619
  • Gladiator
    #419
    na, remélem megfelel.
  • Gladiator
    #418
    !!!SPOILER!!!

    A Gladiator [8 csillag] által írt üzeneteket ne olvassák el azok, akik még nem látták a filmet, mert egy csomó poént lelő(vök)
  • Gladiator
    #417
    hát, lassan két hete volt a bemutató, meg ahogy elolvastam már midnenki letöltötte, azér mertem beírni őket. de mindjárt megoldom.
  • wizy
    #416
    Shrek.2.2004.WS.DVDRiP.XViD.Hungarian-SCP
    vagy
    Shrek.2.2004.FS.DVDRiP.XViD.Hungarian-SCP
  • Bucser
    #415
    Bocs nem akarlak letörni, de nem kéne Spoilerekkel telenyopmni a Fórumot... Lehet van aki még nem látta...
  • Breki33
    #414
    mi a szinkronos pontos címe?
  • wizy
    #413
    na én is megnéztem szinkronosan
    nekem tetszett, de nem annyira mint az első rész. Lehet hogy csak azért, mert akkor új volt ez a világ meg minden, de lehet hogy azért, mert nem mertem minden résznél röhögni, nehogy felébredjen a bátyám, és akkor vége a Shrek-nézésnek:-)) de egy biztos; Antonio Banderas hangját senki sem tudja élethűen visszahozni:-)
  • OPM
    #412
    abba van, biztos
  • Gladiator
    #411
    az lehet! mondjuk azt nem láttam.
  • Gladiator
    #410
    hehe, mikor elvágtatnak, akkor lehet látni, hogy vmelyik boszorkány a fogadó előtt parkolt le a seprűjével.
  • OPM
    #409
    álmosvölgy legendája?
  • Gladiator
    #408
    jaj! miben is volt fej nélküli lovag?
  • Gladiator
    #407
    tehát:

    Pókember
    Mission Impossible
    Alien
    The Lord of the Rings
    Apáca show
    Drágám a kölyök marha nagy lett!
    Godzilla
    Oscárgála
    LAPD
    Shrek1
  • OPM
    #406
    pedig szerintem abban is van vmi poén, lehet kicsit be van állva :)
  • OPM
    #405
    arra nem tok rájönni, hogy mit csinál a fejnélküli lovag meg a két őr, amikor shrekkék menekülnek a keresztanya elől miután kihalgatták őket a kocsmában
  • Gladiator
    #404
    meg persze egy csomó mesét
  • Gladiator
    #403
    meg, ha úgy nézzük, akkor a shrek 1-et is parodizálja akkor, mikor felébred shrek és nézi fiona cuccait, és megtalálja azt a bábut, amit ha meghúz, akokr mondja, hogy fogadd el eme kendőt hálám zálogaként, vagy mit mond. és akkor ott van egy legyőzöt zöld gre, emg egy szőke herceg még.

    aztán, az oscardíj átadókat is parodizálja, meg a reality tv-n szkott menni ilyen rendőrös műsor. na, pinnokióék is azt nézték, csak a rendes neve LAPD, vagyis Los Angeles Police Department, ők meg nézték a FFAPD, vagyis Far Far Away Police Department. Ez iszonyat nagy poén szentem, aki ezt kitalálta, annak:
  • Gladiator
    #402
    aztán eldobja az italt, mint az az óriásbaba a gitárt.
  • OPM
    #401
    jaaa és a legfontosabb: GODZILLA!! :DD
  • Eye-scream
    #399
    Jaja, mikor csalogatják az óriássütit :)
  • OPM
    #398
    ez hol?
  • OPM
    #397
    haverom mondta, sztem nem hasonlít rá nagyon

    miután fetreng a zongorán a tündér és beindul hogy I need a hero és feljön a kórus
  • Gladiator
    #396
    vagy a drágám a kölykök összementek 2. része, nemtom pontosan
  • Gladiator
    #395
    pókember
    mission impossible
    alien
    lord of the rings
    apáca show
    drágám a kölyök marha nagy lett
  • OPM
    #394
    én sem ismerem, de nem is veszek észre most sem semmit ott :)
  • Gladiator
    #393
    melyik lenne az apácashow?
  • OPM
    #392
    szedjük össze, milyen filmparódiák vannak benne:

    pókember
    mission impossible
    alien
    lord of the rings
    apáca show
    amikor a CSK a záróbulin a vizet magára önti az egy videóklippben volt , most nem jut eszembe a neve vmi Feeling van a címében
  • Gladiator
    #391
    most találtam mége gy gyöngyszemet:

    mikor az iszogatás után a király bemegy a jótündérhez meg szőkéhez, akkor a jótündér a varázspálcájával piszkálja ki a koszt a körme alól. király:-D
  • Gladiator
    #390
    hova kacsint? vagy a kacsintás az egy átvitt értelmű szó, és utalást jelentené?
  • Eye-scream
    #389
    "semmi rosszat nem hallani, semmi rosszat nem mondani, semmi rosszat nem látni"-a három bölcs kismajom(ez esetben kismalac:))
  • Gladiator
    #388
    nekem nem. nem ismerem a garfiel féle kikacsintást. de mindjá megnézem
  • Eye-scream
    #387
    Jaja az nekem is feltűnt :)
  • Dzsini
    #386
    Puss a kocsmában :"I hate mondays"... egy kis Garfield-kikacsintás :)
  • Gladiator
    #385
    jaja. meg az, hogy sose "állnak" az arcok. 100%-osan élethűen viselkednek, a helyzethez illően. pl. mikor leisszák magukat a bárban, akkor csizmás kandúr csak bambul maga elé, de mikor szamár kicsit felemeli a hangját, akkor a szeme sarkából odapillant egy picit. mint egy igazi ember. környezetérzékenyek, vagy mik.
  • Solid Snake GH
    #384
    Jaja, Eddie Murphy arcát nagyon jól sikerült karikatúrásan bedigitalizálni. Nagyon ász lett! :)
  • Alien!
    #383
    minden elismerésem az alkotóké...ettől a legjobb animációs film a Shrek 1-2,sokkal érettebb mint bármelyik másik...De érdemes úgy is végignézni,hogy mondjuk csak a szamár arcát nézed...besz*rsz...
  • Gladiator
    #382
    váá, ezek az egerek angyon kemények! mindig máshova "néznek" mint ahova kellene. már sírásig röhögtem rajtuk magam. iszonyat szerencsétlenek.
    aztán még amit észrevettem:

    mikor CSK bekapja az egeret, és utána kiköpi, akkor az egér utána keresi a botját.

    ezek apróságok, de iszonyat naggyá teszik a filmet.

    más is kereshetne ilyeneket. biztos van olyan is ami elkerülte még az én sasszememet is.
  • Gladiator
    #381
    na, még egy:

    ugyanakkor, mikor távolról mutatják őket, nézzétek a 3 kismalacot. nem tudom, hogy mit is jelent igazából, de tom hogy létezik ilyen. lényeg, hogy az első a szemét, a második a fülét, a harmadik a szájáz fogja be. bazz, mit ki nem találnak.
  • Gladiator
    #380
    jaj, most vettem észre megint egy apróságot.

    mikor nézik a csodatükörben ezt a showt, vagy mit, aztán bevágják azt a rendőrős műsort, majd mondja a süti, hogy tekerjék vissza. na, azt utána, mikor távolról mutatják őket, az egerek mindegyike másfelé néz. nagyon kemény. és akkor is a botukkal így vizsgálódnak. iszonyat poénosan néznek ki.
  • wizy
    #379
    tudom, és nekem is ez a véleményem, de a tesomnak a magyar Shrek-hangok jönnek be jobban, meg azt mondja, hogy feliratosan nem élvezhető a poén annyira