10699
  • Takimate
    #8015
    #6690 :) megvan...
    Nincs még a jegyzetek között, először akkor irány a cetli ?
  • hykao #8014
    A Vasfa Erőd katakombáiban lent megtalálod, az egykori építőmester nyitott koporsójában.
  • Takimate
    #8013
    Sziasztok !
    Láámasááág.... Nem találom sehol a Craddle térképét.
    Csak bolyongok a Vasfa "zombi" termében és sehol semmi.
    Kell a note hozzá hogy lássam ?
    heelp
    köszi
  • KGy
    #8012
    Újabb magyarítás frissítés történt.
  • Dimitri
    #8011
    jaa.
    kösz ez valószínü azért nem tünt fel mert én minden emléket megnéztem régen és az utolsó után mér sebeznek a zombik álomban is
    thanx
  • Prince007
    #8010
    A multban égesd el a jelenben nem lehet!
  • Dimitri
    #8009
    én ezt tudom mivel ezt a részt már egyszer végigvittem (ezután szált el a mentésem)de megvan már a napló de nem tom elégetni mert ott a hullaházba a kazán és hiba nyomkodom nem csinál semmit pedig kéken világít.
  • hykao #8008
    Ja, a múltkor elfelejtettem, hogy John P. ismét frissített!

    Ultra High Garret fej- és test textúrákkal bővült a buli!
  • Gmiki
    #8007
    Én is köszönöm a fordításaidat KGy! Mivel a Te munkáiddal játszottam végig az 1-2-t és most a 3-at is. A Thief3-ban ép most értem az Árvaház végére. Köszi Hykao az infót!
    A megjelenés óta játszom a T3-al de mivel kevés időm van játszani elég lassan haladok.

    Nektek is meg voltak őrülve a városlakók az Árvaházas pálya után? Mindenki öl mindenkit. Varázslók a pogányokat stb. Nagyon látványos. Egész végig spóroltam a gázbombákkal meg aknákkal, de most nagy élvezettel ritkítottam meg a várost. Egy kis olajjal vegyítve igazán élvezetes az öldöklésbe beszállni :-)
  • Prince007
    #8006
    Nem kell mindegy "kedvenc tárgyat" a helyére tenni!Elég egy is és vissza tudsz menni a multba. De egy könyvben a Nyilvántartóban meg tudod nézni hogy hova kell tenni a tárgyakat.
  • Dimitri
    #8005
    hell!!
    ujra elkezdtem kgy segítségével(miután elszált a mentésem :örök hálám) a játékot az árvaházas résznél tartok de most nem találom hogy a szerszámosládát hova kell rakni??
    Nincs kedvem meg időm se ujra végigrohangálni az egész épületkomplexust. (ezt jol meg azt mondtam :))
  • planar
    #8004
    Hali,

    használja itt valaki a Thiefbotot? Én tegnap tettem fel és így már valóban kihívás a játék. Mindössze 4-esre állítottam a visual, audio és tactile paramétereket, de már így is durvább, mint az expert fokozat.:)
    Most valószínűleg újrakezdem a Thief3-at, így már érdemes:)

    uff
  • hykao #8003
    Hát, ha a gázgyári XT-ket, meg a fonógyári 286-osokat is belevesszük, akkor tényleg... :)))
    Amúgy meg már sztem nevezhetjük átlag játékos gépnek az enyémet, hisz vannak ennél már sokkal jobb, gyorsabb, drágább konfigok is...
  • Zsoldos
    #8002
    azert az a gep baromi messze van az atlag konfigtol :D
  • luc72
    #8001
    KGy

    Köszi.
    A gépem AMD barton 3200+ 1 Gb DDR400 NVidia Ti4200
  • KGy
    #8000
    Nahát, szia, Gmiki! Azóta is hálás vagyok neked, hogy kitetted a magyarításaimat, míg nem volt saját honlapom! Látod, azóta is Thief mániás vagyok... Egyébként ma is frissült a Thief3 magyarítás. A több mint 30000 feliratozott szöveg miatt ennek a fordítása kicsit lassabb, már június óta tart, de már a java kész. Mióta nyomod a Thief3-at?

    A Thief1-et még nekem is jól bírta az MMX 200-asom, egy 4 megás Riva128-as kártyával. De hát '98-ban az még csúcsgép volt... :)
  • hykao #7999
    Igen, a múltban a Gyermekek tornyában - ahol Lauryl naplója is volt - a felügyelői asztalon.
  • Gmiki
    #7998
    Nekem egyik Thief-el sem volt gondom. A Thief1-et MMX200-ason Voodoo1-el játszottam végig. Nem emlékszem, hogy nagyon akadozott volna.
    A T2-vel sem voltak és most a T3-al sincsenek gondjaim.

    Hol a francban van az az átkozott infó a boszorkányról az Árvaházban. Már mindent bejártam...
    Vagy csak a multban lehet megtalálni?
  • hykao #7997
    Nálam nem játszhatatlan a Thief 3, pedig nem mondanám csúcsgépnek a gépemet! 2500+barton, 9800SE@9800pro!

    1024x768x32, minden fullon, 4x élsimítás, 8x anizotrópikus szűrés, vsync ON! Ja, és fent van az összes John P. féle módosítás!
  • _Vegeta_
    #7996
    Atyaég t2 szaggatott neked 200mmxen. :D
    En t1et jatszottam 366os cerka, 128mb ram, voodoo2en es szaggatott :D.. najo kezdetben nem, de minel tobbszor vittem vegig annal jobban, ?! aztan miko jatszhatatlan lett vettem uj gepet. Azon a gepen a t2 mar alapbol jatszhatatlan volt.
    Most meg a t3 jatszhatatlan hude kafa. :D
  • KGy
    #7995
    A mentést tegnap elküldtem egy zip-ben a [email protected] címre. A levél 1053K, subject Thief3 mentés volt.

    luc72: Nekem ATI-m van, és friss deivertelepítés után az első indításkor még az asztalon való jobbklikkes menü megjelenése is szaggat (amikor átmegy átlátszóból "tömörre"), szóval legalább egyszer újra kell indítani. És persze gyorsít, ha játék közben offline vagy, és nincs bekapcsolva vírusírtó állandóan figyelő védelemmel, és kevés cucc fut a háttérben. A játék 9600XT-n 1024x768-ban jól megy, bár az élsimítás nagyban csökkenti a teljesítményt. Ja, és a MINIMUM fél giga memória is elég jót tesz neki...

    Sajnos a Thief motorja soha nem a hatékonyságáról volt híres. Emléxem pl. a Thief2-t egy 200 MHz-es MMX procis gépen játszottam végig először, és a sok poligonos helyek (pl. a második pálya a hajóval) rettentően szaggattak, ilyenkor jobb volt a földet nézni, hogy játszható legyen a sebesség, miközben mondjuk a Quake2 szoftveres rendereléssel is volt legalább 20 fps. Sok részletdús Fan Mission még egy 700 MHz-es Celeronon is durván szaggatott, a 3. rész megjelenése előtt meg nem akartam hinni a hardverigénynek (főleg a rossz minőségű előzetes képek alapján). Az azért az most is fáj egy kicsit, hogy egy "sima" SB Live! 5.1-en semmi EAX-et nem nyom, de még annyi térhangzást sem, mint az EAX patch nélküli Thief1, amin ha visszhangok nem is voltak, de legalább surround hang igen...
  • luc72
    #7994
    KGy

    Na fel tettem az XPt. De most meg kb 5 perc az intro, az is szaggatva, majd a menű is szagatt. Driver cserét probáltam, de semmi.
    Aszem feladom a Thief3mat.
  • Prince007
    #7993
    Nekem a legújabb van fent(61.77)és tökéletesen működött a játék ezen és a régebbi drivereken is.
  • Matheus
    #7992
    Valaki mondja meg mien drivere van fenn (NVIDIA) és jól műxik neki a Thief 3, HELP ...
  • Dimitri
    #7991
    ok megtaláltam nagy nehezen.
    de nekem például egy rendszergazda jogokkal rendelkező felhasználó alól játszom és a telepítéskor kért általános rendszergazda dokumentumaiba rakja, miközben én abba be se vagyok jelentkezve. (de még mindig nincs mentésem amit bemásoljak mert valmi ok folytán nem érkezett meg amit küldtél)
  • Prince007
    #7990
    C:\Documents and Settings\Markó Dániel\Dokumentumok\Thief - Deadly Shadows\SaveGames ,tehát a Dokumentumokba.Szerintem ide teszi alapból.
  • Dimitri
    #7989
    KGy : Elküldöd??
    Szerintem az megoldja a problémát hogy újra telepítem ugy ahogy neked van nem?
    Egyébként a mentéseket hova teszi a játék mert nem találom sehol.
  • KGy
    #7988
    A te gondod az 5. pontban keresendő. Lehet, hogy nem Win2000 vagy XP rendszer alatt akartad futtatni a játékot? Ha nem ez a gond, telepítsd újra, majd írd felül csak a t3.exe-t, és inkább a hivatalos patch-et telepítsd az 1.1 verzióhoz.

    De nem állom meg, hogy írjak véleményt a többiről:

    1. Ez jópofa, csak nemrég jöttem rá én is. A játék indítása után ha nem nyúlsz az semmihez vagy fél percig, intrót mutat.

    2. Hülyeség, az Alt+F4 működik, mi több, nagyon hasznos, mert nem kell kilépegetni a főmenüig.

    4. Egyszer mekkorát szívtam! Mert ha viszont tényleg elfogyott a hely, akkor nem írja ki, hogy nincs elég hely, hanem csinál egy hibás mentést (nekem a dokumentumok könyvtár más partíción van). Ha történetesen mindig felülírogatod a mentéseket, ez rettentő nagy szívás tud lenni. Visszatöltésnél már kiírja, hogy hibás, és csak törölni lehet, de ha gyorsmentés volt, akkor mág vissza is tölthető, de mindenféle furcsa dolog fog történni: pl. eltűnnek a kiírt feldatok, nincs fegyvered, elfelejtesz falat mászni, furcsa helyen jelensz meg a pályán, stb. Egy CSOMÓ idő volt, mire rájöttem, hogy a helyhiány okozza a bajt...
  • Davidsned
    #7987
    Küldtem mail-t!
  • luc72
    #7986
    KGY

    EZT TALÁLTAM, viszont nem vagyok jó angolbol.

    Miscellaneous Issues:

    1. The game will begin playing the introductory movie if left idle on the start menu screen for an extended period. You can exit this movie by pressing <Enter> or <Esc>.

    2. <Alt>-<F4> has been disabled in this game. In order to exit the game, press <Esc> to open the pause menu. Click the bottom-right-most button, Title Menu. From the title menu, click Exit to Desktop. A confirmation window appears before the game exits.

    3. If your computer has Microsoft ActiveSync installed and running, Thief: Deadly Shadows will not load any map. The Main Menu will come up but once you select, Start New Game or attempt to load a saved game, the game will crash. ActiveSync has no means to close or disable the program, so you must change ActiveSync’s settings so it does not interfere with the game. In ActiveSync, go into the configuration options and disable all connection settings.

    4. If you share your My Documents folder across a network, the game will say that you do not have enough space to save game. The solution is to not share this folder.

    5. If you receive the following error;

    “The C\PROGRAM FILES\THIEF - DEADLY SHADOWS\SYSTEM\T3MAIN.EXE file appears to be corrupt.
    Reinstall the file, and then try again.

    You have installed the game onto a computer that has an unsupported operating system. Thief - Deadly Shadows will only work on computer systems that have Windows 2000 or Windows XP.

  • luc72
    #7985
    KGy

    meg kaptam köszi. De valamiért nem jó. Emilben elküldtem mit ir ki.
    Lehet, hogy más a CDs meg a DVDs?
  • KGy
    #7984
    Most nézem, hogy a metadata.ion teljes útvonallal rögzíti a mentések file-jainak helyét, úgyhogy nem tudom, menni fog-e, hacsak nem egész véletlenül neked is "D:\Winutils\Dokumentumok\Thief - Deadly Shadows" a mentések útvonala...
  • KGy
    #7983
    Ja, akkor direkt jó, mert eléggé a végén van, nem kell az egészet megcsinálni. A mentés neve nálam Elhagyott Bölcső, de szerintem akkor sem lesz gond, ha magyarítás nélkül vagy nem az én magyarításommal töltöd be.
  • luc72
    #7982
    KGY

    Meg jött, köszi, de nekem a crackelt exe kéne mert nem mügszik a DVDs változatom.
  • Dimitri
    #7981
    végülis mind1 legfeljeljebb megcsinálom újra ([email protected])
  • Dimitri
    #7980
    kösz elküldheted de nekem jó lenne ha az árvaházas rész után lenne
  • luc72
    #7979
    Szia

    Légyszi, küld el nekem az exe fájlodat, légyszi.
    Meg örülök, nem találok sehol.
    [email protected]
  • KGy
    #7978
    Küdhetek neked mentést, bezippelve nincs 800K. És bár nem a legeleje, a betöltés menün csak megnyomod az "Újrakezdés" gombot, és máris az elején vagy (ezt mindig meg tudod tenni, amikor éppen küldetésben vagy - vagyis nem a városban). Ha kell, az e-mail címemet a honlapomon megtalálod.
  • Prince007
    #7977
    3 és fél
  • Dimitri
    #7976
    hány megát küldtél mert még nem érkezett meg?