6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Alien
    #4365
    23:15-kor kezdődik ma :)
  • Alien
    #4364
    Na kiváncsi vagyok melyik rész lesz ma, azt hiszem a negyedik szériából lement minden, tehát ötödiknek kéne jönnie azon belül is a "Szokatlan gyanúsítottak" c. résznek, majd a Reduxnak ami annak a résznek a foyltatása ami egyik nap volt szerdán talán, amiben Scully közli, hogy Mulder meghalt. Igen kicsit érdekes sorrendben volt megint, hisz 2 részt még pótoltak a negyedik szériából, de sebaj :) Na kiváncsi vagyok ma mi lesz, csak ne megint az első négy évad közül legyen megint vmelyik.
  • levi121212
    #4363
    Majmolás, mulderizmusok, asszem ez a legterjedelmesebb :) :
    Mulder: De a bébi apja földönkívüli.
    Amanda: Nem azt mondtam, hogy földönkívüli. Azt mondtam, hogy egy másik bolygóról való. Luke Skywalkernek hívják és jedilovag.
    Scully: Nála volt a fénykardja?

    Mulder: Hogy történhetett ez meg?
    Scully: A madarak, a méhecskék, és a majmok is csinálják.
    Mulder: A madarak, a méhecskék, még a diplomás nõgyógyászok is.

    Scully: Szóval nem is sejti, hogyan termékenyült meg öt nõ a maga spermájától?
    Eddie: Olyan romantikusan hangzik, ahogy mondja...

    (A felháborodott szülõk mind az orvos rendelõjébe tartanak. Ugyanúgy mint Mulder és Scully.)
    Fred: Szóval maguk is?

    Mulder: Ez maga? (a cirkuszi poszterre mutat - Eddie, a majomember)
    Eddie Jr.: Személyesen. Megmutassam? (és elkezdi letolni a nadrágját)
    Scully: Nem! Nem, köszönjük.

    Mulder. (kinyitja a csapóajtót, és lezuhan egy összeaszott csontváz) Szerinted a zuhanástól halt meg?

    Mulder: Épp most voltam itt. Merre mentem?

    Skinner: Melyikük írta ezt?
    "Mulder": Én voltam, uram.
    Skinner: Hibásan írta a Szövetségi Nyomozó Irodát.
    "Mulder": Biztosan elgépeltem.
    Skinner: Kétszer.

    (Szép dolgok, ahogyan "Mulder" még nem igazán érzi otthonosan magát a bõrében: Skinner irodájában Scullyt lesi, hogy hogyan szokás ülni; nem tudja, melyik kulcs nyitja az ajtaját; optimistán megkérdezi Scullytól, hogy "Na, mik a terveid ma estére?" - és meg van lepve, hogy Scully dolgozni készül...)

    "Mulder": (ránéz a névtáblájára) Fox? Te jó isten!

    "Mulder": (körülnéz az irodájában) Szóval erre mennek el az adóim... Egyáltalán, hol lakom?

    "Mulder": (belép a lakásába) És hol a fenében alszom?

    Langly: (Mulder üzenetrögzítõjérõl) Mulder, Langly. Ezt látnod kell! Egy internetes ismerõsünknek, aki titokban szeretné tartani a személyazonosságát, sikerült bedigitalizálni a Zapruder-szalagot, és így felülnézetbõl tudta megnézni a Dealy Plazát a merénylet pillanatában! Soha nem találnád ki, honnan jött a lövés!
    (Mulder unottan pattogtatja a labdát.)

    Chantal: (következõ üzenet) Hello Marty! Olyan régen hallottam utoljára azt a szexis hangodat! ("Mulder" felderült arccal egy ceruzáért nyúl) Csak a te kedvedért vittük le most a hívás díját 40 centre... ("Mulder" letörten eldobja a ceruzát...)

    "Mulder": (gyermeki örömmel játszik a tükör elõtt az FBI-jelvénnyel) F...! B...! I...! FBI...! (végre észreveszi, hogy fordítva tartja a jelvényt. Megfordítja, és Robert De Niros arckifejezést vesz fel) Rám nézel, haver? (a tükörnek, majd hátranéz) Nincs mögöttem senki, úgyhogy biztosan rám nézel. (elõveszi a pisztolyt) Kérsz egy golyót a fejedbe?
  • Fenrir
    #4362
    akkor volt hogy felvette az arc Muldernek a kinézetét és majdnem megdöntötte Scully-t :)
  • sz4bolcs
    #4361
    Valaki be tudná vágni valahonnan a tegnapi részben hallhatott poénokat(Mulderizmusokat)?
  • sz4bolcs
    #4360
    Ari volt a tegnapi rész. :-)
  • Alien
    #4359
    Ja :DDD Oksi :) Akkor más lett az új forditásban a címe, régen Majmolás volt elvileg :)
  • Tuvok #4358
    A címét mondtam
    #4353
  • Alien
    #4357
    Ma elvileg ez lesz:

    23:15 - A kör bezárul

    Jane Brody, levélválogató egy éjszakai műszakban dolgozó kézbesítő-társaságnál, belopakodik a női pihenőbe és rágyújt egy cigarettára. Váratlanul azonban milliónyi méh mászik be a helységbe, ahol Jane üldögél. A nő megpróbálja elhessegetni a rovarokat, hogy kimenekülhessen, mire azok körbezsongják és halálra csípik.

  • Alien
    #4356
    Jajj tudom emlékszem arra a részre, köszi! :)
  • Serpa
    #4355
    címét nem tom.
    a lényege, hogy 5 csecsemő született egy kisvárosban, "farokkal".
    akitől vannak, pedig tudja a külsejét változtatni.
  • Alien
    #4354
    Tegnap nem láttam, melyik rész volt?
  • Tuvok #4353
    Krumplifejecskék :)
  • Alien
    #4352
    Jaja :) Néztem :)
  • Serpa
    #4351
    most van.
    #4324
    :)
  • ptibi
    #4350
    mindenképpen szóljál rám LEVI121212 telón
  • ptibi
    #4349
    írtam neked privit abban megtalálsz minden infot
  • levi121212
    #4348
    hol laksz?
  • ptibi
    #4347
    engem érdekelnének ezek ha adok dvd-t akkor rámásolnád nekem amik megvannak?
  • levi121212
    #4346
    Változó minőség, vannak teljes évadok DVD minőségben, vannak TVről leszedett szinta DVD minőségű részek, de vannak gyengébb minőségű epizódok is....
  • IMYke2.0.0.0
    #4345
    Én is, ez van. De hidd el, az igazi hangokat is meg lehet szokni...
    Sőt, tovább megyek: a 6. 7. 8. és 9. sorozatot angolul néztem meg, néha angol felirattal, és nekem akkor is R. Karcsi és N. Ercsa "beszéltek"... az emberi elme hihetetlen :)
  • Fenrir
    #4344
    tény viszont én Rékasi Károly és Náray Erika hangját az évek során már nagyon megszoktam :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4343
    Szerintem - erősen magánvélemény - angolul a legjobb nézni a filmeket!
    Ha meglenne a DVD-szett [15 darab DVD], akkor én csinálnék belőle XviD-et, és feliratozást is.

    A visszaosztást pedig meg tudnám oldani, ha nagyon kellene - DC++, FTP.

  • Fenrir
    #4342
    küld el privátba :)

    megnézem mennyi és hogy milyen sebességgel jön

    ha fővárosi vagy akkor akár még oda is adhatom :)
  • ptibi
    #4341
    nekem nem töltenéd le?
  • ptibi
    #4340
    le akarod tölteni?
    hívj fel telon
  • Fenrir
    #4339
    dobd már át lécci privátba a linket :)
  • ptibi
    #4338
    sztem is.de van egy hely ahol le tudom tölteni az összes részét a sorozatnak és nem kellene megrendelni sem csak nekem nincs netkapcsolatom és ezért nem is állok neki. jó minősége van neki állítólag csak a szinkront kellene megoldani.
  • Fenrir
    #4337
    mondjuk ez jó kérdés :)
  • ptibi
    #4336
    amerikában a teljes szett megvehető? de a szinkront ki fogja rárakni?
  • Fenrir
    #4335
    mennyibe is fog ez kerülni?
  • IMYke2.0.0.0
    #4334
    Ez csak természetes :)
  • Fenrir
    #4333
    jó de akik adtak pénzt a megrendelésre ingyen másolhassák :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4332
    Mondom x-edszer [stílusosan [#nyes]]: rendeljük meg a DVD-szettet Amerikából! Dobjunk össze egy site-ot és gyűjtsük be a lóvét rá
  • Fenrir
    #4331
    nekem van még egy pár rész, asszem tán mind avi de eléggé gyenge minőségűek, mind tvről lett átszedve
  • ptibi
    #4330
    szia Levi121212!
    megkérdezhetem hogy milyen formátumban és milyen minőségű a film?
  • Alien
    #4329
    Mégsem, pedig ha a sorrendet követjük ennek kellett volna jönni, na sebaj, holnap jönnek az érdekességek :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4328
    A minősége?

  • levi121212
    #4327
    Nekem megvan a 9. évad felétől eltekintve az összes szinkronba...
  • Alien
    #4326
    Az a mozifilm, ahogy Imyke is írta :)