10699
  • mike369
    #5095
    Menj az Árvaházba (Cradle) a boszorka (hag) után kutatni. Az Árvaház az Óvárosban (Old Quarter) van, közel a Dokkok kapujához...

    Legalábbis fordítás után... én még nem jártam arra...
  • bon
    #5094
    Üdv segítségre lenne szükségem a játékban a feladat a következő? Go to the Shalebridge Cradle to see what you can learn about the hag. The Crade is in Old Quarter, near the gate to the Docks. Köszi a segítséget. Egy végigjátszásnak én is tudnék örülni.
  • Prince007
    #5093
    hi!Lenne egy kérdésem:Hol találom az árvaházban a lány hálóingét?
  • mike369
    #5092
    FIGYELEM!!!

    Ha valaki már végigvitte a játékot és esetleg kedvet érezne egy végigjátszás megírásához, az NE FOGJA VISSZA MAGÁT!

    Roppant hálásak lennénk érte! (ROPP)

    Mike
  • Bishop 11
    #5091
    Kösz továb jutotam most a "multban" bolyongok
  • hykao #5090
    Legalább két dolgunk van a temetőben, emlékeim szerint.
  • Gunner
    #5089
    Bátyám jár ott nem én és nem enged oda géphez, meg nekem nem is annyira fontos, de úgy tudtam egy temetős rész van... inkább hagyjuk, ne fáraszd magad miattam :)
  • hykao #5088
    Azt hiszem 7. napon látogatunk a volt Árvaházba...
    Temetős résznél? De melyiknél??? MI A FELADAT??? MIT ÍR A JEGYZETEKNÉL???
    Ha már segítséget kértek (és kaptok), akkor vegyétek már a fáradtságot, hogy kicsit bővebben böfögtök...
    MIT ÍR???
  • nagykispeter
    #5087
    Köszi akkor még várok
  • Gunner
    #5086
    Ez hanyadik napon van? Én már félek a következő napoktól, mert néztem hogyan játszik bátyám :)
    Ja és temetős résznél mit kell csinálnia? Épp ott tart...
    arra emlékszem, hogy valaki talált egy ködöt és átmenetelkor kérdőjel van ott :)
  • hykao #5085
    Azt írd le légyszives, hogy mit ír angolul! Én meg mondom mit kell csinálni! Honnan a fenéből tudjam, hogy melyik mozzanatnál vagy???

    Ha még nem tetted volna meg, akkor a hálóinget égesd el a hullaház hamvasztókemencéjében.
  • Gunner
    #5084
    Valamikor itt nem írt valaki valamit az árvaházas részről kb. 3 oldallal ezelött? Vissza kéne olvasni, amire én se vagyok képes ;)
  • Bishop 11
    #5083
    Izé anti angol tudasom van.
    Az árva házban mit kell csinálni.
  • hykao #5082
    Mit ír a feladatoknál, jegyzeteknél?
  • Bishop 11
    #5081
    Nem tudom hogy mit kell csinálni.
  • hykao #5080
    Akkó' mi a gond? Nem értem...
  • Bishop 11
    #5079
    Naná és nagyon jol mutat Gareten
  • hykao #5078
    Na és mit csináltál a hálóinggel? Felvetted? vagy mi? Kicsit bővebben, ha lehet...
  • Bishop 11
    #5077
    Mar megint elakadtam most az árvaházban.
    A Laura vére megvan bele ötötem a csatornába.
    Háloigje is megvan de most ne tudom hogy hogyan tovább.
  • The Garrett
    #5076
    Vazzz tudtam hogy valamit elfelejtek :P vegigvinni.
    na mind1 nekifogok ujra :D
  • mike369
    #5075
    Andie már dolgozik egy progin, amivel át lehet majd rendesen írni őket. (elvileg most is lehetne, de csak azonos hosszúságúra, ami a legtöbb helyen szívás!)
    Úgyhogy hamarosan...
  • nagykispeter
    #5074
    Szia!
    Tudsz-e valamit mondani a feladatok fordításárol mikor fog sikerülni?Végülis szerintem az lenne a lényeg (bár kinek mi )hogy tudja az ember mit kell csinálni!Nem követelőzés akar lenni csak addig nem fojtatom inkább ha még soká lessz meg akkor játszok mással!Köszi!
  • mike369
    #5073
    Nálam is fent van!!!
  • AMD Norbee
    #5072
    Asszem ez már jo
  • AMD Norbee
    #5071
    na mind1 a Hardwired-en rajta van
  • AMD Norbee
    #5070
    oo bocs elszurtam a linket
  • AMD Norbee
    #5069
    Thief III. v1.1 peccs
    Dixie Flatline, 22:57 - Játék: Akció - (12 komment)

    Grath kiszúrta a hivatalos Thief III. peccs lelőhelyét. Többek között a mentés, az AI hibát és az öntörvényű nehézségi szintet orvosló készítmény itt leledzik


    Hardwired
  • thief3
    #5068
    Böcs a hej:)esírási hibákért, siettem
  • thief3
    #5067
    Hozzám beszélsz? Akkor tégy úgy és ne a levegőbe...
    Nem én találtam fel? Hát persze hogy nem, a készítők, de azt hoittem erre magadtól rájössz.
    Kolumusz sem találta fel Amerikát, kevered a szezont a fazonnal, amiről beszélsz az a FELFEDEZÉS, édes fiam.
    Ja és ne oktass ki bocs öcsike, nem publikáltad, tehát honnan a péróból tudja más hogy te ilyen "okos" vagy.
  • hykao #5066
    Ahol van a Könyvtár Gliféje, ott mássz föl...
  • big boss
    #5065
    A kesztyűvel azért nem próbáltam eddig ,mert azt hittem van "köd" bejárat is.Azt nem találtam.
  • big boss
    #5064
    Rosszul mondtam ,bocs; kesztyűm van, csak a falakon (a jeleknél nem tudok bemenni a könyvtárba)
    Tehát, így pontosan hol másszak? menjek?
  • Sil3nt
    #5063
    thief3: nem te találtad fel...én már kb. a 2 nap óta így csinálom....nem volt nagy feladat kitalálni..azt hittem ezzel mindenki tisztába van...
  • Prince007
    #5062
    Ha nem veszel Mászókesztyűt nem fogsz tovább haladni.Hiába toporogsz.
  • Zsoldos
    #5061
    nemtom miert nem vettel eddig, nem viccbol van a jatekban :)
  • Zsoldos
    #5060
    faljaro nelkul sehogy nem tudsz bemenni oda, vegyel.
  • big boss
    #5059
    Hi !
    Már két napja toporgok,(amikor üldöznek,és nincs faljáróm)de nem találom a bejáratot a könyvtárba.
    Hol menjek be? Valahogy ismerjek rá !
    Kössz!
  • hykao #5058
    Hát én ezt a peccset nem rakom fel. Úgyis normalban nyomtam végig (másodszorra is úgy fogom). Az viszont nem hiányzik, hogy az .ini módosítás miatt (még)instabil(abb)á váljon...újrainstállálni sem fogom, amit javasolnak...majd ha lesz rendes peccs (nem veszek rá mérget, hogy lesz...)
  • ZsoltiHunGames
    #5057
    Nekem is Pioneer 107D típusú DVD égetőm van!
    Én se régen vettem, úgyhogy nincs sok tapasztalatom róla.
    De régi LG írom (4081B) 1hónapig bírta :))
  • mike369
    #5056
    Megköszönném, ha továbbra is csekkolnád az eddigi munkát, mert így nekünk nem kell visszaellenőrizni!
    Így tökéletes, ahogy most küldözgeted, mert így meg tudom nézni a módosítást.
    Köszi!