10699
  • Bandew
    #53
    Mé, nem teccett?
  • FREAK
    #52
    na mindegy, addig itt a DX2 :)
  • Takimate
    #51
    Na, azért a Thief 2 is megjelent időben.

    Mondjuk az már szinte kész is volt, csak be kellett rakni a pályákra kis fémlapocskákat, amin megtapad a VINE arrow, és már ki is lehetett adni mint Thief 2... :))
  • FREAK
    #50
    láttam én már pókot falon... eddig egy játék volt, ami időben jelent meg, a Morrowind :)
  • Takimate
    #49
    Átnyálaztam megint a TTLG fórumot, de még mindig csak annyi, hogy "2004 június előtt"

    "Thief 3? Oh, that is nearly finished ", like that Warren Spector to GameStar. A little lasts it however probably nevertheless still, until the creep Shooter appears. The last months a team of approximately ten developers has on the play worked, now associates also those approximately 20 programmers, commercial artists and Desinger of Deus ex 2 also with it. Spector wanted to betray a final release date however despite persistent inquiring just as few as further details.

    It's garbled but I get the jist of it...Thief 3 is nearly finished. Course that could just mean that it's feature complete and about to hit alpha or something, so I wouldn't expect it to come out

    (!!! anytime before 2nd quarter '04. !!! )

    What's the latest word on when it's coming out? Like June? Man, I'm glad no one took up my bet on the release date..I'd owe alot of money right about now.

    Látod FREAK. A Thief 3 majdnem készen van. A Thief 2 -t is csak 3-4 hónappal jelentették be, ha jól emléxem.

    Az én tippem 04.05.15. !
    Akkor lesz 1 éves a lányom !
    Akkor fog megjelenni !
    És kész !!
    :)))
  • FREAK
    #48
    az lehet, de hivatalosan még XBOX megjelenés sincs bejelentve
  • Takimate
    #47
    Naja. Amúgy is előbb jön ki xboxra.
  • FREAK
    #46
    amúgy ha minden igaz, én már boxon fogom játszani, abból a pénzből, amit a PC-re kéne költenem, hogy fusson rajta a Thief 3, veszek egy boxot, és pár gonddal kevesebb
  • FREAK
    #45
    Hidd el, én is szeretném ha mihamarabb kijönne, de kár lenne magunkat hülye álmokba ringatni. Ha mostanában kijönne, az egyet jelentene: GAGYI LESZ. Lehetetlen egy méltó folytatást csinálni ennyi idő alatt.
  • Takimate
    #44
    így-így :)))))
  • Takimate
    #43
    Na azon se ér röhögni... Mire kijön, felé sem fognak szagolni a gémerek.
  • Takimate
    #42
    Igen. Jelentheti azt is.
  • G. Joe
    #41
    2004-ben érkeznie kell
  • Bandew
    #40
    Hát igen. Én csak annyit mondok erre:
    Duke Nukem Forever
  • FREAK
    #39
    ez egy dolog

    az, hogy "készül" a játék, azt is jelentheti, hogy grafikusok atrworköket rajzolnak, designerek meg papíron tervezik a pályákat, ez is eltarthat évekig

    tavaly ilyenkor még nyitott állások voltak az ION STORM-nál a Thief3 projectbe....
  • Takimate
    #38
    Megnéztétek már az új (hosszabb) teasert?
    http://www.thief-thecircle.com//download.asp?fid=605
    A végén van egy www.thiefgame.com.
    Fúúú regisztrájjjunk !!! :))
    FREAK: Lassan 3 éve mondják, hogy készül a thief3. Nem hiszem, hogy végig csak malmoztak volna. A DE2 mellett foglalkoztak Garrettel is.
  • hykao #37
    Jó dolog az optimizmus, csak nem feltétlenül célravezető...
  • Bandew
    #36
    Jól van na, én csak próbálok optimista lenni, de ti mindent elrontotok.
  • FREAK
    #35
    láttam már én is pár ingame filmet, de pl. AI nem sok volt benne (csak mint anno a Kreed videóban), a pályák meg... ez akár 2%-os állapot is lehet
  • hykao #34
    Bár úgy lenne, hogy minél előbb kijönne, nem konzolosan.
  • Bandew
    #33
    Várj, te a trailerről beszélsz, vagy az ingame múviról?
    Mert az ingame, az már nagyon profin meg volt csinálva.
  • hykao #32
    Hát abból a videóból nem sok derült ki (sajnos), sőt inkább az, hogy még sehol sincsenek.
    Nem véletlenül irányítottak át mindenkit a Deus Ex 2 után a Thief 3-hoz!!! (remélem a Thief 3 nem olyan konzolbubus lesz, mint amilyenre sajna a Deus Ex 2 sikeredett).
  • Bandew
    #31
    Na ne viccelj, hisz akkor már volt róla egy nagyon is végső stádiumban tetszetős kis videó.
  • FREAK
    #30
    idén tavasszal még egy level sem volt készen, nem hiszem, hogy a komplett level design +teszt +AI +graf minden elkészülne egyetlen év alatt
  • Takimate
    #29
    1 év? nane...
    Vegyen körül 6 db Haunt, ha még 1 évet kell rá várni.
  • Bandew
    #28
  • FREAK
    #27
    kétlem, hogy egy éven belül bármi lesz belőle
  • Takimate
    #26
    Pontos nincs. 2003 q4 és 2004 q1 közöttre van beígérve.
    Ha ennek hinni lehet :

    http://www.computeruniverse.net/products/90070555/Thief_3_PC_CD_Deutsche_Version.asp

    akkor május.

    Remélem egy kis demo még kijön a hosszú téli estékre...
  • Bandew
    #25
    Én nem tok sajna. :(
  • hykao #24
    Pontos megjelenési dátum nincs?
  • FREAK
    #23
    akkor kezdték el a pályákat csinálni...
  • Bandew
    #21
  • FREAK
    #20
    mindezt 2005-ben :)
  • Bandew
    #19
    FÚÚÚÚÚÚÚÚ!!!
    Már el is képzeltem. :D
    Odakint tombol a hóvihar, én meg bent a meleg szobámban Thief3-azok.
    SIRÁLY!!! :D
  • Takimate
    #18
    Eltolták a megjelenését...
    Szerintem karácsony elég esélyes.
  • Bandew
    #17
    Ecsém!!!
    Most akkor mi van?
    Tud valaki megjelenési dátumot?
    Mindennap megnézem a hivatalos honlapot, de folyton csak azt írja ki, hogy coming soon.
    Semmi hír.
  • raziel.
    #16
    Van még egy megoldás hogy elinduljanak progi nélkül is:

    Az indito filéra jobb klikk és tulajdonságok (*.exe filéra), majd Kompatibilitás fül, majd hazudni kell a windowsnak:))

    bekkattintod a futtatás a következő komp. üzemmódban-t
    és választasz egy régebbi wint-t pl. 98/me és ok
  • FREAK
    #15
    huh nekem így névről semmi nem ugrik be, nem írnád körül, miről beszélsz? :)
  • Takimate
    #14
    Hi Bandew! Nekem is el tudnád küldeni esetleg ezt a progit? Van jópár játékom ami nem fut xp alatt, de 98 alatt még futott. [email protected]

    Lehet, hogy eltolják a Thief 3 november végi megjelenését? Az Ion Stormnál átvezényeltek egy csomó embert a Deus Ex 2-höz.
    PC Guru 2003/10.
  • Crusader
    #13
    [email protected]
    THX