10699
  • doomszab
    #4975
    Sziasztok srácok!

    Kipróbálta már valamelyikőtök a textúrapakkot? Ha igen, hoz látványos javulást a grafikában? Kiváncsi lennék!

    Köszi!
  • benlude
    #4974
    Tegnap kipróbáltam audigy2-es hangkártyán eax hanggal és igencsak meglepődtem. Bármi hangot aminek a forrása pont szembe volt velem azt nem hallottam - vagy csak nagyon halkan -, ha a "fülemet" tettem arra (azaz oldalt fordultam neki), akkor pedig jól hallottam. Kicsit furcsa volt harcolni úgy egy emberrel, hogy nem hallottam ahogy kiabál rám! :-)
    Volt valakinek hasonló "élménye"?
    Ez a progi vagy az eax hibája?
  • mike369
    #4973
    Köszi!
    Megnézem, és javítom amit kell!
    nagy segítség, hogy nem kell még1szer átnyálaznunk az egészet!!!
    A nyelvválasztás ügyön meg már dolgozunk...
  • Zsoldos
    #4972
    ja nezd meg a javitasokat, mar talaltam szarvasbakit is (museumalt.sch)
  • Zsoldos
    #4971
    Szal csak at kell masolni a magyar szovegreszeket a francia vagy olasz szekcioba es astalavista baby :)
  • Zsoldos
    #4970
    ha forditas utan is ugyanugy fagy, akkor mi a problema ? :)
    tenyleg amugy lehetne azt csinalni, (fel ora alatt meg lehetne csinalni az egeszet), hogy a francia szoveget atirni, a magyarra, es az angolt meghagyni. A menuben meg siman atirni a franciat magyarra. Igy lenne egy tokjol allithato magyar-angol-nemet tífünk :)
  • Glpetyus
    #4969
    Már láttam lejjebb de,azé'
  • Zsoldos
    #4968
    olvasd el a szoveget a briefingben roluk (mikor szokni kell)
  • Prince007
    #4967
    Menja Szobros Térhez onnantól nincs messze.Egy kék jel mutatja.Ha Piros akkor mász fel a falon ott lesz a bejárat
  • mike369
    #4966
    NA, AKKOR ENNYI HIBAKÉRESÉS UTÁN A TÖLTÉS ALATTI FAGYÁSOKKAL A HELYZET A KÖVETKEZŐ:

    - a szöveg módosítása nem okozhatja, max. ha a szöveg lényegesen hosszabb az eredetinél, de ezt mindenhol javítottam
    - a speciális írásjelek (ékezetek) nem okozhatják, mert az alap betűtípus eleve ékezetes
    - kimaradt bejegyzések okozhatják, de amit megtaláltam, pótoltam, amit nem, az meg eleve benne se volt a fájlokban
    - a "telepítés" nem okozhatja, mert ugyebár nincs telepítés, csak felülírás
    - az eredeti szöveggel is lefagy néha töltések közben

  • Glpetyus
    #4965
  • Glpetyus
    #4964
    Hát én már másztam mindenhova de semmi..:(

    SOHA nem szoktam napokra elakadni,de ez sux:((
  • Glpetyus
    #4963
    Jól van visszaolvasás sux..:PPP
  • Glpetyus
    #4962
    Hali skacok,most nekem kéne egy kis help!!!

    A feladat ez: bekéne jutni az Őrzök Könyvtárába vmi titkos bejáraton át...
    (Hogy pontosítsak:ez az után van amikor "elüldöznek" az örzők....Utána jönnek ezek a fura hangu akárkik) (sry nekem itt már kicsit kusza a történet:PP)

    Na itt a baj:ugyanis má' 4 napja nem találom a bejáratot...:PP
    Már megpróbáltam a temetőn át(is),de oda át se lehet menni..:(
    A térképek segítségével próbáltam más pályarészről menni de nem nagyon megy..:((

    Szal ha valaki már volt itt,mondja már meg hol lehet átmenni...
    KÖKI!!
  • thief3
    #4961
    számomra...
  • thief3
    #4960
    Jó legyenek, bár eleddig nem láttuk őket(Thief 1-2)
    Bár a tolvajunkat se láthattuk még kívülről(kivéve a távoli kamerával)

    Akkor már csak Thug maradt rejtély számora.
  • hykao #4959
    Végrehajtók
  • thief3
    #4958
    Hm, ez is fura, enforcerek.

    The Keepes call these Glyph altered beigns "The Enforcers" .
    They are summoned in emergencies to brings swift and deadly closure to loose ends that might risk exposing the Keeper's secret operations.
    Unnaturally storng and agile, they communicate telepathically to close in on their prey.

    Most akkor ők mik, mert nem "rendes" Őrzők az tutkó. Meg mikor Garrettet megvádolják akkor is sejtelmesen a háttérben mutatják őket.
  • hykao #4957
    Az Enforcerekre gondolsz? Ha már kiderült az ártatlanságod, nyilván nem keresnek többé...
  • thief3
    #4956
    Akku a Szamuráj Jackben a főgonosz ;D
  • thief3
    #4955
    Kérdés:
    Ki a fene az a Thug?
    A hivatalos oldalon azt írja hogy veszélyes ipse, de nem ragadt meg bennem.
    Meg a másik: az Assasin Keeperek hova a péróba tűntek el?
    Én nem nyírtam ki őket az tutkó.
    Nem figyeltem biztos a részletekre, de ti tudjátok ugye?
  • hykao #4954
    Az árvaházba akkor mehetsz, ha már átmentél Bagolyvölgybe (ahol ne feledd Jimmy-t a pengét kinyírni...)
  • hykao #4953
    Az nem akku, hanem biztosíték!
  • thief3
    #4952
    Igen a jel fölött van a bejárat. A falon felmászol a félköríves párkányra és bemehetsz a ködbe tölteni :)

    ui: az árvaház tőleg még odébb van.
    Asszem az kb. a 7. napon van, tehát már elég közel a végéhez.
    A legjobb rész! Naon más mint a többi, egy külön game is lehetne, ha nem láttam volna el is hinném.
    Olyan Painkiller díszlet és Thief hangulat :)
  • donneck
    #4951
    Jó megvan köszi
  • Andie
    #4950
    Jólvan, megtaláltam, köszi a tippeket!
    Valóban, a szobor tértöl van egy kicsit balra, egy rakás doboz mögött. Azóta bonyolódott a helyzet, voltam a temetöben, ott valami zombikat kéne kiirtani, találtam is egy kék átjárót, de ennyit ir : "Átmész erre a helyre : ?" Azaz nincs neve a helynek :)
    nem mertem átmenni, mert a "sehova" nemmegyek :)
    Került néhány Örzö cimbora, akikkel megdumáltam, hogy mégiscsak az Orland lehet itt a fö szarkeverö.
    ÚGyhogy most megyek megint vissza a könyvtárba (ennyit életemben nem voltam könyvtárban :), de ugye a glifék tiltva vannak.
    Most olvasom, hogy az ablakon kell bemászni. Ez ott van a glifé fölött?...

    u.i. : az árvaházba mikor mehetek már? Annyit meséltek itt róla, nagyon várom az a pályát!
  • donneck
    #4949
    Jó, de ott hol? Kifolyik a szemem annyit kerestem.
  • _Atti_
    #4948
    hm pincében esetleg?
  • donneck
    #4947
    Hi all bolondházban hol az akku helye ami beindítja a generátort?
  • _Atti_
    #4946
    akkor még nincs lezárva...
    még csak most rombolta le a tornyot
    amugy tuti hogy a Stonemarket Plaza részben van..mert Artemus amikor először bevisz, a Terces Courtyardban találkozol vele, és onnan mentek
  • Zsoldos
    #4945
    bazz tehettél volna valamit balról jobbról :D
  • thief3
    #4944
    Én is ezt modtam, a sarok szón egy sötét zsákutcavéget érts.
    A falon a jel és ha nem kék(vagy nem megy) hanem piros akkor jöhet a Spiderman effektus.
    Ne add fel!
    Ezt meg ti magyarítók legalább kijavíthatnátok/beírhatnátok a térképre rendesen nem?
  • hykao #4943
    Andie! Emlékeim szerint az Őrzők Könyvtára vagy a Piacon, vagy a Piactéren van, valamelyik sarokban. ...és mivel a Glifék blokkolva vannak, valóban föl kell mászni, és az ablakszerűségen bemászni.
  • thief3
    #4942
    Jól van na, erre figyeltem a legkevésbé
  • hykao #4941
    Az az érzésem továbbra is, hogy te nem olvasod a jegyzeteket, feladatokat rendesen el.
    Jegyzetek, feladatok + térkép mindig segít.
  • thief3
    #4940
    Miért lövöd le mások előtt a poént? Én akarom
    Aki nem akarja tudni a végét annak most szólok hogy NE OLVASSA TOVÁBB!!! De rendes is vaok már megint
    ------------------------------------------------------------



    Az elmegyógyintézet a leghangulatosabb pálya, és a kedvenc mellékszereplőm a tolmács kislány is ott van lélekben :D

    A végső feladat az 5 cucc(vagyis már csak 3 fontos tárgy)megszerzése amivel a banya bíz meg(férfi alakban) hogy pusztítsd el, de közben ezekkel lehet őt legyőzni.
    Lerakod a múzeumból ellopot +3 cuccal együtt mind az 5-öt a város 5 pontjára(mindenhol ott lesz a banya (mintha Isten lenne...) és az utolsó jel lerakása után jön a végső múvííí

    Ahol Garrett-et megpróbálja meglopni egy gyerek :)
    Mint anno a Thief 1-ben maga Garrett...
    Ennél ütősebb vég nem lehetett volna
    ------------------------------------------------------------



    NE OLVASD EL alulról kezdve sem, ez titkos mindenkinek aki még nem vitte végig és meg akar lepődni!!!
  • hykao #4939
    9 napból áll a játék.
  • thief3
    #4938
    Na igen a hibák remélem nem akkorák mint itt a hüje ami ugye hülye. Ez elég hülye hiba

    A libary, hát fejből nehéz, de a térkép nem ér szinte semmi.
    A keeper libary-ba a glifékkel vagy mifenékkel lehet bejutni, de amikor blokkolják a jelet akkor fel kell mászni a falon és a párkányon bemászni.
    Hogy ez a jel hol van(a falon ), az már nehezebb tészta. Nem ott ahol a térkép jelzi, az egyszer fix.
  • Andie
    #4937
    Nem és nem találom a libraryt.
    Már lementem a déli városrészbe, a sikátorhoz, ahol az a hüje sas jel van a térképen, télleg ott egy ilyen sas zászlós ház, de semmi nincs benne.
    A stoneparket plazanál meg van egy templom, de könyvtárnak nyoma sincs :(
    Lehet, hogy már türelmetlen vagyok, de nem találom
    Heeeeeeeeeeeeeeeeelp!!!

    Mike : olvastam, szuper, a lektorálás legalább olyan fontos, mint a szövegek megirása. Hisz tele hibával erösen veszit az értékéböl. Thx to Zsoldos.
  • Sil3nt
    #4936
    ez a kiscsajos elmegyógyintézetes pálya kegyetlen hosszú és para volt. Azt hittem hogy megőrülök...nade túlvagyok...már átváltozott szörnyé az emberke és megtaláltam a keeper libraryt is azt elküldött a faszi hogy keressek valamit..már nem emléxem hisz remegek a félelemtől...ma este már nem tom nyomni hisz fáradt avgyok majd holnap....áhhhh