10699
  • mike369
    #5015
    Jó ez az élő, egyenes közvetítés!
  • Glpetyus
    #5014
    Jól Lvagy :)
  • Gbr
    #5013
    Príma itt meg semmi nics,csak egy rács a földőn de az nem nyilik.
  • Gbr
    #5012
    Oké Orland szobájába bejutottam,elvakitpttam az alatt egy zár fel.Jee
  • Gbr
    #5011
    Még mindig a kőnyvtárba vagyok,találtam az egyik glifé mögött,ami az alsó kőnyvtárhoz vezet,van a falon egy kapcsoló,mit nyit ki?
    Még mindig nem sikerölt bemeni Orland szobájába,sehogy se tudom kicselezni az emert,elaltatni meg nem lehet,nem kivüről kell,az épület oldalán valahol?Elolvastam a feladatot,már amenyit értek belőle,+térképet,de nem jövök rá hogy kell.
    valaki?
  • mike369
    #5010
    ennyi erővel inkább csinált volna meg pár npc-t...
  • Glpetyus
    #5009
    :DDD
  • IMYke2.0.0.0
    #5008
    Megvettem a Pioneer 107D-t!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #5007
    Majd megnézed nekem a mailben küldött fájlt?

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • hykao #5006
    LOL! A Fatia Negra:

  • mike369
    #5005
    Na, még néhány "bogarat" eltapostam!
    A Helptextek közt volt kb. 6 db., ahol szöveg helyett csak ennyi volt: <XBOXOnly><PCOnly>
    Ezek is okozhattak leállást elvileg...
  • mike369
    #5004
    Jó Pihizést Neked!
  • Andie
    #5003
    Na lépek haza, mindenkinek jó 7végét, sok sok játékot és élményt, vasárnap este jelentkezem!
  • mike369
    #5002
  • Andie
    #5001
    Még ilyenebb! Istenem, miket csináltunk mi?!! :)
  • Adam5
    #5000
    én csak magamról tudok nyilatkozni
  • Glpetyus
    #4999
    :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4998
    Minden 14 éves ilyen?

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #4997
    Jézusom!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Adam5
    #4996
    kk
  • hykao #4995
    Thief 3, de a lessz, az 1 db sz! -> lesz
  • Adam5
    #4994
    jó van na :D
  • Glpetyus
    #4993
  • Adam5
    #4992
    A Deadly shadows akko a thief 3?
    vagy az más lessz?
  • hykao #4991
    Jah, elég lett volna egyféle pofa (az eredeti alapján...de nem kék szemmel...), a többi időt nyugodtan fordíthatta volna más textúrákra...

    Terrorista símaszkos pofa...nagyon LOL!

  • mike369
    #4990
    ez a maszk azért már kicsit túlzás...
    majd csinálok én is egyet mondjuk BKV-s karszalaggal...
  • mike369
    #4989
    az sch fájlok már majdnem kész vannak (30 hiányzik a 498-ból), a con fájlokkal még elszöszmötölünk egy darabig, hogy jók legyenek
  • CUCLI
    #4988
    hány %nál van a magyarosítás?
  • mike369
    #4987
    Megoldás: ajtó alá törölköző, ablakot feketére festeni
  • Andie
    #4986
    Képtelenség jáccani nappal.
    Én tegnap a trója után 9 fele akartam, lehúzott redönnyel, de az ajtó alatt a konyhából és a redöny alatt az utcáról beszürödö fény úgy reflektált a monitoron, hogy hót feketeséget láttam csak, meg néhol 1-1 világos foltot. Betöltöttem az állást, vaksiskodtam fél percig, aztán valaki elkezdett kiabálni, hogy há! áhááá! No I gáttyá, de fogalmam sincs, ki volt, úgyhogy gyorsan ESC-t nyomtam :)
    Aztán 1 óra múlva, tök sötétben már mindjárt más volt minden.
    Brigthness állitás nem megoldás, mert mindennek olyan opálos, körözött szine lesz, hogy rossz ránézni.
  • mike369
    #4985
  • hykao #4984
    ...vagy inkább nappal játszanak az emberek a játékkal, éjszaka meg nem mernek...félnek... :)))))))))
  • Andie
    #4983
    Tudjátok mi tetszik a legjobban ebben a fórumban?
    Nappal tiszta pangás. Max a magyaritásról témázunk, netán civódunk egy kifejezésen, linkeket adunk, offolunk, stb.
    Ahogy besötétedik, 22 óra fele megélénkül az élet, mint egy kikötöi kocsmában, és pörgünk ezerrel, percenként 3 hozzászólás, mert jáccik mindenki :)
    Azért ezt nem sok játékról lehet elmondani :)))
  • mike369
    #4982
    pl.: http://bounce.freeweb.hu/
  • raziel.
    #4981
    Hali.

    Régebben kérdzetem hogy honnét lehet letölteni a gamét, tudom hogy nem cak onnét már de kéne a két oldal címe:

    egyik a 7wrz volt azt tudom a másik kéne valami box vagy mi volt, pls valaki irja le cimet.

    thx
  • hykao #4980
    A menüben állítható a nyelv?
  • hykao #4979
    Ma frissítette az oldalát a gyerek. Bekerült a fej textúrák közé egy símaszkos, terrorista féle is (LOL)!
    Tehát eddig:
    -4 féle fejtextúra (Nagyon megvágott, kicsit megvágott, nem megvágott, símaszkos)
    -2 féle testtextúra (Fedetlen karos-mint az eredetiben, fedett karos)
    -Ezen kívül a módosítócsomag: Más (nagyobb felbontású, jobb) menüháttér, az ellopható tárgyak sötétebben, és kevésbé csillognak, a "világoskékre válás" helyett "barnulás" (a használható, felvehető tárgyak)

    Ezen kívül ne feledjük Mike barátunk módosításait sem (letölthető a magyarítás oldalról):
    -tovább módosított fejtextúra (a módosított fejtextúra kék szeme helyett barna szem)
    -más menühátterek
  • benlude
    #4978
    Na én tegnap jártam itt és mivel előtte olvastam ezt a beszámolót - legalábbis elkezdtem de aztán gyorsan átugrottam, hogy ne lőjjön le poént és csak a szövegre emlékeztem belőle ("aki ezt tette az többet tud a Glyphektől mint a Keeperek és ez nem jó"), meg hogy frászt kaptál -, ezért kissé felment az adrenalin szintem és lépésenként mentettem, hogy mi fog történni.
    Aztán így belegondolva nem is történt semmi... :-)
  • mike369
    #4977
    OK!
    Ha elkészültünk, akkor végre én is nekiállok játszani!
  • Andie
    #4976
    Ez az Import-export progginkkal seperc alatt megoldható (nem a "lang_english" kezdetüeket cseréljük ki, hanem a lang_akármit.)

    A library-ba való bejutás trükkjét köszi mindenkinek, sajna már csak vasárnap lesz módom kipróbálni, mert délután megyünk haza Szegedre.

    Enforcers - Végrehajtók - elég brutál figurák. Jason maszk van rajtuk, és valami elektromos sarlóval flangálnak. Úton útfélen összekapnak a hammeritákkal, ilyenkor öröm nézni, ahogy csépelik egymást :)