10699
  • Bandew
    #333
    De nekem igeeeeeeen!!!!!!!!!!!!
  • Bandew
    #332
    Ohhh...
    Köszönöm!
  • FREAK
    #331
    persze, de valahogy.... ronggyá játszani egy ilyen gémet nekem nem fér bele
  • tep
    #330
    11 UszkárCongratulation
  • Bandew
    #329
    Sztem simán lehet, hisz egy ilyen játékot többféleképpen végig lehet nyomni.
  • FREAK
    #328
    ezeket nem is biztos hogy lehet/szabad többször végigjátszani

    maradandóbb és szebb az élmény, ha egyszeri és megismételhetetlen (ez kb. olyan mint 2x egymásután ugyanoda menni nyaralni, az első mindig emlékezetesebb)
  • _Vegeta_
    #327
    Jaa, boccs. Kicsit Bamba vagyok. :>
    ("Bankosat :)")
  • _Vegeta_
    #326
    Hat kaland.. khm nemtudom thief2-t csak eccer jaccottam vegig. Az a lenyeg mindenkinek teccen vmiert. punktum :))
  • Takimate
    #325
    _vegeta__ a szakdolgozatra :)))

    Lesz itt para, meg hangulat a thief 3-ban is sztem.
  • FREAK
    #324
    azért a T2 sztorija sem volt egyszerű, sőt

    a T1 inkább volt meseszerű, míg a T2 "kalandfilmes"
  • tep
    #323
    Mintha úgy olvastam volna , hogy lesznek benne lények is.....persze kevesebb mint az előző részekben.
    Nem lesz olyan jó?---De az lesz meglátod
  • _Vegeta_
    #322
    "Megyek oszt lopok." Ugy ertettem h pl a Thief 1ben normalis volt a sztory (foenemy: Constantine, egy ördög vagy mifene):) es nem csak olyan palyak voltak h csak "megyek oszt lopok" ala Thief2(tudom T2ben is volt egy ilyen hangulatosabb palya amiben szellemek voltak, de az keves). T1-ben voltak amolyan hangulatgerjeszto palyak. Ahol zombik, meg pokok, meg majomemberek, meg saskaemberek leselkedtek rank, es indonkent a hangjuktol jol megilyedtunk. Na ilyesmi nem lesu a Thief3ban imho, ezert nem lesz "Olyan" jo.
  • _Vegeta_
    #321
    "Bankosat :)" ? ezt mire erted ? :|
    Ugyemlexem a Thief2nek volt Escape! palyaja. De lehet keverem kavarom, már 1 éve nem vettem elo. :\
  • tep
    #320
    Amúgy csakis a legnehezebb fokozaton szabad végigvinni a játékot......disszízgonnabífan
  • tep
    #319
    Nekem a zombik is tetszettek benne.....főleg a hangjuk
    "megyek oszt lopok"------szted méé ez a neve a játéknak?
    lopakodás és akció keveréke....a legjobb game amivel valaha is játszottam....a nagybetűs HANGULAT
  • Takimate
    #318
    Sztem a 3.rész most mindenféle lécet meg fog ütni. Attól azért parázok, hogy a hangulata megmaradjon.

    Ez a sci-fi mágia középkor mix, eleve olyan hangulatot teremtett a Thief 1-2 -ben, hogy akkor is magam alá fostam amikor nem is sunnyogtam sarokról sarokra. (pl. Thief 1 Escape!-pályája)
    _vegeta_: bankosat :)
  • _Vegeta_
    #317
    jaja :DDDDD
  • FREAK
    #316
    na igen, így hangzik röviden fogalmazva :)
  • Bandew
    #315
    A Thief egy új műfaj. Saját világa van, akár a Star Wars-nak, vagy a Gyűrűk Urának.
  • _Vegeta_
    #314
    ebben van vmi Freak, aszthiszem egyet kell h ertsek veled.
    Galocza: nem.
  • galocza
    #313
    mond valamit az hogy steampunk?
  • FREAK
    #312
    Ennyire talán nem egyszerű a dolog. A ruhák és a "díszletek" egy része a középkort idézi, ez tény. Más dolgok egyértelműen a sci-fiből jöttek (utcai világítás, nagy piros fejes kapcsolók, robotok), míg tipikus fantasy környezetek is szerepeltek az eddigi epizódokban.

    Sőt egyes levelek simán nevezhetők avantgarde-nak, mert egyszerűen csak megmagyarázhatatlanok és művésziek.

    A páncélos őrök középkoriak, a majmok, szellemek és zombik a fantasy-ből jöttek, a robotok hozták a science fictiont. A THIEF mindegyik egyszerre, és egyik sem.
  • _Vegeta_
    #311
    Mindenkinek a Zombik nem teccenek, hat behalas.
    Az eg adja h a T3 ne T2fele megyek oszt lopok jatek legyen.
    Szerintem a Thief vilaga inkabb kozepkori (hogy kinek mi a fantasy az 1 dolog) tudjuk h kozepkorban voltak boszorkanyegetesek, meg feltek farkasembertol meg ilyen "szornyetegekrol" szoval imho nyugodtan mondhatjuk ra a kozepkori jelzot.
    Ez csak a szemelyes velemenyem! Lehet anyazni meg stb.
  • Adam5
    #310
    Igen halottam.
    Akkor bocsi rosszul tudtam.
  • FREAK
    #309
    Május eleje
  • tep
    #308
    Mikor jön már a kedvenc játékom???
    Nem győzöm kivárni
  • FREAK
    #307
    ki mondta neked, hogy a Thief egy középkori játék??? fantasy-ről hallottál már?
  • Adam5
    #306
    jók a thiefek nekem mind2 eredetiben van meg csak a zombi meg az ilyenek sztem a gáz :(
    királyság lenne ha valódi középkori lenne csak emberekkel
    a hitmanba is ez nem teccet egy normális bérgyilkos gamet akartam erre jött hogy klon meg mit tudom én :(
  • _Vegeta_
    #305
    Haldoklik a topic. :\
    Szia Takimate!
    Mien szakdolit irtal ?
    Suliba, vagy ECDL, vagy miffajta? :)
  • Takimate
    #304
    Sziasztok !
    Szakdolgozatot írtam, és csak a word volt fenn a gépemen. :) Nem hittem a szememnek, hogy végre elindult a thief3-oldal. Hé ! Decemberben a tippem 05.15-volt !Majdnem eltaláltam nna.
    FREAK: #27 :)))
  • Gandibá
    #303
    Így van :)
  • Gandibá
    #302
    Jaja, nekem is a legújjabb detonator van fent, és 800*600ba akadt!! Mondom mi a picsa.. :))
  • _Vegeta_
    #301
    A GYU tenyleg fa**a film...ahhoz kepest mennyire mas mint a konyv. Pont ugy csinaltak meg h filmbe is jo legyen. ;)
  • Bandew
    #300
    Ő rendező, aki a saját, vagy mások filmjén néha "producerkeskedik". Az mázli. Pl. Peter Jackson is producer volt a Gy.U.-ban, ezért is nem lett elb@szva.
  • FREAK
    #299
    pl. Tarantino? :)
  • Bandew
    #298
    De ha egyszer nem értenek hozzá...
  • Bandew
    #297
  • _Vegeta_
    #296
    Rajottem mia hiba, miert nem megy XP alatt! Sajna eleg gáz.
    Az uj Detonator miatt van! Nvidia no komment. :D
    Mos nekemse megy, tok ideg vagyok mer nincs kedvem visszatenni regi detonatort.
    Szal nemtom mi lesz peccs se segit rajta. :\
  • Gandibá
    #295
    Még Viggo Mortensen (Aragorn) is jó lenne, amilyen csuhában volt a LotR 1ben, simán el lehetne képzelni Garretként.
  • Bandew
    #294
    Ja már megnéztem Google-n. De amugy tudtam kiről beszélsz.