619
  • Gladiator
    #1
    vkinek sikerült a videót letöltenie?
  • Evil
    #2
    me van?
  • Shaman
    #3
    linket pls!
  • RelakSfromhome
    #4
    hö?
  • csabawarchief
    #5
    még nem is hallottam róla, hol láttad?
  • Kandurex
    #6
    Hardwireden láttam pár napja...
  • zaki
    #7
    jaja, én már láttam is a trailer-t, aranyos...
  • Gery1980
    #8
    Miért kell állandóan ezt csinálni, nem értem?
    Elég volt 1 is, rohadt pénzsóvár készítők!
  • CSOCSO
    #9
    a sok tudatlan:)
  • Eye-scream
    #10
    Nemtom, tény, hogy az 1 az nagyon bejövős volt, bár eléggé jóllezárták. Remélem nem csak profithajhászás lesz a 2. rész...
  • zaki
    #11


    tök ari
  • radical
    #12
    cuki
  • The Garrett
    #13
    Macska rulez :D
  • Dynamic
    #14
    Igazából én az első résztől nem voltam elragadtatva.A nagy sztárolás után csak néztem, hogy ez volt a nagy Shrek múvi?Szóval én úgy vettem észre a S2 bemutatójából, hogy ez még ráadásul kevésbé viccesebb, mint az előző, bár a Csizmás Kandúr jópofa:)
  • Eye-scream
    #15
    Hát nemtom, én úgy néztem meg, hogy unokatesóméknál voltunk és kisunokatesóm ezt kapta karácsonyra, mi meg pont ott voltunk mikor nézték... Fél óra múlva a társalgás megszakadt és mindenki meredt szemmel bámulta Shreket meg a szamarat...:D
  • Eye-scream
    #16
    Jah az egyből a kedvenc jelenetem mikor Shrek kunyhóját elözönlik a meselények és jön a hét törpe az üvegkoporsóval:

    -Hé a haloitt csajt vigyétek a francba :D
  • Bandew
    #17
    Nekem a Shrek a kedvenc egész estés animációs filmem.
  • Stann
    #18
    Nekem is a kedvenc anim. filmem, már várom a 2-t, de remélem nem okoz csalódást...
  • CSOCSO
    #19
    amugy ha itt tartunk szerintem is nagyon ott van a mese....sőőőt....
  • Gladiator
    #20
    először az első nekemse tetszett, nekem is azt mondta mindenki hogy pfú, shrek ilyen, pfű shrek olyan. megnéztem és alig röhögtem. aztán kivettem DVD-n is és elkezdtem kicsit jobban megnézni az apróságokat. pl. amikor shrek meg a szamár elindulnak a meselények által ellepet mocsarukból shrek felkap egy fáklyát amin még rajta volt a törpe, és elkezdi lerázni róla. az tetszet. meg amikor megfenyegeti a hóhér a mesetükröt vagy mit. amúgy az én kedvencem az eszeveszett birodalom. abban vannak ám király poénok.
  • Lacc
    #21
    Az első rész nagyon bejött nekem. Mikor beültem a moziba nem volt semmi különösebb elvárásom, a premier után pár nappal volt, még nem terjedt el nagyon, hogy ez mekkora jó film (legalábbis én nem hallottam még). De aztán megszakadtam bent :)))

    Az a 2. rész bemutató nem vágott annyira a földre... Remélem a film azért jó lesz, de ez a teaser elég gyenge szvsz.
  • MARS3696
    #22
    Én lepusztultam a röhögéstől az 1.nél. A duma is jó volt, meg a képi poénok... Mikor a békából lufit fújtak... meg amikor a Walt Disney "versenyt énekel a főhősnő az énekesmadárral" modult alázták... :o))))
  • Mayday
    #23
    Mi is konnyesre rohogtuk magunkat a felesegemmel a moziban, amikor eloszor neztuk. Azota mar a kislanyunknak is nagy kedvence, es aznap amikor kikerult a Hardwiredre a treler, ra is csaptunk. Szvsz nagyon jo lesz. Abszolut legjobb animacios rajzfilm nalunk!
  • Gery1980
    #24
    Jaja, Eszeveszett birodalom nekem is sokkal jobban bejött mint a Shrek, azon rengeteget röhögtem:D
  • ollie
    #25
    nekem a mátrix :P
  • OPM
    #26
    honnan tölthetnék le egy nem qt-os trailert?
  • Gladiator
    #27
    a hivatalos oldalon van avi is asszem.
  • PResident Evil
    #28
    mikor is jön ki a mozikba ?
  • Dzsini
    #29
    május huszonegy
    www.shrek2.com
  • zaki
    #30
    pár új kép:









    gondolom már vágjátok: lesz Shrek 3 is
  • hen-tes
    #31
    szépek
  • hen-tes
    #32
    én is várom
    az egy az nagyon kész volt :)))))
    "vigyázat! sárkány van nálam és nem félek használni!!"
  • Punker
    #33
    kiváncsi vagyok nálunk mikor mutatják be, az elsőnek rohadt jó volt a szinkronja szal erre is érdemes lesz várni....
  • hen-tes
    #34
    jaja!
  • The Garrett
    #35
    hehee láttam a minap 1 vicces plakátot belőle:
    Volt 1 hegy és a HÁLIVÚÚÚD tábla mintájára ki volt írva a hegyoldalba hogy FAR FAR AWAY :)
    k. nagy ;)
  • Mike at home
    #36
    jo lesz
  • RangeR
    #37
    Milyen már: Jön a lovag, rideg páncél, kietlen táj, tajtékzik a csatamén, nyílvessző átlövi a fát, ott áll a sárkány-kastély bejáratánál, aztán a páncélsisakot leveszi: és mint egy igazi homi, berázza a szőke haját, frissen mosva leng a szélben:)) Nagyon nagy poén a trailer elején:)
  • Punker
    #38
    bazzz cseles ez a Shrek DVD de azért is átírom :))
  • Mayday
    #39
    Jaja, jo ha van otthon biztonsagi masolat!
  • Alien!
    #40
    jaja,cseles,de,hogy az extrákat mi a f*szér nem feliratozzák,azt egyszerűen nem értem....Meddig tartana az a +40 sornyi fordítás,mer ugye kifejezetten érdekelt volna,hogy, hogy készült,vagy,hogy mit nyilatkoznak a szereplők....Úndorító félkész munka....