10699
  • FREAK
    #253
    robotok valószínűleg lesznek, mivel a mechanistok is megmaradtak

    de nézegesd a weboldalt, ott van erről is szó
  • Trespasser
    #252
    Na most akkor lesznek robotok meg zombik (meg kitudja még mi) vagy sem?
  • FREAK
    #251
    ja és a közös pont AZ EMBER minden rossz tulajdonságának birtokában
  • FREAK
    #250
    nekem nem a középkor ugrik be az egészről

    egy komoly utópia, egy teljesen más világ, más történelem, mint amit az emberiség átélt

    a mágia és a technológia harca, keveredése, és ennek lehetőségei

    mint egy érdekes (rém)álom, minden pillanata egyedi és értékes
  • _Vegeta_
    #249
    nekem epp a zombik hianyoztak, a "robotok" meg nem nagyon illettek a kozepkori lelkemhez. ;)
  • _Vegeta_
    #248
    Namost az en velemenyem kovetkezik ami pedig a kovetkezo: :D
    A thief sorozat leghangulatosabb palyaja (es egyben legjobb is a Bonehord(asszem igy kell leirni):) ez a 3.palya volt. Itt Zombik voltak. A Lost City is jo volt, 1-2szer ramjott az ideggörcs a tuzelementalok lattan. ;)
    imho a leghangulatlanabb (?van ilyen szo?;)) palya a ramirezes volt, mert ott csak siman tolvajkodni kellett.
    Ezeket csak azer irtam le, mer engem komolyan aggasztanak az uj infok.
    -több harci képességet kap Garret (hangulatronto)
    -nem csak ellenség - barát típusú lesz (semmi szukseg ra)
    -a rope arrow nemlesz (ez nagy hiba)
    -két küldetés között nyugodtan mászkálhatsz a városban (elore latom a sztory nem fogja Lnyerni teccesem)
    Ez csak az en velemenyem, remelem nem hurrogjatok le a fejem.
    Bandew: akkor passz, nekem megy ;)
  • FREAK
    #247
    nekem a zombik nem hiányoztak, de a "robotok" szerintem nagyon megdobták a színvonalat

    a kamerák úgyszintén, résen kellett lenni

    ami nem tetszett, az a lövöldözős kamera volt, de az meg ritka
  • Trespasser
    #246
    De most komolyan. Nekem nagyon bejött mind a kettő. Csak azt nem értem miért kellett olyan hülyének lenni a készítőknek hogy ekkora baromságokat tettek bele. Sokkal jobb lett volna ezek nélkül is. De mondom hogy csak SZERINTEM!
  • FREAK
    #245
    lol ez az évtized vicce :D

    a házfalak remélem, nem zavartak :D
  • FREAK
    #244
    ja megvan mindkettő, csak ezekkel a nevekkel vagyok gondban :D

    ilyen földalatti barlangok, mi? fossá paráztam ott az agyam :D
  • Trespasser
    #243
    Lenne egy kérdésem:
    Az első részben nagyon zavartak a zombik, meg az elementálok, meg a többi hülye szörny. A második részben pedig a robotok meg a kamerák idegesítettek. Ezek megmaradnak a 3. részben is?
  • The Garrett
    #242
    Az 1 ben fedezte fel először a lost city-t. Ahol ilyen csótányszerű izék voltak.. A 2 ben meg ugyanott építettek a mechanisték valami bázist, ahova a tengeralattjáróval jutottál :)

    [kristálytisztán mindenre] :)
  • FREAK
    #241
    az a 2-ben az erdei falu vagy az 1-ben a horrorváros?

    [NEM EMLÉXIK TISZTÁN]
  • The Garrett
    #240
    hehe
    sooooo this is the loost city... Well its not lost no more!
  • The Garrett
    #239
    Ez tényleg 10 pontos ötlet. gondolom akkor ha küldetést akarsz akkor bemész a házadba /v a keeperekhez és kapod a feladatot.
    ZSíR!
  • Bandew
    #238
    Amugy nem nagyon látod derüsen a dolgokat.
  • Bandew
    #237
    Az elveszett város! Az mekkor volt már!!!!!
  • FREAK
    #236
    igen, de bevillant egy újabb aggasztó lehetőség

    remélem, nem csak egy városban fog az egész játszódni

    a T2 "csodavilágai" nagyon beütöttek, de az 1 sem panaszkodhat
  • Gandibá
    #235
    Ezek az infok bíztatóak, reméljük a végeredmény is jó lesz.
  • Bandew
    #234
    Ja, ez tényleg ötletes. Igazság szerint ezt hiányoltam az első kettőből.
  • FREAK
    #233
    "ezúttal nem jönnek a pályák egymás után, hanem két küldetés között nyugodtan mászkálhatsz a városban, zsebtolvajkodhatsz, vagy bemehetsz házakba rabolni "

  • Bandew
    #232
    Ezek nem is rossz hírek, bár a "harci képesség" kicsit gáz. És az is, hogy nincs az én általam oly kedvelt és imádott rope arrow.
  • Bandew
    #231
    Bocs, ha kicsit nagy az össze-visszaság a kezdőbetük miatt.
    Csak mert kicsik.
  • Bandew
    #230
    Infok a Hardwiredről:

    "A hétvégi cikkelemezgető sorozatunk következő darabja az IGN Thief: Deadly Shadows cikkéből szűri ki az érdemi infokat. Eme remek kis összefogalalót Barnynak köszöhetjük, akinek háza elé azon nyomban kirendeltünk egy topimaciszázadot, díszsortűz leadása céljából! Lássuk hát milyen új tudásanyag birtokosai lettünk a mai nappal:
    a korábbi Thief részeket készítő csapatból jónéhányan az Ion Storm alkalmazásában állnak, köztük a Thief II lead designere, Randy Smith
    a 3. rész szervesen kapcsolódik az előző 2 történéseihez, plusz Garret személyisége se változik, megmarad a cinikus tolvajnak, aki missziók közben kommentálja a fontosabb történéseket
    a játék mind FPS, mind TPS nézetben tökéletesen játszható lesz
    az interface is változatlan marad. Visibility mérő középen, jobb oldalt tárgyak, bal oldalt fegyverek
    az egyik főbb változás a játékmenetben az, hogy több harci képességet kap Garret. De a Rambo szerű rohamok ezúttal se fognak bejönni, az őrök túlerő esetén elintézik Garretet
    a nehézségi szintek ezúttal is abban mutatkoznak meg, hogy több feladat lesz pályánként, illetve legnehezebb fokozaton itt se lehet megölni embereket
    az NPC-k típusai is kibővülnek, nem csak ellenség - barát típusú lesz, mint a 2-ben
    a rope arrow-t ezúttal felváltja Garret azon képessége, hogy képes falakat megmászni (nem csak felkapaszkodni, mint a 2-ben)
    a megölt ellenfelek vértócsát hagynak maguk után, ha nem tünteted el, akkor ugyanúgy keresni fognak az őrök.
    ezúttal nem jönnek a pályák egymás után, hanem két küldetés között nyugodtan mászkálhatsz a városban, zsebtolvajkodhatsz, vagy bemehetsz házakba rabolni
    ha eloltod a fáklyákat az őrök közelében, akkor körülnéznek, hogy miért történt
    nincsenek scriptelt események
    kisebb puzzle-ök lesznek, de nem lesznek bonyolultabbak a 2-ben látottaknál"
  • Bandew
    #229
    Neked DirectX9 van fönn? Mert nekem igen, és lehet, hogy az a gáz.
  • Bandew
    #228
    Nekem Gf4 Ti 4200 64Mb
  • _Vegeta_
    #227
    elfelejtettem mondani... nekem Elsa Gladiac Gef2 GTS-van
  • _Vegeta_
    #226
    hmm, nekem XP-n megy minden fa**ául..mien videokaresz az ?
  • Bandew
    #225
    Én meg tegnap raktam fel az 1-et, de sajna XP-n nem támogatta a videokártyát, ha pedig kikapcsoltam... na arról inkább nem is mondok semmit.
  • FREAK
    #224
    én is nekiálltam fél éve a 2-nek, de valahol elfelejtettem folytatni :DDDDDD
  • _Vegeta_
    #223
    uuu, gyerekek asszem megin vegignyomom a thief1-2t :)
  • _Vegeta_
    #222
    :)))))
  • FREAK
    #221
    abba, béke poraira
  • _Vegeta_
    #220
    ohhh, 576KByte-ba ?
  • Gandibá
    #219
    OKé, thx!
  • FREAK
    #218
    max 2 nem tudom, én még KByte-ba írtam róla tesztet, szóval a vége felé volt
  • Gandibá
    #217
    Metal Hammer World :D
  • FREAK
    #216
    1-1,5 éve kb.
  • Gandibá
    #215
    De ez amúgy mikori játék? Mármint mikor jelent meg?
  • FREAK
    #214
    az valami férfimagazin? :D