10699
  • Gunner
    #5135
    Téves, minden tárgynak megvan a helye ;) No comment :P
  • Gunner
    #5134
    Ja és nagyon hasznos az angol leírás ;)
  • Gunner
    #5133
    Nade ez tényleg okos kérdés volt... bátyám épp ott tart és nem tudjuk hova kell menni, mert nem mondja a kis csaj...
  • Gunner
    #5132
    Mindjárt jön a kérdés, hogy hova kell vinni :D
  • hykao #5131
    Áááá bazz! nagyon sötétben tapogatózol! Nem kell mind a kilenc kibaszott tárgyat a "helyére" vinni!!! Elég csupán egyet (ahhoz, hogy az Árvaház múltjába kerülj...)!
    Hagyd a picsába a balkont!
  • bon
    #5130
    Nos megint itt vagyok, szokásomhoz híven elakadtam megint a játékban még mindig az árvaházas pályán vagyok a betegek tárgyait (9db-ot) összegyüjtöttem és 8-nak meg is találtam a helyét az egyik könyven leirtak alapján. egyedül a madárház helyét nem tudom, hol van. Azt irja a könyv, hogy a beteg a Balkonra vihette ki a madarát. De hol van ez a hely? köszi a helpet. Hyako #5121-es kérdéseidre majd válaszolni fogok csak most a játék köt le.
  • mike369
    #5129
    nem
  • Bandew
    #5128
    Értem ezalatt:
    Hátráltatja valamilyen formában a fordítás elkészítését?
    :-D
  • hykao #5127
    ???
  • Bandew
    #5126
    Kedves fordító társulat! Hogyan fogadtátok a patch megjelenését? :-)
  • hykao #5125
    ???
    Ez hol olvasható???
    Nem a csónakot keresed véletlenül???
  • Shep
    #5124
    Hol van a Dockban a Glace nevű hajó mert én csak egy nagy hajót találok a zombisat, de annk nem ez a neve
  • hykao #5123
    a textúra pack az valami ráolvasásszerű, vagy placebo????

    az említett gondokon segíteni szokott az .ini-ben a kezdővideók letiltsa...
  • mike369
    #5122
    senki.
    van egy angol nyelvű, azt ki fogom rakni az oldalra, de most inkább a játék fordítását fejeznénk be...
    akinek van kedve hozzá és lefordítva elküldi, az nagyon jófej lesz és nagyon fogjuk szeretni érte meg minden...
  • hykao #5121
    Én nem értem, de komolyan!
    1. Ennyire nem figyelsz, hogy mit mond Lauryl, mit ír a játék a Feladatoknál, és a Jegyzeteknél...
    2. Egyáltalán nem érted az angolt (semmit...)
    3. Lusta vagy megnézni a szótárban azt a szót, amit nem értesz...
    4. Egyéb (kéretik megnevezni...)

    MELYIK???
  • mike369
    #5120
    pontosan már nem emlékszem, hogy miket, de egy csomó bejegyzést javítottam és nálam azóta (3 napja, foly. játékkal) egyáltalán nem fagy (lekopogja)!
    akinek ezután is fagyna (videók letiltva), annak máshol kell keresni a problémát!
  • thief3
    #5119
    Égesd szét a kemencében

    Szal ki csinálja meg a végigjátszást?
  • bon
    #5118
    Csak sikerült végül megszerezni a hálóinget az volt a gond, hogy a lány vérét nem öntöttem bele az előcsarnokban lévő csatornába. Miután beleöntöttem már kitudtam bontani a falat. A hálóingel mit kel csinálni? Hová kell vinni?
  • McHaals
    #5117
    Naszóval kéremszépen: Lightnak üzenem, és mindenkinek, akinek PROBLÉMÁJA VAN A VIDEÓVAL a játék elején.
    2 megoldás van:
    1. Gondolom NFroce-os alaplapod van: szedd le az NVIDIA honlapjáról a legújabb nforce drivert.
    2. Rakd fel a Johnny P. (jól írtam?)-féle miscellenous packot (azt, ami kicseréli a menüt), és a tiltsd le a default.ini-ben a játék előtti videókat (nvidia, ionstorm, stb, semmi szükség rájuk).

    Más: az új fordítást még nem teszteltem, az biztos viszont, hogy a 15-ös help kijavítása nem oldotta meg a problémát. Ugyanúgy fagyott töltés közben. Maradt a help kitörlése.
    Viszont majd hétfőn tudom csak letesztelni az új magyarítást.
    Csá
  • Prince007
    #5116
    menj a falhoz és vedd el a faldarabkákat,akkor el tudod venni a hálóinget
  • Sil3nt
    #5115
    pedig ott van a hálóing...asszem szét kell ütni a falat és ott lesz...
  • bon
    #5114
    Hát én sehogy se találom a hálóinget. mondjuk az ajtóval szembe lévő fal nekem kissé gyanús.
  • hykao #5113
    Amúgy a jegyzetek elolvasása itt is sokat segít...
  • hykao #5112
    Mondom, hogy ott van az, csak keresgélj!
  • hykao #5111
    Ezt írják a peccshez:

    Thief: Deadly Shadows - Patch v1.1

    1.1 Items Fixed

    1. Difficulty Settings not working properly with the Save/Load system. This patch fixes the problem the player has with the game resetting the difficulty from Expert or Hard to Normal, or from Easy to Normal, when the game is re-loaded in-mission or if the player transitions more than once in any mission.

    The patch is self extracting; simply download the patch to your desktop and unzip it using Winzip. Double-click the file Thief Deadly Shadows Patch.exe to install.

    1.2 Known Issues

    1. If the user has manually edited any of the configuration (.ini) files in the Thief:Deadly Shadows directory we strongly recommend that the user uninstall and reinstall the retail version of the game, and then apply the patch. Failure to do so will likely result in the patch being unable to install correctly.

    2. Pre-patched saved games should be 100% compatible with version 1.1

    3. If the user chooses to restart a mission after loading a save game, the user must select the appropriate level of difficulty from the Difficulty menu.

    4. The game's version number changes from v1.0 to v1.1.



    Nos én ezért nem akarom felrakni. Mivel úgyis NORMAL-on játszok, felesleges, így inkább nem kockáztatok...
  • bon
    #5110
    Az 5. cellában hol van a hálóinget mert én sehogy se találom. Csak egy kép és egy látcső van a cellában ja meg egy zsákmány volt a kép mögött.
  • mike369
    #5109
  • Seth
    #5108
    Oh,yesss! :)
  • mike369
    #5107
    Oh, no!
  • Seth
    #5106
    kell új crack az 1.1-hez?
  • mike369
    #5105
    Én felraktam, és még az ini beállításaim is megmaradtak!
  • IMYke2.0.0.0
    #5104
    Pontosítok: a mentéseidet.
    A beállításaid elveszenek (ini-buhera).

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #5103
    Mert nyugodtan felteheted a javítást, el nem rontja a Játékot.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • hykao #5102
    ???
    Ezt most miért nekem?
  • mike369
    #5101
    Köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #5100
    Mint azt már sok játékos tudhatja, a Thief 3-at egy igen komoly buggal adták ki: a nehézségi szintek között óriási különbség volt, mitöbb, néhol szószerint játszhatatlan a játék. Ez természetesen tarthatatlan, így már itt is van a legfrissebb segélycsomag, mely hivatott ezt a problémát azonnal orvosolni. Akik a játékban már későbbre járnak, azoknak örömhír, hogy a patch kompatibilis az eddigi mentésekkel, úgyhogy nem kell attól tartanunk, hogy elvész a tolvajunk.

    FORRÁS

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • csuvakka
    #5099
    Van egy angol nyelvű végigjátszásom, de ez olyan hosszú és olyan részletes, hogy nem fogom lefordítani...
    De itt a link, szerintem sokaknak így is segíteni fog:
    Thief 3 végigjátszás (angol, 380kB)
  • hykao #5098
    Én már végigvittem, de fejből nem mernék belevágni egy végigjátszás-leírásnak! (már csak azért sem, mert bizonyos feladatokat többféle sorrendben is végig lehet vinni, valamint a mellékküldetsek is bekavarnak...)
  • hykao #5097
    Az 5. cellában.
  • Prince007
    #5096
    Menj az Árvaházhoz.Az óvárosban van ott ahol át lehet menni a kikötőbe.