10699
  • FREAK
    #93
    "A DOOM III után nincs élet"

    Naja, eljön az agyhalál kora :)
  • Árnyvadász
    #92
    Egyetértek. Ez szerintem is így lesz. Néha azon tűnődöm, hogy pl. a XIII szobában, sokan már az elején elakadnak, meg mondjuk a Max Payne 2-ben, ahol azért nem illene. Thief az már az ilyen emberek számára nehéz lesz és ötpercenként jönnek a topic egységét felborító hülye kérdéseikkel. Én azonban mindig úgy vagyok vele, hogy ezek az emberek kizárólag fiatalok, mondjuk 11-12 évesek esetleg 14-15 és mindent cheat-el játszanak, ráadásúl nemrég csöppentek bele a játékiparba. Ha nem így van, akkor meg jobban teszik, ha be sem írnak, mert ez már közel vérlázító. Legalábbis számomra az. Én amikor elkezdtem játékos pályafutásomat (50 millió évvel ezelőtt, szóval régen ...), mindig törkedtem arra, hogy magam jöjjek rá a megoldásokra, kihívásokra és tiszteltem a játékot amit a kezembe vettem. Mai napig tiszetelem őket és becsülettel adózóm a sorsnak, hogy még mostanában is le tud kötni, bár már érzem a PC-s játékipar pálfordulását.

    Mottóm: A DOOM III után nincs élet. (Legalábbis évekig nem lesz)

  • FREAK
    #91
    úgy értettem, hogy eddig a Thief és rajongótábora valamilyen szinten elitnek számított, mivel maga a játék kompromisszumok nélkül élte az életét, és csak az játszott vele, aki TÉNYLEG bele tudta élni magát

    nyilván üzleti megfontolásból most lesz külső nézet is, ami többek között az általad említett játékoknál biztosította a sikert, és valószínű, hogy itt is ez a funkciója... de az a kérdés, jó-e az nekünk, ha a T3 topik egy év múlva tele lesz nyafogó kis pöcsökkel, akik a "divatos" nézetnek köszönhetően belekezdtek, de az első pálya első akadályánál elakadtak, és közlik, hogy tök szar a játék... nekem ez nem hiányzik, mert eddig nem találkoztam buta Thief rajongóval

    "A külső nézettel végül is nagyon megdobják a taktikázás lehetőségét"

    Az lehet, de cserébe csökkentik a "realitást", ami eddig tökéletesen funkcionált a sorozatban, sőt pont ettől volt igazi és kőkemény. Mostantól már nem kell hallgatózni a sarkokon, csak átkapcsolunk külső nézetbe, és bekukkantunk a fal mögé... Szuper, ennyit a mítoszról....
  • FREAK
    #90
  • Árnyvadász
    #89
    A külső nézettel végül is nagyon megdobják a taktikázás lehetőségét. H&DII, Splinter Cell. Hogy csak két nevet mondjak. Valahogy sokkal jobban beletudom élni magamat a főhős szerepébe, ha kívülről látom és a mozgását is nyomon követhetem. De mondjuk a Morrowindben a külső nézet rosszabb volt, mint a belső. Ha tudnak olyan jó kis fasza egérgörgős lopakodástól-futásig állítható opciót, ahogy a fentebb említett két nagy programban csináltak, akkor én elégedett leszek vele. Viszont ha lehet kapcsolni belső és külső közt, akkor az meg a lehető legjobb, hiszen akkor mindenki azt használja amit a megfelelő helyzetben érdemesnek lát.


    Pórnép:) Hiába, FREAK az FREAK marad.
  • FREAK
    #88
    Jó az az Unreal motor, pláne így felturbózva. Engem jobban zavar a külső nézet, mert ez arra enged következtetni, hogy a fejlesztők figyelembe vették a pórnép óhaját is, ami viszont már nem jó jel...
  • Árnyvadász
    #87
    Jó lesz ez, csak azt az Unreal motort tudnám feledni. Nem tudom miért nem egy saját fejlesztéssel rukkolnak elő, ahogy a Thief első-második részénél tették. Végül is ez van, ezt kell szeretni. Bár ezt a progit is megint a széles tömegeknek elv alapján fogják csinálni, ezért nem lesz már olyan, mint anno. Gondolom még Konzolokra is megjelenik. Álá Deux EX: Invisible War. Kiderül majd, de ez az egyik kedvenc játékom és nem szeretném ha elcsesznék. UGYE NEM FOGJÁK?
  • Deajka
    #86
    Kicsit Stalkeres lett a srác de lehet, hogy ebben a részben hentkedni kell mert valamilyen úton-módon megtudta, hogy a feleségét és a kislányát valamilyen kábítószer hatása alatt ... Ja, ez egy másik történet!)
  • FREAK
    #85
    jó lesz ez, csak ne basszák el sablonokkal
  • Bandew
    #84
  • FREAK
    #83
  • Bandew
    #82
    Na mi van? Ennyire hidegen hagy mindenkit?
  • Bandew
    #81
    Hát nem tom ti hogy vagytok vele, de nekem nem tetszik az ahogy Garrettet megcsinálták. Egy köpeny jót tett volna.
  • Bandew
    #80
    Uppsz...
    Bocsika a képek méretei miatt.
  • Bandew
    #79
    Ééééés igen! Végre kijött valami info a gameről, bár a megjelenés még mindig rejtéj sajna.
    (Hardwired):

    "Eriggy hátra, haszontalan kölke! - s ezzel nyakonvágta a hebrencs tanítványt, mire a mester műszeme a földön koppant és eltűnt a padló rései között.
    Az Eidos sajtóközleményében hírül adta, hogy a Thief III-ban Garrett, a mestertolvaj tevékenységeit mind Sajátszemmel, mind Nézdahátam perspektívában nyomon követhetjük. A Deus Ex 2 akció kampányával ellentétben a Thief: Deadly Shadowsban továbbra is a tolvaji kvalitások dominálnak. A HomeLan kapott három krémest is."



  • Bandew
    #78
    Kérem szépen ezt hívják bátorságnak. :-D
  • FREAK
    #77
    érdekes, nekem a bankos küldi abból állt, hogy taposóaknákat dobáltam a robotok elé, legalábbis másra nem emlékszem :D

    én a majmos erdőben fostam magam nyakon, azt végül is úgy csináltam meg, hogy egy fél perces üvöltés kíséretében végigrohantam a fákon, és egyszer csak kint voltam :D
  • Takimate
    #76
    Hey ! Lángol a topic ! :))

    A thief 1, nekem jobban bejött mint a 2.

    A 2-ben is voltak azért para pályák, pl a bankban naggyon sok fémszar volt. Na azokat utáltam. Féltem tőlük.
  • The Garrett
    #75
    reklame off :)
  • The Garrett
    #74
    jah a háromra meg teljesen rá vagyok hangolódva. CSekk sajátképek:)
  • FREAK
    #73
    nálam fordítva, de csak pár százalékkal

    mind a 2 KIBASZOTT NAGY KALAND
  • Bandew
    #72
    Az 1, de a 2 is iszonyat jó. Legalábbi szvsz.
  • Braveheart
    #71
    A 2 vagy az 1 a jobb?
  • FREAK
    #70
    mmmmmmmm az de jó küldi volt!! nemtom miért, de van egy olyan érzésem, hogy a T3 nem tudja majd azt a feelinget produkálni

    rajtam nem fog múlni, csak éjjel fogok vele játszani, üres szobában az tuti :D
  • The Garrett
    #69
    heeh én az 1 ben a 8 pályát vagy 9. et? Mikor 2 talizmánt kellett ellopni a Hammer Katedrálból.
    Az elején kaptál belépőt és szabadon mászkálhattál 1 ideig... Na nekem se kellett több :D
    a Vár melletti árokba feltornyoztam mindenkit. az utolsó emberig a mapon, mert felbaszott a játék v.mi miatt, már nememlékszem így jó 6 év távlatából.
  • Bandew
    #68
    Kinek hogy. Én élveztem, hogy annyira profin csináltam meg a küldiket, hogy egy légy se tudta, hogy ott voltam (kivéve a leütött őröket:-D).
  • FREAK
    #67
    Ez nem feltétlenül igaz. Tény, hogy az a profi, ha észre sem vesznek, de néha határozottan kell egy kis kardpárbaj, máskor meg nagyobb kaland egy szobába tornyozni a kómás személyzetet, mint minden szobalány elől a sötétbe bújni. :)

    olyan 20-80 az ideális arány bunyó és sunnyogás között szerintem
  • Bandew
    #66
    Szerintem az egész Thief csak hardon jó.
  • Andie
    #65
    Huh, felgyorsult a szivverésem, mikor megláttam a listában a topicunkat, de aztán lehiggadtam, mert látom, hogy csak egy picinyke hir látott megint napvilágot.
    Már nagyon beleéltem magam, hogy karácsonykor Thief3-azok :(
    A "Dark Project" szerintem igen találó alcim volt. Kifejezi a játék stilusát (dark), maga a szó is igen misztikus, a "project" meg nyilvánvalóvá teszi, hogy nem holmi eszetlen rohangálásról van szó, hanem "terv"röl, gondosan elökészitett, átgondolt "munká"ról. Szerintem. Vagy csak belemagyarázom? :)

    Basszus, már unalmamban mingyár megcsinálom a Gold küldetéseket hardon, Lytha styleban....
  • Takimate
    #64
    Végülis az is gázos, hogy "dark project".
    Vagy ez szentségtörés ?
  • FREAK
    #63
    ez a "deadly" kicsit gagyi az eddigi alcímek után... de hátha semmit sem számít
  • Bandew
    #62
    A Hardwiredről:
    "Ez lesz a Thief III. végleges címe, legalábbis az EB Games oldalán a hétfő esti napon valaki titkon lecserélte a játék munkacímét Thief: Deadly Shadows-ra. Tőlem akár Thief: Rise of the Manci is lehet, csak legyen benne köszönet és ne a Deus Ex 2 sanyarú sorsára jusson..."

    Tom nem valami sok hír, de ez is valami. Jaaaaj, csak jönne már ki!
  • FREAK
    #61
    nálam nem volt gáz, kibaszottul élveztem

    egy külön szürreális játék volt a játékban, és 4 óra alatt csak 5 tornyot látogattam meg a nyolcból... istenem, de imádtam!
  • Takimate
    #60
    Nem lehetett normálisan bedobni a slotokba a dolgokat. Jöttek azok a hüje fémpókok. Karrass hangja üvöltött folyton. áhh... Az gáz volt.
  • The Garrett
    #59
    Ámbár Garrett nélkül thief?... naja nélkülem nemjáccunk :)
  • Bandew
    #58
    Hát az uccsó pálya tényleg elég SUX.
  • Andie
    #57
    Igértek valami expansiont is, ami fanmissionokból és modokból áll. Tán nemis Garrettel kell menni, hanem valami tolvajnövel. Azt irták, hogy a T3 megjelenése körül akarják piacra dobni, de már 100%ban kész van.
    Most akkor azis csúszik? Legalább addig ellennénk vele.
    Ámbár Garrett nélkül thief?...
  • The Garrett
    #56
    Hát én a deus ex2 eljövetele óta erősen kételkedem a T3 sikerében :/
  • FREAK
    #55
    ne merd kritizálni!! :)

    az utsó pálya isten volt, csak ott 4,5 óra játékidőm volt :)
  • Takimate
    #54
    Dehogynem, tetszett, csak inkább kiegészítő íze volt.
    Az utolsó pálya pedig borzasztóra sikeredett...

    Nekem inkább a Thief 3 lesz az igazi Thief 2.