10699
  • tibor16
    #5295
    Hmm... :-) ...naon köszönöm.... ez bíztató válasz volt. Én aztán tényleg drukkolok a fordtóknak, (ki tudja, miért de úgy gondolom) mert ez lesz a NAGY játék számomra (is) a nyáron... úgyhogy ........haaaaajjjráááááááááá!!!!!!!!!
  • hykao #5294
    is-is
    ...de én csak annyit mondtam, hogy a már említett triót (feladatok, jegyzetek, kikötések) bevállalom karakterlimitesen is...mert ezek létfontosságúak a játék szempontjából (és a magyarítás használhatósága szempontjából is...).
    természetesen igen fontosak a párbeszédek is, de a párbeszédek összehasonlíthatatlanul nagyobb állomány, mint a "trió"...
    tehát ha már csak a párbeszédek maradnak hátra, ráérünk azon gondolkodni, hogy, s mint legyen...
  • Takimate
    #5293
    Úgy a 2/3-át értem a párbeszédeknek. Nagyon hangulatemelő tud lenni egy-egy katona, vagy akár a civilek dumája, legyenek akár egyedül, akár párban.
    Kérdés : Nagyon macera lenne kihozni a párbeszédeket is egyenlő hosszúra ? Vagy az menne, csak a mennyiséggel van baj ? (túl sok)
  • mike369
    #5292
    Köszi! Megkaptam 4x-esn is!
  • Andie
    #5291
    Imy : mail ment a cuccal.

    Con (ami már rég nem con, de igy ismerjük :) folyamatban...
  • IMYke2.0.0.0
    #5290
    Mike!

    Privi ment. Remélem, ez a szarakodó SG el is küldte...!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #5289
    Mondjuk én az 1-es ablakot választom (Jujj, csak ne Fekete Macska legyen mögötte...!)

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • mike369
    #5288
    Drukkolok nektek...
  • Andie
    #5287
    Találtam egy struktúra leirást a csc file-hoz.(amiben a párbeszédek és feladatok vannak)
    Iszonyat bonyolult. Struktúra struktúrába ágyazva, néha 4-5 szint mélyen. Ráadásul C-s, csak hogy eccerü legyen.
    Délelött ezt bogarásztam, de sokkal okosabb nem lettem.
    Összedugjuk a fejünket KGY-val, hátha megyünk valamire.
  • hykao #5286
    Ne izgulj, ha Andie nem jut dűlőre a .con-ok karakterlimit-mentességének ügyében, a feladatok, jegyzetek, kikötések akkor is mindenképp meg lesznek csinálva, max. karakterlimitesen. Így már csak a játék alatti párbeszédek maradnak angolul, de mivel a fontos elhangzó dolgokat beírja a játék a JEGYZETEK közé, így már teljesen játszható lesz a magyarítással!
    S, mivel egy-két napon belül elválik a .con-ok sorsa, talán megígérhetem, hogy max. egy-két héten belül elkészül a fentebb említett részek magyarítása is.
  • tibor16
    #5285
    Nem mintha számítana (mondta Füles... -ugye a Micimackóban) a véleményem... de pl -visszafojtva figyelem a fejleményeket a con fáljok kérdésében. Direct megálltam az első kvesztnél, mer szeretném érteni, amit jáccok. Emberek, arra kérlek benneteket, gondoljatok ránk is... ehem.... nem kéne abbahagyni, mer (rosszak a tapasztalataim) ha elvész az érdeklődés, így fog maradni.. lsd Gothic 2 ...
  • Andie
    #5284
    Ez akkor mit jelent?
    1. Üssek össze gyorsan egy editort a file-odra (ami a játék nélkül nem biztos, hogy olyan állományt fog létrehozni, ami müködni fog - lásd thief3 con fileok : látszólag lehet editálni, gyakorlatban a játék bekrepál amint hosszabbak a szövegek)
    2. Hagyjuk késöbbre (júli 1töl énis krétán vagy máltán lógatom a lábam...)

    A megfelelö bekarikázandó.
  • Gunner
    #5283
    Nézted már Fraps-al FPS-t? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5282
    Azt hittem, előrelépés történt a fájl ügyében...
    Sajna, pont 7 napom van a koliból való kiköltözésig!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • hykao #5281
    ???
  • steweee
    #5280
    van már olyan peccs hozzá, ami biztonsági másolattal is működik?
  • hykao #5279
    Na ácsi!
    Több helyen is fennvan a magyarítás?
    Na mesélj csak erről!
  • hykao #5278
    Garrett: "Lám az enyém, lám az enyém sötétkék, mégsem vagyok a babámnak elég szép" - ezért lecseréltük barnára...
  • hykao #5277
    Akkor nem írtad felül...
    Mellesleg a magyarítás még nincs kész!
  • hykao #5276
    Ööö...szerelmeset?!
  • Mr_no_NaMe
    #5275
    Már megvan.Nemtudom de szerintem rossz az amit letoltottem.
    Máshonnan is leszedtem és műxik na jó én megyek bámulom a Thiefet még kicsit:)
  • thief3
    #5274
    Nem tudom, de lehet más nyelven is felrakni a játékot mint angol?
    Mert a gyerekek arra írták meg a magyarítást.
  • thief3
    #5273
    A barna szem már ré megvan, de JP útmutatása szerint:
    "Kék a szeme, arca csupa derű..."

    Az alsó sort meg most csekkoltam le valóban. De utálom ezt a béjna fórumot, olyan kezdetleges...
    Én már hozzászoktam az automata fórumokhoz pl: :)<--ez ott <--ezt jelenti
    Fene a jómódomat mi?
  • Mr_no_NaMe
    #5272
    Valamiért nem megy a magyarítás:(
    Felülirtam a filékat startoltam a gamét és semmi változás...
    Vélemény?
  • Andie
    #5271
    Imi : Nem irtam újabbat, mert hogy nem válaszoltál rá. Mégis milyen levelet vársz tölem?
  • Mr_no_NaMe
    #5270
    Na gyerekek:)

    Kaptam eggy RADEON 9600XT-t:)
    Most ugy fut a Thief hogy még mostis csak bambulok:)
  • hykao #5269
    Város másik oldalán???
    Te nem nézed a térképet? Ott magasodik a TORONYÓRA a térképen!
  • hykao #5268
    Akkor az egyéni probléma, mert az elébb kukkoltam meg az oldalt, és nekem bejön!
  • Lord Zax
    #5267
    Köszi.
    Bakker, az a város másik oldalán van teljesen, arra pont nem gondoltam h ott lessz a megoldás. 1 hétig kerestem mindenfelé, és párszor tuti elmentem alatta.
    Amugy a magyaritást hol lehet megtalálni?
    http://thief3hun.uw.hu mert ez nekem nem jön be sajna.
    Mégyegyszer köszi a segitséget.
  • hykao #5266
    Ha emlékeim nem csalnak, akkor bizony írja - talán a már sokat emlegetett, mindenki kedvencévé avanzsálódott JEGYZETEKnél:) - hogy hol kell bejutni a TORONYba!
    Egy biztos: nem ajtón, és nem kell semmit beilleszteni sehova...
    ...és még annyit elárulok, hogy a Terces Courtyard-tól (magyarításban: Szobros Tér) nem messze keresgélj...
  • Lord Zax
    #5265
    Szevasztok.
    Kéne egy kis segitség, ott tartok h a toronyorába( clocktower-be kéne bejutnom, és szabotálni ott valamit.
    De egyszerüen nem lehet bejutni. Megvan h hol kellene bemenni. Ott van egy ajto, és a falon van egy üres hely, ahová valoszinűleg be kellene rakni valamit, de nállam nincs semmi se, és máshogy nem lehet átjutni ott.Az összes falat bemászkáltam, minden helyet átnéztem legalább 2szer, de sehogy se lehet átjutni. A szövegekből meg semmi se derül ki. Amugy le akartam szedni a megyaritást, hátha akkor okosabb lennék vmivel, de az oldal ahonnan le lehetne szedni nem kön be.
    Lécci segitsen már valaki, mert már hetek óta kinlodok ezzel a xarral, és baromi idegesitő.
  • hykao #5264
    Szóval megtaláltad a "Mehet" gomb alatti sort végre: "[szmájlik] [makrók] [url] [kép]"???
    Amúgy UBB kóddal tudsz képet beszúrni.
  • hykao #5263
    A magyarítás oldalról - mint ahogy már párszor szóba került - letöltheted a barna szemű verziót! Mike jóvoltából.
  • thief3
    #5262
    Azért is rájövök még egy ilyen hülye fórumnál is(a szerkezetre gondolok hogy hülye nem a tartalomra)

    Szóval
    ITT van egy url.
    Csak megcsináltam. HUH
  • Tombi
    #5261
    *.con-ra KGY software-e a gyógyir ? vagy ez a téma hol áll jelenleg ?
  • thief3
    #5260
    Jól elvagyok, na mind1 ez már nem az én hibám...
  • thief3
    #5259
    <a href="http://www.graphics-by-john-p.com/textures/Thief-DS/Garrett/Garretts_Appearance.html">Itt látható!</a>
  • thief3
    #5258
    Én voltam már látom! LOL
  • thief3
    #5257
    Ah ez nem ismeri ezt a html kódot, vagy én b@sztam el!
  • thief3
    #5256
    Garrett szeme tényleg kék:
    <a href=http://www.graphics-by-john-p.com/textures/Thief-DS/Garrett/Garretts_Appearance.html>itt látható!</a>

    Ti szóltátok neki hogy nem néz ki jól?
    Biztos megsértődött!
    Azóta kritizálta már a fordításotokat?