10699
  • Bandew
    #293
    Amugy az a furcsa, hogy sztem a játékban Garrett tök hülyén néz ki. Nem mutatják sokszor a videókban, de ilyen tök nagy szemei vannak meg minden. Nem így képzeltem el elsőre. :-)
  • FREAK
    #292
    http://www.imdb.com/name/nm0000699/
  • FREAK
    #291
    manapság már a producer is "rendez"

    ha megnézed, a menő producereknek stílusuk van, nem csak a pénzre mennek, hanem alkotni akarnak
  • Bandew
    #290
    Háááát nem tom...
    Garrettet nem piros X-nek képzeltem el...
  • FREAK
    #289
    Tessék, kiköpött Garrett



    Michael Wincott

    és a hangja...... brrrrr
  • Bandew
    #288
    Létrehozás szempontjából igen, de FILM szempontjából már nem.
  • Bandew
    #287
    Ja tom kire gondolsz. Végülis nem rossz.
    De sztem tudod ki lenne nagyon jó? Edward Norton.
    Alkatra ideális, nagyon jó színész, és bizony ő is tud ám sötét pofákat vágni. :-D
    Persze ne így simán képzeld el, hanem csak smink után, meg a nagy átalakítás után. Sztem jó lenne.
  • FREAK
    #286
    abban nem főgeci volt, de játszott benne, a nevét nem tudod?
  • Valen
    #285
    ay Alien 4-ben a főgeci nem az az Alien-Ember Hibrid volt
  • FREAK
    #284
    hát egy filmnél első a producer

    amíg az nincs, addig nincs tőke, és innentől kezdve tökmindegy kik alkotják a stábot, mert a producer mondja meg mi legyen

    EZ Hollywood
  • Bandew
    #283
    Nem úgy értem.
    Hanem úgy, hogy mostanában minden filmbemutatóban ott van, hogy ki a producer: "Wáooo, ezt az XXX producere csinálta", szal ilyesmin akadok ki. A producer szart se csinál, csak anyagilag támogat, ezért folyton csak akadályozzák a rendezők munkáit (nem mindegyik), hogy rakja már be a filmbe ezt, meg azt. Persze ha nem rakja be, akkor nincs zsé. Erről szól Hollywood.
    Sztem egy filmben a legfontosabb a rendező, azt bezzeg nem írják ki. A gáz meg az, hogy lehet, hogy még nincs is rendező, de azért szereplőt, meg produvert már találtak. SUX!
  • FREAK
    #282
    Garrett szerepe nem gyenge kérdés

    van egy kedvencem, mindig főgecit játszik, de ide tökéletes lenne

    Két túsz között, 1492, Alien 4 és asszem a Hollóban is ő volt

    vágjátok, kiről beszélek???
  • FREAK
    #281
    "Azt viszonr nem értem, miért olyan fontos a producer"

    Tényleg nem érted?
  • Bandew
    #280
    Sztem a színésszel még nincs gond. Lehet, hogy nem fog hozzá illeni Garrett mély basszus hangja, de azért egy tolvajt mégse játszhat mondjuk The Rock. :-D
    Ez egy nyegle kiccsávó, sztem nem annyira rossz színész, és ma már a sminkmesterek csodákra képesek.
    Azt viszonr nem értem, miért olyan fontos a producer. A rendezőről persze semmi.
  • _Vegeta_
    #279
    helyesen szoltal freak! mikor meglattam h "pokember" majd elkapott a szivroham. :>
  • FREAK
    #278
    kibaszott marketing szar ez a film

    a végén biztos kiírják, hogy ha tetszett a film, vedd meg a játékot, vagy adnak a jegyhez thief gold CD-t, Thief 3 demoval :D

    nem szeretném azért megutálni a játékot, mert minden szaros lúzer itt fog tolongani a film után, hogy "adjatok cheat kódot" meg "miért ölnek meg olyan gyorsan az őrök" stb stb
  • _Vegeta_
    #277
    Naszoval
    1) Kiegeggel nem nagyon nyomultam mer amikor még néztem nagyon gyerekcipoben jartak :\
    2)A Constantine palyaja tenyleg nagyon jo volt, szamomra talan a 2. leghangulatosabb. ;) foleg a forditott szoba teccett. :))
    3)Ajjajj, ez a muvi 1 kalap kutyagumi lesz, imho :)
  • FREAK
    #276
    az nem jó, mert sose derülne ki, hogy Garrett valójában Karras volt-e :D
  • Bandew
    #275
    Én meg David Lynchre.
  • FREAK
    #274
    naja, ilyen referenciával.... Pókember, Patrióta...... ezt a franciákra bíznám, valami horror rendezőre
  • Gandibá
    #273
    Hát már a főszereplő gáz..
  • Bandew
    #272
    Bár úgyis elcseszik.
  • Bandew
    #271
    EZT NÉZZÉTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    (Hardwired)

    Thief: A múvi

    A Thief: The Circle rajongói oldalon közöltek egy érdekes részletet az amerikai PCGAMER-ből, miszerint az Eidos tervbe vett egy Thief múvit, főszerepben a Pókemberből megismert Tobey McGuire-rel. A projekt útjait, a Ryan Közlegény Megmentése és a Patrióta, producere, Mark Gordon egyengetné.
    Előttem van az első rész befejező képsorainak egyike, amikor Garett és a titokzatos, gazdag megrendelő konfrontálódik, s hősünk magatehetetlenül, a földön remegve várja végzetét.

  • Bandew
    #270
  • FREAK
    #269
    remélem, a 3-ban is lesznek, ilyen teljesen elszállt, elmebeteg pályák, amitől frászt kap az ember (fejjel lefele szisztem is ütős volt) :D
  • FREAK
    #268
    hát pár másodpercig néztem, hogy mi van :D

    azt hittem, most ütött be a tavalyi meszkalin :DDDD
  • Bandew
    #267
    Amugy azt a pályát imádtam.
  • Bandew
    #266
    AZ K*RVA JÓ VOLT!!!!!!!!!
  • FREAK
    #265
    emlékeztek arra a részre (asszem Constantin vagy kinek a házában), amikor egy folyosó elágazásnál volt 3 hosszú folyosó, a végükön ajtóval, de az egyikről kiderült, hogy csak egy megszerkesztett kép, és valójában csak egy mélyedés a falban? :)
  • Bandew
    #264
    Na és azokról a sáskaemberekről. :-D
  • The Garrett
    #263
    jajaj énis.
    AMugy visszatérve az előzőekhez. Leghangulatosabb pálya??, hmmhmmm mindenképp valamelyik zombis/fire elem es. Emlékszem hosszú perceket töltöttem minden sarkon kivont karddal mikor meghallottam hogy szuszog valami zombi. Vagy valami lobogó tűz hangját hallottam elsuhanni a szomszd utcában.
    a nagy pókokról meeg nem is beszélek.
  • Hmuda
    #262
    "but the other is to draw a larger audience into the game."

    Van egy olyan érzésem, hogy a Deus Ex 2 esetében is így indult a golod. :-(
  • FREAK
    #261
    "One of the good things, for the first-person fans out there, is that the reason the team was able to hack in a third-person mode was because they were busy fleshing out Garrett's character for the sake of "body awareness." That means while in first person mode, you can look down and see legs, feet, hands, arms, and everything else that Garrett should have."


    én egyre biztosabb vagyok benne, hogy nem lesz itt gond
  • FREAK
    #260
    BAZZEG!!!!!

    Most olvasok egy preview-t, és mit találok???

    "Warren (Spector - FREAK) says the team had two goals when creating this next Thief project. One being to keep the legacy of Looking Glass's Thief, which I mentioned, but the other is to draw a larger audience into the game. Warren seems to think the time is ripe after Splinter Cell and Tenchu's successes and Ion Storm has taken some small steps to make things a little more accessible to players that might not have otherwise been quite as interested."


    De durva, zsír ugyanezt írtam le pár órája :DDDDDDDDDDDD
  • FREAK
    #259
    igen, párszáz :D

    ebből egy tucat, ami komoly, én nekiálltam egynek, és tényleg nagyon kemény volt

    el is akadtam egy helyen, ahol be kellett hatolni egy templomba, ami tele volt őrökkel, és időre ment...

    itt vannak a mission pack-ek:

    THIEF UNDERGROUND
    THIEF: THE CIRCLE
  • Bandew
    #258
    2-höz volt kieg?
  • FREAK
    #257
    más téma: T2 kiegészítőkkel nyomult valaki?
  • FREAK
    #256
    azért még korai temetni

    az eddigi információkból azt szűröm le, hogy a fejlesztőknek két céljuk volt:

    1. Megfelelni a manapság menő elvárásoknak (TPS, harci képességek, falmászás)
    2. Megfelelni a Thief őrülteknek, vagyis nekünk (FPS, hard szinten nincs gyilok, szabad "séta" stb)

    Jelenleg úgy gondolom, hogy csak a sztorin és a hangulaton múlik a siker, mivel a régi erények megmaradtak, sőt javultak (minden mozgó test árnyékot vet, amit ugyanúgy lehet használni - vagyis akár egy mozgó őr saját árnyékában is elrejtőzhetünk!!!!)

    Nagyon remélem, megkapom tesztre valamelyik lapba.
  • Gandibá
    #255
    Szerintem addig ne írjuk le, amig a kezünk ügyébe nem akad.
  • _Vegeta_
    #254
    ahaha, en is olvasgattam az oldalt.
    valszeg szamomra nagy csalodas lesz a Thief3. :(