619
  • Punkerwork
    #218
    az első tényleg jobb volt
  • CSOCSO
    #217
    a hero melyik filmben volt benne?
    a pergossegebol itelve flashdance (a csizmaskandur flashdances resze is cool volt:) no meg a pinocchio jacko jelenete is:)
  • CSOCSO
    #216
    meglestem en is.. tetszett.. de azert az elso jobb volt szerintem...
    a bugyis resz hatalmas volt:)
    a zenek nagyon bejotten..foleg a hero meg az amikor jottek a hinton es mar a varba ertek...
  • Nyiri
    #215
    Szivesen
  • Adam5
    #214
    Igen ez az!!!!!!!!!
    THX!!!!!!!!!!!!!!
  • Nyiri
    #213
    09. Smash Mouth - All Star.mp3
  • Punker
    #212
    akkor passz most nincs itthon a film
  • Adam5
    #211
    Igen ez a szám is benne van a shrek be megnéztem de, nem ez az ami az ami a film elején van.
  • Punker
    #210
    01 Self - Stay Home.mp3 ez az első szám az OST-en
  • Adam5
    #209
    Akinek megvan a Shrek1 az plz mondja meg meik szám van az elején? (aaszem akko amikor furdik meg fogatmost)
  • OPM
    #208
    jaja, nekem is nagyon bejött a vége. szvsz van olyan jó mint az 1. rész zárása
  • Nyiri
    #207
    "Ez furcsa, total mas az izlesunk." :)
    Kicsit hulyen hangzik. :)

  • Nyiri
    #206
    Ez furcsa, total mas az izlesunk. Nekem pont a Holding out for the Hero es a Livin la vida Loca tetszett a legjobban, nagyon bejott az a hangulat.

    En amugy a metal zeneert vagyok oda (Iron Maiden, Metallica, Lost Horizon, stb...) de bejonnek a 80-s evek igazi disco szamai kozul nehany. Keresztanya eneke kiraly volt. Eddie es Antonio kozos dala is zuzos. Meg mindig kitartok a mellett, hogy eredeti nyelven!

    A shrek 1-t moziban szinkronosan lattam es utana DVD-n KOZELEBE sem er a magyar szinkron az eredetihez.

    De izlesek es pofonok, ahogy szoktak mondani.
  • Bucser
    #205
    Én azért megnézem angol szinkronnal.. Nekem az első rész is jobban bejött Angolul...
  • RangeR
    #204
    Ja, és a végén az a Ricki martin vagy ki a franc énekli eredetiben azt a latin számot, na AZT KELLETT VOLNA KIHAGYNI, mert ott lett megölve az egész film! Az 1. rész zárózenéjéhez képest ezt nem tudom, hogy tudták, hogy merték ide benyomni...
  • RangeR
    #203
    A szamár magyar hangja tuti jó, azért nem érdemes angolul nézni, mert Shrek és szamár eredeti hangjai vérgagyik a magyar szinkronhoz képest. Ha más lenne szamár hangja, lehet, meg se nézném. DVD-n is természetesen magyarul kell nézni. Különben szuper a 2. rész, de ezek a musicalos, Oscar-gála estet idéző Walt Disney stílusu szar szinpadi zenék eléggé hazavágják, szóval zeneileg az első rész nyomába sem jöhet sajnos. Amikor a tündérmama énekli az ének az esőben-t vagy miaz, ott már majdnem hánytam, úgy utálom az ilyen zenét. Sajnos. De azért a fim egésze jó, de az első rész erdős vadvidékes tájainak a hangulatát ez a városi pöcsölődés közel nem tudja utólérni. Majd talán a 3. rész.
  • magus
    #202
    a zenei kupac szarok. marmint igy a s oundtracket hallgatva
  • winnie
    #201
    :P
  • winnie
    #200
    majd július 1-től
  • Mayday
    #199
    Csak julius 1-tol!
  • a.carkey
    #198
    Megy ez már a mozikban itthon?
  • Nyiri
    #197
    ehhez :(
  • Nyiri
    #196
    A multkor lestuk meg a tobben a filmet es szakadtunk a rohogestol. Sokkal jobb mint az 1 es nem is hasonlithato egyik pixar-hoz sem. Siman felulmulja mindet. A zenek mint az elso reszben is tokeletesek, sot jobbak :)

    CSAK IS ANGOLUL! Banderas hangjat senki nem adja vissza, soot Murphy is asz. Az 1 szinkronja egyaltalan nem tetszett. Nagyon el lett baszva. Talan akkor jobb lett volna ha Dorner Gyorgy a szamar hangja (mint ahogy murphy hangja is O szokott lenni).

    Egy szo mint szaz ez a film 10/10-s. Moziban azert nem fogom megnezni, mert tuti szinkronos lesz. :( Majd DVD-n.

    p.s.: A vegen a zenek es a kepek annyira illenek egymashoz es olyan hangulatot teremt, hogy nehez lett volna jobbra csinalni. Nem is emlekszem, hogy lattam e mar valamelyik mas filmben ehez foghatot. Nem sirdogalos, max ha konnyezel a rohogestol :)
  • wizy
    #195
    na elég lesz mostmár:-)) az userinfoja meg csak azt mondja, hogy 14-18...... de a #146-os hsz. első mondatában világosan közöltem, hogy mennyi vagyok:-))
  • Dzsini
    #194
    userinfojából :) bár fiú, úgyhogy nem is tudom...
  • wizy
    #193
    honnan gondolod?:-))
  • Dzsini
    #192
    udvarolni akar, korban hozzád illik ;)))
  • wizy
    #191
    mene?
  • Milka
    #190
    mene
  • wizy
    #189
    #175 + #156:-)))
  • Dzsini
    #188
    ezt biztos csak azért mondod, hogy ne legyek nagyon csalódott...
  • wizy
    #187
    ez nem is kérdés:-))) de hogy neked meglegyen a lelki boldogságod, elárulom, hogy a srácokat szeretem:-))
  • Dzsini
    #186
    már csak az a kérdés, hogy a fiúkat vagy a lányokat kedveled jobban ;)))))
  • wizy
    #185
    akkor yo:-)
  • Dzsini
    #184
    miért? nekem szimpatikus ;))))
  • wizy
    #183
    :-))) jolvanna abbahagyom:-)
  • Mayday
    #182
    Ha igy beszelgetsz, nehezebb lesz valami idosebb fickot (vagy csajt) beujitanod! :)))
  • wizy
    #181
    #173:-)))))
  • Mayday
    #180
    #175
  • wizy
    #179
    #156:-)))))