10699
  • Gandibá
    #213
    Én MHW-n kivül nem veszek semmilyen újságot :)
  • Bandew
    #212
    Nemrég volt teljes játék a PCGuruban..
  • FREAK
    #211
    az is jó ám benne, hogy ha lenézel, akkor nem egy folt van a földön, hanem ott a saját tested, az épp aktuális páncélban :)
  • Gandibá
    #210
    Na az jó! :D
  • FREAK
    #209
    amúgy tényleg nagyon jó game, sok az akció benne, de vannak kimondottam sztori-centrikus részek, amikor sunnyogni kell, kulcsokat lopkodni, mindenkit átbaszni, megmérgezni stb :)
  • FREAK
    #208
    ezt pl. nem is tudtam:

    "A game developed with the participation of the Thief :Dark Project and System Shock team."
  • FREAK
    #207
    azt nem tudom, de itt nézelődj előtte

    http://www.arx-fatalis.com/
  • Gandibá
    #206
    Hm, honnan lehet ezt leszedni? Elég jónak hangzik az elmondottak alapján.
  • Bandew
    #205
    Én pont most telepítettem. :-D
  • _Vegeta_
    #204
    a full jatekba nemsok bugot talaltam ha jolemlexem...
    nagyon hangulatos volt, par perc alatt elragadott magaval a game, ugy ahogy anno a thieffel is volt. sztem is thief3 elott mindenkeppen erdemes megeccer eloveni. ;)
  • FREAK
    #203
    biztos voltak bugok, de nekem egy sem rémlik, az újszerű játékmenet és a hangulat teljesen lekötötte a figyelmemet (je most beugrott egy bug: félbevágtam egy goblint és eltűnt a felső része, ez többször is előfordult)

    érthető, ha valaki nem szereti a bugokat, én úgy vagyok vele, hogy egy ilyen úttörő játékban (zsír új engine, saját szabályok) ezek fölött el kell siklani, vagy akinek nem megy, annak meg ott van 30 másik, Q3 enginre épülő, jól bejáratott game :)
  • Hmuda
    #202
    Én annó kipróbáltam a demót, csak hát az még tele volt hibákkal. A full mennyire bugos? Mert tetszett a föld alatti élet.
  • FREAK
    #201
    hát igen, ez sajnálatos, és a gamer rétegek "elzüllését" mutatja

    az Arx egy igazi, kőkemény, horror-fantasy RPG, elég egyedi világgal, hangulattal és játékmenettel (a mágiáról nem is beszélve), de talán pont ezért nem fogyasztható a mai bepunnyadt, RTLklub akciókon nevelkedő gyerekeknek... gondolkodom rajta, hogy beszerzem boxra, és pár év alatt átküzdöm magam rajta, mert tényleg kár kihagyni
  • _Vegeta_
    #200
    hehe :DDDDDD
    amugy sztem is nagyon nagy game volt az Arx Fatalis, tenyleg olyan thief-es hangulata volt..de en akirol tudok, senkinsek sem teccett, meg nincs is nagy "rajongotabora" :\
  • FREAK
    #199
    köszönöm, ez baromira informatív volt
  • Hmuda
    #198
    DX2: rakás f*s, amit a játékosok fejeztek be saját önerőböl és a DX1 szintjét messze alulmúlja.
  • FREAK
    #197
    ja és a Splinter is jó game, de annál sem volt olyan érzésem, mintha én magam lennék a helyszínen, inkább olyan filmes az egész (bezzeg az Arx Fatalis! idegösszeroppanás miatt hagytam abba az egyik goblin barlangban)
  • FREAK
    #196
    DX2-vel mi a baj? Még nem láttam.

    T3-ban jobban bízok, sokkal komolyabb mítosza van, nagyobb a tét a fejlesztőknek is.

    Az igaz, hogy a Hitman meg a Mafia jobb volt 3rd Personban, de a Thief az más. De ezt már korábban kiveséztük.
  • _Vegeta_
    #195
    szivembol szoltal! :))))
  • dikki*yysw
    #194
    Én nagyon örülnék, ha a T3 fele olyan sikeres, és jó játék lenne, mint a SC :)
  • galocza
    #193
    splinter cell-el én sem voltam kibékülve 8(...
    de majd a T3!
  • dikki*yysw
    #192
    Pontosan.
  • Gandibá
    #191
    Majd pár hónap múlva kiderül.
  • Bandew
    #190
    Thiefben mindenképp a FPS a jó, hisz úgy van olyan érzése az embernek, hogy ott van.

    Viszont attól félek, hogy egyes helyeken automatikusan átvált majd külsőre, pl a falmászáskor.
  • Gandibá
    #189
    Nekem mind1 hogy milyen nézetű lesz, mert mind a két típust szeretem. Talán egy kicsit a TPS oldalán állok ilyen lopakodás ügyben, mint az említett Splinter Cellben található, de mindenféle képpen úgy legyen, hogy változtatni lehessen a nézetet.
  • _Vegeta_
    #188
    ne legyel ennyire pesszimista dikki.. lehet h jolesz ;)
    amugy en a sprinter cellt messzirol kerulom, elso palyakat megcsinaltam, de nagyon nem jott be. en a kozepkori hangulatot kedvelem, no. :)
    galocza: jaja, vannak jatekok ahol a 3rd person nezet az elonyos, de a imho thief az nem ilyen kepzodmeny . :)
  • Gandibá
    #187
    Elég félő szerintem is hogy a Deus Ex 2 sorsára jut :(
  • dikki*yysw
    #186
    Ha fele olyan jó lenne mint Splinter, nagyon örülnék.
    Elmondom nektek milyen lesz: összecsapott, félkész, optimalizálatlan, mosott textúrákkal.
  • galocza
    #185
    én nem aggódnék: ld hitman sorozat. én sem szerettem (most se) a 3rd-p dolgokat, de azt például el sem tudnám képzelni fpsben (47 mozgása annyira jóóó! - süt belőle szegény egész kifacsart egyénisége 8).
  • Knox
    #184
    "Splinter Cell vagy mi" No comment!
  • Bandew
    #183
    Persze hogy lehet majd first personba nyomni. Ettől ne féljetek.
  • _Vegeta_
    #182
    igy van... mostansag nem a jatekfejlesztok mondjak meg h mien lessz a game.. raadasul havonta kijon vagy 30 game, abbol 1se olyan szinvonalu h lekotne akar 1 oranal tovabb
  • FREAK
    #181
    én tuti nem fogom használni, és remélem, valahogy ki is lehet majd kapcsolni

    pont ebben a játékban nem lenne helye az ilyesminek, de gondolom valamelyik okos marketinges megmagyarázta, hogy "jó lesz az, a népek szeretik"
  • _Vegeta_
    #180
    uu most jut csak eszembe, ez a kulso nezet nagyon rosszul hangzik. ha olyan lessz mint aza sprinter cell vagy mi, akkor jo nagy bukas lessz belole. :(
  • _Vegeta_
    #179
    ebben van vmi freak! :DDD
    bar epp ma szereztem be 1 half-lifeot, a kounter sztrájkolas celjabol ^^"
    Aza lenyeg Thief1-2megvan eredetibe.. majd meglessz ezis :>
  • FREAK
    #178
    én tuti megveszem, mit ha ezt sem? :D
  • _Vegeta_
    #177
    az biza messze van.
    Hogy a jatek mien lessz, azt majd az ido megvalaszolja.
    En bizti kiprobalom, legfejlebb szitkozodok egyet es megfogadom h ezt tuti nem veszem meg. ;)
  • Gandibá
    #176
    Csak nem lesz rossz a játék..
  • FREAK
    #175
    asszem San Francisco
  • _Vegeta_
    #174
    Bahh, ez sux reggel eszre sem vettem h van t3 topik.. m1.
    En bevallalom Freak, de dunsztom sincs hol az EIDOS fohadiszallasa. :> Amugy az eidost a tomb raider miatt is meg kene kergetni.