10699
  • tep
    #453
    Tud vki segíteni?
    Letöltöttem a The Circle of Stone and Shadow kiegészítő Gathering at the Inn misszióját.......
    Hogyan kell feltelepíteni???
  • Bandew
    #452
    Nekemnem emiatt az első. :-D
  • _Vegeta_
    #451
    Mutatok vmit ami mindenkinek ismeros lessz. Ez az a vmi ami miatt a Thief lett az elso szamu jatek nallam.
    Kedvenc
  • FREAK
    #450
    arról már lecsúsztunk
  • _Vegeta_
    #449
    MESSZEMENOKIG TAMOGATOM!
  • Faterx
    #448
    Legyünk divatosak!
    Írjunk petíciót kulcs ügyben
  • FREAK
    #447
    én csak azon az 1-2 helyen használtam, ahol ez volt az egyetlen megoldás, valszeg ezért nem érzem olyan fontosnak

    de a kulcsos téma nagyon sux......
  • Bandew
    #446
    Engem ezek mind nagyon zavartak. A rope arrow azért más mint a kesztyű, hisz a kesztyűt csak a szoba vagy terem végén lehet használni, hisz ott van a fal. A rope arrowt pedig kilőhetted a szoba közepéről is, és az én életemet nem egyszer mentette meg. Én igazság szerint nagyon szerettem a rope arrowt, legalább olyan fontos volt nekem, mint a vizes nyíl. A végén már tök profin tudtam vele bánni. Elég volt max 3-at kilőnőm, és máris eljutottam bárhová (persze csak ott, ahol fafelület volt).
  • _Vegeta_
    #445
    Hat nekem a rope arrow is egyfajta kultusz..nagyon sajnalom h nemlessz.
    Velemenyem a kovetkezo: ami jo, azon nem kell valtoztatni! :)
  • FREAK
    #444
    engem csak a kulcsos rész zavar, az úszás egy kicsit, a rope arrow-t meg leszarom, a mászókesztyű is egy eszköz, de azért remélem, nem MINDEN falon lehet majd mászni
  • Faterx
    #443
    Igen, a szöszmötölés a kulcssal hozzá tartozott a játék hangulatához. Ha ilyesmiket kivesznek, sima mászkálós lesz.
  • _Vegeta_
    #442
    Ja, bandew tokeletesen egyetertek veled.
    Bar h megemliti a termeszet folotti elemeket, kicsit enyhit a dolgon, de nem fuzok sok remenyt hozza..
    Inkabb vegignyomom a T2-T1-et megegyszer ;)
  • _Vegeta_
    #441
    En szoltam elore, penzes vilagban elunk, ahova ilyen jatekok kellenek.
  • Bandew
    #440
    Ja és most előszőr tört rám a para, hogy a játék iszonyat szar lesz.
    Pedig a honlap milyen jóra sikerült...
    De hát az nem jelent semmit.
  • Bandew
    #439
    Amiken KURVÁRA kiborultam!

    -a rope arrow-t a mászókesztyűk tették szükségtelenné, mivel így túl sokat veszített a használhatóságából
    (nem mondom, hogy rossz ötlet a mászókesztyű, de azért a rope arrowt nem kellett volna eltörölni)

    -ezúttal nem kell a kulcsokkal szöszölni, a zárt ajtót automatikusan kinyitod, ha nálad van a megfelelő kulcs
    (ezt valaki áldásnak veszi, de én nem. A valóságban is szöszmotölni kell a kulcsokkal. Ezek után nem lesz izgalmas egy menekülés sem, hogy gyorsan ki kell keresned a kulcsot, kinyitni az ajtót, majd rázárni az ellenre. Ez a móka kimarad :-()

    -ezúttal főhősünk nem tud úszni
    (No comment. Méghogy egy tolvaj nem tud uszni...Ráadásúl sztem nagyon jók voltak a vízalatti rendszerek az előző játékokban. Nem is értem. )

    Nagyjából ennyi. A többit elfogadtam, vagy megbékéltem vele.
  • Bandew
    #438
    Hírek (Hardwired):

    Barny szigorúan titkos ügynökünket kiküldtük egy hírszerző jellegű bevetésre az Ionstorm HQ-ra, amelyről az alábbi infokkal a tarsolyában tért meg:

    Fegyverekről, felszerelésekről:

    -a rope arrow-t a mászókesztyűk tették szükségtelenné, mivel így túl sokat veszített a használhatóságából
    -több felszerelési tárgy lesz, melyeket majd vásárolni lehet a városban (mint pl. a mászókesztyű)
    -moss arrow, scouting orb megmarad
    -a megvásárolt felszerelések Garretnél maradnak, akár több küldetésen keresztül is (persze csak ha nem használod el)
    -a magunkkal cipelhető tárgyak-fegyverek mennyisége továbbra sem lesz komolyan korlátozva
    -a felszereléseket boltokban lehet vásárolni
    -ezúttal nem kell a kulcsokkal szöszölni, a zárt ajtót automatikusan kinyitod, ha nálad van a megfelelő kulcs
    -a water arrow-val a megölt ellenfelek által hátrahagyott vértócsákat is el lehet takarítani
    -felszerelésekhez - fegyverekhez ugyanúgy mint az előző részek esetében, fokozatosan jutsz hozzá
    -az ellopott értékeket a kereskedőknél lehet eladni

    Pályák:

    - a pályák jóval nagyobbak lesznek, mint az Invisible Warban látottak
    -ezúttal nem lesznek az egész pályára kiható riasztórendszerek, mint az előző részben
    -a város különböző részein az NPC-k eltérően reagálnak Garretre. Egyes helyeken vérdíj lesz kitűzve a fejedre, máshol meg barátként tekintenek rád.
    -ezúttal Garretnek csak egy vázlatos térképe lesz a városról, az aktuális pálya térképeit neked kell ellopni/megvenni
    -padlótípusok majdnem ugyanazok, mint a T2-ben
    -tömegnyi titkos hely/átjáró lesz, hasonlóan a T2-höz
    -lesznek különleges, természetfölötti pályák, mint pl. előzőleg a Lost City, Crypt, stb.

    Garretről:

    -ezúttal főhősünk nem tud úszni
    -Garret szinkronhangja a régi marad
    -Garret kapott néhány "dinamikus mozgást" (átlendülés akadályok fölött, stb.)

    Egyéb fícsőrök:

    -a játékban kb. annyi "természetfölötti" elem lesz, mint a T2-ben
    -zombik visszatérnek (de nem lesznek olyan gyakoriak, mint a T1-ben), kísértetek maradnak
    -a T3 a Metal Age után játszódik, és a sztoriját a T2-t alkotó designer jegyzi
    -még nem tudni, hogy lesz e demo
    -Garreten kívül jónéhány szinkronszínész visszaköszön az előző részekből
    -néhány RPG elem is helyett kap (nem karakterfejlődés), főként az NPC-kkel, frakciókkal lehet machinálni
  • Bandew
    #437
    Forrás?
  • rorr
    #436
    lesz thief3 júniusban és csak DVD-RE jön ki nem lesz cd verzió!!!
  • FREAK
    #435
    Pre-Order: Ships on 05/17/2004
  • Takimate
    #434
    Most jövök a Tescoból. Belepillantottam a Gamestarba. A híreknél volt egy csomó megjelenési dátum. Azt írja, hogy a Thief 3 tavaszi megjelenés, és egy "halasztva" jel van mögötte. Nagyon remélem, hogy baromságokat írnak...
  • FREAK
    #433
    azhát
  • _Vegeta_
    #432
    LOL :D
    Sp-t ugyerted hogy South Park ?
  • FREAK
    #431
    ja, ha van új SP epizód, onnan szedem le :)
  • _Vegeta_
    #430
    tom h nem ide tartozik, de Freak szoktal ircelni ?
  • _Vegeta_
    #429
    Nekem nemteccenek, de ezt mar kifejtettem eccer.:)
  • FREAK
    #428
    jó az, kibaszott para :)
  • _Vegeta_
    #427
    Na Eljutottam arra a palyara ahol eloszor jelennek meg a robotok. (emlekeim szerint)
    Eddig jo game volt, most kezd romlani.
  • Bandew
    #426

    Az előbb nálam egy piros X volt, még frissítés után is, de most jó.
  • _Vegeta_
    #425
    Mi? Mi tortent vele ?
  • Bandew
    #424
    Valami történt a bannerünkkel. Kéne másikat találni.
  • _Vegeta_
    #423
    Hehe
    Mint mondottam en szeretek minel tobbet idozni egy-egy palyan, es mindent atvizsgalni, mert imadom ezt a hangulatot.
    Mégvalami, en nem kerdeztem h hol a zsé, csak kozoltem h 1enlore nemtalalom, de valoszinuleg ha nemmondod is megtalalom, max +2szer kellett volna vegignezni a palyat. Azert koszi!
  • tep
    #422
    Jól van öreg , neked van igazad
  • FREAK
    #421
    ő azt kérdezte, hol a lé, nem azt, hogy mennyi idő alatt csináltad meg...
  • FREAK
    #420
    fasza, de nem hiszem, hogy a 22 vagy 38 perces adatok bárkinek is segítenek :P

    bocs, csak úgy tűnik, mintha most az lenne a lényeg, hogy minél gyorsabban átrohanj a pályákon (ami ráadásul magánügy)
  • tep
    #419
    Például Vegetának
  • tep
    #418
    Hátha vkinek tudok segíteni aki nem talál vmit. Amúgy + neszójjábe!!!
  • FREAK
    #417
    nem akarok beszólni, de most pontosan miért is osztod meg velünk ezeket az info-kat?
  • tep
    #416
    4.pálya:Ambush....ez a legkönnyebb- 22 perc tisztán :)
  • FREAK
    #415
    nálam az utsó pálya tiszta ideje volt 4 óra 20 perc (összesen 2 hétig csináltam esténként) :D
  • _Vegeta_
    #414
    En nem a gyorsasagra megyek, van ugy h megallok 1 setét helyen, es kimegyek keresni vmi kajat, vagy iszok vmit. :D
    Szal, 1 palya elhuzodhat 2-3oraig is. :)