gyerekmese,szép környezetben...Ha Pixar akkor Szörny RT....Az viszont óriási lett.."

    100%-ig egyet értek!!!!!!!!!! Azaz én is így vagyok a szörny rt-vel és a Nemo-val
  • Gladiator
    #114
    hát, szentem iszonyat kemény poénjai vannak a szamárnak. amúgy mi az az incredibles?

    amúgy szentem meg a némónak a magyar szinkronja jobb volt, bár az anfgolt csak félig hallottam.
  • Alien!
    #113
    ezé jó,hogy nem vagyunk egyformák...Nekem meg pont a szamár volt a kedvencem....a hamisíthatatlan Eddie Murphy vigyorral...És pont a Némón nem röhögtem fel egyszer se...Aranyos,kis gyerekmese,szép környezetben...Ha Pixar akkor Szörny RT....Az viszont óriási lett...Számomra a Shrek-kel egyszintű...Az Incredibles-re kiváncsi vagyok,az első trailere nemteccett(amikor a ruhát próbálja magára erőltetni)...de majd meglássuk...
  • Blasta
    #112
    Mondom, az idióta szamár feka-szerű pofázása a plafonra baszott...
    Ezt én nem bírom.
    Láttam a moziban a shrek 2 bemutatóját és nem tetszett (szerencsérwe a b.nőmnek se, pedig elmondása szerint Ő szerette az első részt).
    Nem tetszhet minden, ez tény...
  • Dzsini
    #111
    hát, ha neked a shrek nem felnőttes, akkor evva' :) szerintem az utóbbi évek legjobb rajzfilmjei a Nemo-val karöltve (bár abból a magyar szinkron rettentő gyenge)

    nemspoiler: nagyon jó a film, nem sirdogálós.

    az Incredibles-t meg meglátjuk, az is nagyon jónak tűnik.
  • Blasta
    #110
    Én tuti nem nézem meg.
    A bugyuta szamár olyan szinten idegesít, hogy kész!
    Ebbe mi a poén, nem tudom, de már az első részben is felidegelt a hülye "feka" beszólásaival és eröltetett poénjaival.
    Nem mondom, hogy szar a Shrek 1 és hogy a 2 is tuti szar lesz de nem vágyom rá nagyon!!!!

    Ellentétben a következő PIXAr múvival (The Incredibles).
    Na abban már lesznek értékelhető "felnőtt" poénok nem csak ez az idiótizmus...
  • shaba23 #109
    megöllek!
  • Gladiator
    #108
    úgy hallotam szomorú a vége, és a szinkronizálók is sírtak rajta. na, aki látta, mondja el, hogy igaz-e, de azt ne, hogy miért szomorú
  • shaba23 #107
    akkorsem nézem meg:)
  • Dzsini
    #106
    jólvan, látom értelmes téma van :) nemmindegy ha jó és élvezhető?
  • winnie
    #105
    a ts és a screener nem ugyanaz. a ts a mozivászonról 'szedi' a képet kamerával (a hangot meg közvetlenül), míg a screener a forgalmazó által gyártott demó, belső másolat vagy promóciós célokra készített kópia, mely már a televízióképernyőre (vö. screen) van készítve (ettől persze még lehet szélesvásznú).
  • Bucser
    #104
    Már miért lenne durva???? A screenr nem csak DVD-SCR lehet.... A Telesync is egy Screener csak mozibó van...
  • winnie
    #103
    én sem mondtam, hogy dvd screener - az lenne a durva. még normál screener sincs
  • VinylToy #102
    Akkor előbb magyarul, majd inglisül nézzük meg :D
  • Dzsini
    #101
    nemrossz az előző szinkronja sem, sőt - de Banderas akcentusát kizárt, hogy vissza tudják hozni... ő pedig szerintem úgy ahogy van uralja a filmet amikor képen van :o)
  • shaba23 #100
    akkoris megvárom:)
  • Dzsini
    #99
    kinek kinek kedve szerint :) nem mondtam, hogy dvd screener ;)

    szinkron?? nooormális? :o) azért jön csak júli 1-én a mozikba...