10699
  • Gunner
    #5255
    Hát igen... ez az egyik hátránya a dolognak...
    Szerintem tömörítsd be és küld el. Vagy ha tudod melyik helyen mentetted le akkor név szerint meglehet nézni, hogy melyik save az. Esetleg dátum, de nem hiszem, hogy 1 save az 1 fájl... kössz
  • Steroid
    #5254
    Köszi szépen a hullaház mellett volt a ygerekszobába de nagyon durva volt ez a pálya párszor lefostam a bokám, meg ami most van má megint zombik meg mutás hammeriták én má lassan aludni se fogok
  • csuvakka
    #5253
    Asszem a hullaházba kell menni.
  • Steroid
    #5252
    Hali srácok hatalmas kérdésem van! Na árvaházas pálya végét járom az összes küldetés megvan már csak kikéne ugranom az ablakon, és asszongya még van valami hátra, megnézem a listet és tényleg aztmondja gyüjtsek informáciot a boszorkányrol de HOL meg már ilyen zöld izé van mondjátok meg légyszi hol találom az infot! Thx
  • csuvakka
    #5251
    Nekem van mentésem az 5. nap elejéről, csak nemtudom melyik fájlt kéne elküldenem...
    Vagy küldjem az egész könyvtárat? Mert az kb. 3 mega...
  • IMYke2.0.0.0
    #5250
    Andie - de ezt elsőre is megkaptam.
    Ezután nem írtál újabbat? Mert ezt 2x kaptam meg, két nap eltéréssel!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Gunner
    #5249
    Persze egy emíl címet is mellékelek: [email protected]
  • Gunner
    #5248
    Valaki nem tudna nekem küldeni az 5. nap elejéről egy savet? Nincs kedvem megint odáig játszani... volt egy winreinstall és savek elvesztek, persze emberi bugságomból, mert elfelejtettem lementeni
  • mike369
    #5247
    én a KURAFI-t javasoltam neki...
  • Andie
    #5246
    KGY - a korábbi Thief-ek magyaritója, és a T3 alternativ magyaritásának készitöje - feltette nekem a kérdést : mit javaslok a "Taffer" szóra?
    Utólagos engedelmével Hozzátok fordulok, mint már megannyi remek ötlet gazdáihoz.
    Tehát uraim (hölgyeim?), szabad a vásár, mi ez a szó? (lehetöleg valami kor és játékhü kifejezés kerestetik, a polyáca és balfácán nemigazán jó megoldás - sztem.)
  • Andie
    #5245
    Imi : most akkor valamit nagyon nem értek. Kaptál egy újabb levelet tölem, a TE eredeti szövegeddel? És hol van a válaszom? Kétlem, hogy a freemail kitörölte, de most ide idézem, hátha igy már megkapod :)

    > Szia Imi
    >
    > Azthiszem ez egy egyszerü felépitésü file, természetesen
    > egyedi struktúrával. Ha jól látom, simán tudok rá irni neked
    > egy editort.
    > No persze ha úgy járunk,mint a Thief3-al, hogy a játék nem
    > tolerálja a hosszabb-rövidebb szövegeket, akkor rábaxtunk.
  • Glpetyus
    #5244
    :DD
  • Gunner
    #5243
    Mondta valaki, hogy nem örülök neki? Direkt oda is írtam, hogy szerény hozzászólás, de neked véletlenül is sikerült kötekedni. Újabb bug az emberiségben... :P
  • Glpetyus
    #5242
    Inkább örűlnél,hogy valaki csinál hozzá magyarítást... :II
  • Gunner
    #5241
    Nem lenne jó ötlet, ha csinálnátok külön fórumot a játékosoknak és külön egyet a fordítóknak?
    Csak egy szerény hozzászólás ;)
  • Glpetyus
    #5240
    :))
  • hykao #5239
    ilyen az alapvető habitusom...
    köszönöm, hogy aggódsz, de nem fogok online idegbajt kapni... :))
  • hykao #5238
    Az a csúnya, hogy a játékból, a FELADATOKnál található JEGYZETEKből idéztem...
    Ha valaki veszi a fáradtságot, és elolvassa az adott pályán található NAPLÓkat, otthagyott PAPÍRDARABokat, akkor meglehetősen pontos "útbaigazításokhoz" jut (ráadásul a lényeges elolvasott, kihallgatott dolgokat a játék berakja a JEGYZETEK közé)
  • Glpetyus
    #5237

    (jótanács=ne próbálj meg mindenkinek segíteni,ha utána idegbajt kapsz:PP)
  • IMYke2.0.0.0
    #5236
    Szerintem pedig még ez is túl sok segítség volt... elvész a játékélmény...!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • hykao #5235
    Nem tudnék pontosítani! Ennél jobban??? Szerinted a fejemben van minden egyes kanyarulata annak a kibaszott múzeumnak???
    Lenyomod a térképhez rendelt billentyűt, és máris eléd tárul a Múzeum alaprajza, melyen be vannak jelölve az általam említett helyek!!!
    A játékban meg még ki is vannak táblázva a helyiségek, nehogy elakadjon az egyszeri tolvaj...
  • Prince007
    #5234
    Kösz, de tudnál egy kicsit pontosítani?A Szem és a másik műtárgy megvan de a Koronát nem találom.
  • hykao #5233
    A Múzeum különösen értékes műtárgyait a Porter Csarnok Keleti- és Nyugati Szárnyában, ill. a Tesero Csarnok Főcsarnokában őrzik...
  • Glpetyus
    #5232
    Ja és köszönöm a HELPEKET..:)

  • Glpetyus
    #5231
    Bár lehet azé' mert túl hosszú volt,a most mexokottakhoz képest:PP
  • Glpetyus
    #5230
    Na jó volt na...de annyira nem:P
  • Glpetyus
    #5229
  • thief3
    #5228
    Ezt a szentségtörést!
    Nem mísz ínne! Sicc!
  • Glpetyus
    #5227
    Na befejeztem a játékot.. :I
    Jó volt,de nálam még mindíg a Splinter a király
    A vége különösen jó volt(azt már sikerűlt megértenem )
    Szal...nem volt rossz,de nem hinném hogy lenyomnám mégegyszer.. :I
  • IMYke2.0.0.0
    #5226
    Köszi. Párhuzamosan fordítok és ugye nem is vagyok angol tanár...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Zsoldos
    #5225
    tárolták nem jo, mert ez jelen idő.
    stored befejezett melléknévi igenév, pl így kéne:

    A templom nyugati szárnyának ima szobájában tárolva, a felső emeleten.

    De ha ragaszkodsz az igéhez, akkoris jelenidot használj.
  • Prince007
    #5224
    HY!Egy kis segítség kellene:A Múzeumban hol van a Kurshok Korona?
  • mike369
    #5223
    tudtommal nem különbözik semmiben.
  • Tombi
    #5222
    a DVD-s verzio miben kulonbözik a 3cds-től ? remélem arra is felmegy a magyarositás...
  • Gunner
    #5221
    Ha jól emlékszem, akkor ott van a csontjai között a kulcs. Ez az a rész amikor azok a vizi szörnyek között kell mászkálni?
  • IMYke2.0.0.0
    #5220
    Kovácsműhely Kolostora lett és Intelmek Kódexe...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Gbr
    #5219
    Nincsen sehova eldugva?Az örző csontjait megtaláltam a kőnyvtárba,de a naplójába csak azt irja,hogy megtalálta,de azt hogy hova dugta el nem irja le.
  • hykao #5218
    Akkor nem jól nézted! A Glifé Kulcs ott van az elsüllyedt Kurshok Fellegvárban, az egyik helyiségben.
  • hykao #5217
    Akkor szerintem a Kovácsműhely Kolostora, vagy Vasgyár Kolostora. (ahol található a Jeremiták Hitszónoklatai c. kötet)
  • Gbr
    #5216
    Bocs!
    #5185