10699
  • FREAK
    #133
    mert ahelyett, hogy mindenki egybehangzóan mondaná, hogy "jó game a thief", mi is arról vitázunk, hogy hardon vagy normalon jobb...
  • Bandew
    #132
    Miért osztaná meg???
  • FREAK
    #131
    ezért nem szeretem, ha van választható "szint"

    akármelyik szinten végig lehet vinni, így csak megosztják a rajongókat
  • Bandew
    #130
    Nem tom. Én többféleképpen vittem végig, de sztem a hard adja a játék sava borsát.
  • Bandew
    #129
    Én azért inkább olvasgatom az üzeneteket meg a könyveket magyarul. :-)
  • Gandibá
    #128
    Megnézzük azt a magyarítást :)
  • FREAK
    #127
    "hard fokozaton, de ne felejtsük, hogy úgy az igazi"

    Ezzel nem értek egyet, a normal és a hard két külön stílus, egyik sem könnyebb vagy nehezebb, csak hardon max többet kell lófrálni mire összejön a "loot".
  • FREAK
    #126
    minek magyarítás??

    én úgy nyomtam végig, hogy első este az első két pálya, aztán másnap reggeltől estig, összesen kétszer álltam fel enni meg szarni :D

    1 óra/pálya is belefér egy napba, de nekem voltak 30-40 perces pályáim is
  • Bandew
    #125
    MICSODA???

    Nekem egy pálya minimum egy órámba telt. Bár hard fokozaton, de ne felejtsük, hogy úgy az igazi.

    Ja és Gandibá magyarítást mindenképp rakj fel.
  • Gandibá
    #124
    Remélem is hogy jó lesz! :)
  • FREAK
    #123
    az nagyon jó, egy hosszabb nap alatt végig is lehet játszani, sőt érdemes is!
  • Gandibá
    #122
    Holnap elvileg hozza a haverom az első részt, azt kipróbáljuk :)
  • Takimate
    #121
    Hát így állunk ! Tavasszal jön a drága !
    Vissazolvastam.
    FREAK: teljesen igazad kell adjak neked. A third person gombot vszínű teljesen el fogom felejteni. Bár ez, hogy opcionális, sajnos gáz, mert az ember úgyis átkapcsol... El van b*szva ezzel erősen. Nem tetszik !
    Az viszont tetszik, hogy már tavasszal dedlisedózhatunk!

    Megtudjuk végre a sunyi Keeperek sunyi könyveinek titkát ! ÁÁÁÁÁÁÁ
  • Mr_no_NaMe
    #120
    Kőőőőőőszíííí!Megy is!
  • FREAK
    #119
    elolvasod az üzit, és visszarakod szépen, aztán vársz

    a csókát nem kell tovább követned, hisz már lerakta a csomagot
  • Mr_no_NaMe
    #118
    Már megin én vagyok.Most a futáros küldinél akadtam el!Amikor a csóka elhagyja az üzenetet akkor azt elolvastam de aztis ki kell találni hogy hova érkezne az üzenet,csak amikor követem még a futárt akkor meg egy idő után
    MISSION FAILED!
    Lécci segíjetek
  • Bandew
    #117
    Sajna nem tok olyan helyet. Talán próbáld meg DC-ről.
  • Gandibá
    #116
    Honnan lehet leszedni a második részt?
  • Mr_no_NaMe
    #115
    Köszi már megvan!
  • Bandew
    #114
    Fúúú, már jó rég játszottam vele, és már nem emléxem pontosan hogy volt. Egy nagy páncélteremre emlékszem csak, amiben két szint is volt (vagy három), amiken létrán lehetett közlekedni. De az is lehet, hogy az nem is az volt. :-D
  • Bandew
    #113
    De nem Garrettet. :-D
  • Bandew
    #112
    Azt tom, én is néztem magam a 2. részben, de ez így designosabb lenne sztem.
  • Mr_no_NaMe
    #111
    Sziasztok!Elakadtam a Thief II-ben a bankos pályán mikor abba a hatalmas épületböl el kell lopni a Mehanista feljegyzéseket.Az a Vault-ba van,de nem tudom kinyitni a szekrenyt(nem a nagy páncélszekrényt,hanem ami benne van) mert nincs kulcsom.PLZ help!
  • FREAK
    #110
    meg ha belegondolsz, egy köpeny csak akadályozná a tolvajt
  • FREAK
    #109
    "nekem nem tetszik az ahogy Garrettet megcsinálták. Egy köpeny jót tett volna"

    Nem, nem, Garrett eddig sem hordott köpenyt "munkaidőben", csak a cutscene videókon (vagy képregényeken?). Az orb segítségével meg tudod nézni magad, és bizony köpeny nélkül álldogálsz. Kb. így, mit ezeken a képeken.
  • Bandew
    #108

    Ugy értettem, hogy nincsen köztes ajtó, vagy ilyesmi.
  • FREAK
    #107
    amúgy az tényleg igaz, hogy parásabb egy horrorjátéknál, mivel itt nem fejlődsz sehova, az első küldiben ugyanazt a sima "kínaipiaci" kardot akasztod az övedre mint az utolsóban, és végig egy szál íjad van, viszont egyre rázósabb helyeken átszenvedned magad, egyetlen szövetségessel az oldaladon: a sötétséggel
  • FREAK
    #106
    "Nem tudsz sehova sem elmenekülni, ezért bebújsz egy sötét zugba"

    Én érzek ebben a mondatban némi ellentmondást :D
  • Gandibá
    #105
  • Bandew
    #104
    Nem tom sajna. :-(
  • Bandew
    #103
    Képzeld csak el:
    Épp egy sötét folyosón vagy, és hirtelen kétoldalról jön egy-egy őr. Nem tudsz sehova sem elmenekülni, ezért bebújsz egy sötét zugba. Azon rimánkodsz, hogy ne vegyen észre az őr. Lassan közelít. Ott van melletted...mindjárt elhalad....és akkor hirtelen egy hatalmas ordítással rád sújt a buzogányával! Neked meg annyi. Ilyenkor elég rendesen kiveri az embert a víz.
  • Gandibá
    #102
    Akkor jó lehet! :)
    Mikor jön ki?
  • Bandew
    #101
    Nem tom én csak a 2-vel játszottam. Jó volt, de nem estem tőle hanyatt, nem is nyomtam végig. Az eleje még para volt, de utána hozzászoktam. A Thiefnél nem lehet megszokni a félelmet, és ez a jó benne. Mert a S.H.-ben elég erős vagy, hogy legyőzd a szörnyeket, de a Thiefben gyenge vagy, és ez az érzés adja azt a hihetetlen szorongást, amit egy film sem képes visszaadni.
  • Gandibá
    #100
    #100 :)
  • Gandibá
    #99
    Jó az ha félelmetes egy játék! :)
  • Gandibá
    #98
    Tényleg, ha már megemlítetted, akkor a Silent Hill 3 az jó? Mert haver nem lelkesedett érte, én meg még nem láttam :(
  • Bandew
    #97
    Az össze-vissza sz@rást ne vedd komolyan!
  • Bandew
    #96
    Nem tom pontosan, de ha szereted a lopakodósokat, akkor ugorj neki mindkettőnek, mert ezek a lopakodós gamek istenei. Olyan hangulata van, hogy össze-vissza sz@rod majd magad a gyönyörtől, na meg a félelemtől. Szerintem a direkt horror játékoknál (pl.: Silent Hill, Resident Evil) is sokkal félelmetesebb ez a game.
  • Gandibá
    #95
    Én az első résznek a demojával nyomtam, és amiatt nem fogott meg igazából, mert mindig meghaltam. De ennek már jó pár éve, és azóta változott az izlésem is játék terén (meg másutt is), és ma már imádom a lopakodós gamékat (Splinter Cell, Hitman stb..), mostmár én is nagyon várom! Mikor is jön ki?
  • Bandew
    #94
    Na ja! Egyszer egy osztálytársam sértődötten jött be a suliba, hogy mekkora szar ez a Thief, mert egyből megölik az "első pályán". Kérdeztem, miért mit csinált. Erre ő:
    -Hát nekitámadtam az őröknek aztán megöltek. Betöltöttem, és próbáltam lenyilazni őket. Ez se ment. Újra betöltöttem, majd próbáltam a fagy nyílvesszővel (ez természetesen a vizes volt), de ez még gyengébb volt, mint a normál.

    Na most akkor kérdem én, normális az ilyen?

    Meg ahol megirattam magamnak a Thief2-t, azt írták a katalógusba a Thief mellé a megjegyzéshez, hogy: Középkori Doom klón.

    Anyád!