10699
  • _Vegeta_
    #5495
    Na gyerekek vegre kiproszaltam a t3at. Miko felcsendult egy ismeros hang, asszittem megfagy bennem a vér! Eddig csak az elso palyat csinaltam meg, de ez alapjan nagyon ott van a jatek. Tiszta thief1 hangulat. Anyáááám!!! Na most megyek es jaccok ejjel nappal. :)
  • Bandew
    #5494
    Ja és a System Shock 2 se volt semmi. Olyan hangok voltak ott, hogy kivert a víz. Persze az is Looking Glass. Sajnálom, hogy feloszlottak, mert ők voltak a legjobbak.
  • Bandew
    #5493
    Én tudok!
    Thief 1-2! :-D

    Azok sokkal parásabbak voltak ennél, de azért ez se kutya. :-)
  • hykao #5492
    Ööö, nem a kép beszél, hanem Lauryl (Drept felügyelő gyerekkori barátja) szelleme (ahol a jó generátorbiztosítékok vannak).
    Lauryl vére - emlékeim szerint - a Viharpincében van. ...és igen a szennyvízelvezető cső pedig az előtérben, vagy előcsarnokban (nem tudom már hogy van a térképen).

    Ezek mind a Külső Árvaház-ban vannak, csak akkor menj át a Belsőbe, ha ezeket megtetted!
  • Andie
    #5491
    Hü, gyerekek, most értem az árvaházba.
    Bejártam a pincét, megtaláltam a kiégett biztositékot. Ezek a hangok?!
    Megyek fel a lépcsön a padlás felé, falhoz lapulva, meg ne lepjenek. Áh, nem vagyok már gyerek, rég volt az már, mikor a Down in the Bonehorde pályán egy élöhalott úgy rámhozta a szivbajt, hogy lelöktem mindent az asztalról, és 2 percig izzadtam. Nosza, fel a lépcsön, no para.
    Erre bazeg valaki dörömbölni kezd az padlás ajtón!
    Másnak talán nem, de nektek bevallom, egy F9 után még kimentem inni meg arcot mosni, mielött ki mertem nyitni az ajtót
    De ez még mind semmi, mikor a kép elkezdett beszélni hozzám... huh.
    Na most valami vért kell szereznem üvegbe, meg beledobni a drainpipe-ba. Az mi? Valami csö? Tán a "lobby"-ban található. Az az elötér?
    Kicseréltem a biztit, most ott mentettem el, hogy állok a "Belsö Árvaház" kékköd elött. Nem mertem már átmenni, kicsit fáradt vagyok az ilyen izgalmakhoz. Majd holnap

    Viszont ezt a pályát meg KELL mutatni mindenkinek, aki kétségbe vonja a Thief hatalmát. Mutassatok ennél parásabb játékot, amibe ennyire bele tudtátok élni magatokat!

    Asszem holnap sötétedés után ideültetem bnömet, jáccon egy kicsit az árvaházas pálya elejétöl kezdve
  • Gunner
    #5490
    De várom már a full magyarosítást! Micsoda öröm lesz végigjátszani úgy, hogy érti az ember mit mondanak mindenhol. Így csak tudom a tőrténet lényegét, de a részletek nem tiszták még :)
  • Gunner
    #5489
    Hát, ha a végén egy tehetséges kislányt talált, akkor megvan rá az esély, hogy a másik játék (melles thief - Stolen) az lesz :)
  • Takimate
    #5488
    csak egy kérdés.
    Szerintetek/szerintünk lesz folytatása a Thief-nek ?
  • tibor16
    #5487
    Köszi
  • mike369
    #5486
    papyrus a betűtípusa, nem teszi fel, de akárhonnan leszedhető. nem egy ritkaság...
  • tibor16
    #5485
    Sziasztok, a Thief 3 felteszi a win alá a betűtipusát? -és ha igen, milyen néven? Ha meg nem, hol találom??? köszi...
  • Gunner
    #5484
  • hykao #5483
    jah
  • Gunner
    #5482
    Deadly Shadows?
  • hykao #5481
    Mijaza DS?
  • Takimate
    #5480
    igyá mézsört oszt házasoggyá !!
  • Gunner
    #5479
    Nem akarod bescannelni a Thief-ről szóló részeket ?
  • Takimate
    #5478
    az túlzás hogy rajongó, de most nem tudtam megállni, hogy ne vegyem meg a címlapja miatt : NFS 2, POPSOT 2, THIEF 3. :)
    Egyébként szánalmas amit, és ahogy ír Bad Sector a DS-ról, de azért érződik soraiból a tisztelet ! :))
  • mike369
    #5477
    Köszi a tippeket!!!
  • Gunner
    #5476
    Azé azt én hozzáírnám a félreértések elkerüléséért, hogy igaz 2 van néhány beállítandó kapcsolók közül, de van külön xbox-os része és windows-os része a default.ini-nek :)
  • Gunner
    #5475
    Süti, legalább van köztünk egy Gamestar rajongó is :)
  • Takimate
    #5474
    SOKKAL szebb lett, és folyamatosabb a játék. Akinek volt Garrett-tel olyan probélmája mintha reumás lenne (nekem volt) sztem ezzel megoldódik. Szal ajánlom.
  • Takimate
    #5473
    ja bocs, minden a Default.ini-ben természetesen.
  • Takimate
    #5472
    Hi All !
    A legfrissebb GAMESTAR-ban:
    "Technikai tippek, hogy gyorsabban és szebben fusson a játék:

    CacheSizeMegs=32 (alap=1)
    MinDesiredFrameRate=45.0 (alap=30)
    Use32BitTextures=True (alap=False)
    MouseLag 75 (alap=0) "

    Hátha van benne újdonság. Na tesztelem...

  • Shep
    #5471
    aha akkor jól sejtettem, hogy az az
  • hykao #5470
    a gumós móka ott van pl. a kikötőben, a pogányok területén.
    két ilyen elefántagyar szerű valami, amin összesen 4 db kékes labdacsszerűség van (kb. középkori csillagkapu...kinézete van). Ezek bármelyikét meglőve, bármilyen elemi nyíllal (moha, víz, gáz, tűz), a viszonyoknál a státuszod egyel nő a abrátságos felé!
  • Shep
    #5469
    Na a sarokköves képet megleltem de a gumót nem
  • Shep
    #5468
    ok thx visszakeresek
  • hykao #5467
    ???
    Glace???

    Abysmal Gale (Tomboló Vihar) nevű hajó van a kikötőben, meg egy csónak...



    A zöld sarokkövek és elemi gumók meglövöldözéséről már több ízben is írtam bővebb hangvételű hozzászólásokat, képekel illusztrálva!
    Keress vissza (elég sokat), és egyből tudni fogod mi(k)ről van szó!

    ...ha nagyon nem megy megint berakok egy képet...de nem szeretnék....
  • Shep
    #5466
    Kellene egy kis segítség a mélyen tisztelt uraktól. Átmentem a kikötő részre, na itt egyrészt a pogányoknak lehetne segíteni meglődözni bizonyos köveket moha nyíllal másokat meg simával, nade melyek ezek a kövek? A másik hogy azt írja hogy menjek egy Glace akármi nevű hajóra de ezt nem találom, na akkor most mit is kellene csinálni?
  • IMYke2.0.0.0
    #5465
    Megkaptam.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Andie
    #5464
    Mike, Hykao, Imy : mail ment, feedback please.
  • Gunner
    #5463
    Szerintem 4x leírta aztán copyzta!
    Na mond meg az igazat imi :)
  • benlude
    #5462
    Ja most látom: nem csak az elsőt, akkor végig írtad.
    Bocsesz.
  • benlude
    #5461
    De hogyhogy csak az elsőt? Nem kopi-pésztelted? Vagy beírtad egyszer, aztán mégegyszer és utána? Nem értem.
  • Gunner
    #5460
    Végigjátszottam a Thief-et!!! Na mit kapok jutalmul?
  • mike369
    #5459
    Szerintem ez teLLjesen eLLhanyagoLLható, meLLLLékes kis hiba!
  • IMYke2.0.0.0
    #5458
    Á, dehogy, csak el(l)gépeltem :)))

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Gunner
    #5457
    Áhh semmi, csak sas szemeimmel kiszúrtam egy kis hejesiräsi hibat, most büszke vagyok magamra
  • mike369
    #5456
    nem, az már 3!
    eL(LoL)vasom

    Miért?