6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Broafka
    #4405
    miért? szerintem nem volt olyan rosz, csak finoman fogalmazva, akkor most kia f*sz volt az a gyerek?
  • Tuvok #4404
    Na a tegnapi rész azon kevesek egyike volt, amelyiket nagyon utálom ...
  • Quantumleap
    #4403
    Ha minden igaz, a vasárnapi epizódok követni fogják a péntekieket. És amikor a sorozat ismét véget ér: goodbye.
  • Tuvok #4402
    Tegnap a Truth 2 volt ?? Jól lemaradtam ...
    Most akkor mi lesz vnaponként ?
  • Tuvok #4401
    Szerintem ezt most nem magamnak akartam, hanem eggyel feljebb .
  • Tuvok #4400
    Hello ! Hello ! Hey, hey ! C'mon !
    :)
  • LittleL
    #4399
    Én még emlékszem az első részre, 1994 -ből.

    Tök izgi volt, másnap a suliban mindenki arról beszélt.
    Valami erdőben jártak Mulderék, és
    sejtelmes fények voltak ott,
    a földönkívüliek is ott voltak...
  • LittleL
    #4398
    Dagadt Ügynök
  • Tuvok #4397
    Doggett
  • Broafka
    #4396
    te nem figyelsz a filmre?
    amit írtál azt én is tudom, mert én is láttam a filmet
    és azért állt melléjük mert a kukac felment az agyába és valamit ottan manipulált vele és ezért érezte úgy hogy közéjük tartozik meg mindenkit szeret, Szkálival is ez történt volna ha Douget nem szedi ki belőle, de ez nagyon undormányos volt...
  • szando
    #4395
    "A féregről azt tartották, hogy az Krisztus második eljövetelének teste"
    így pontos. (x-aktak.hu)
  • szando
    #4394
    az a kukac az parazita volt :) és valszeg a szekta úgy tartotta, hogy az valamilyen különleges, istei "készítmény"
    csak azt nem értem hogy a pasi aki véletlenül felszállt a buszra, miért állt melléjük, vagy mikor térítették meg. valszeg hipnotizálhatták...
  • Broafka
    #4393
    ez a mai, ez nagyon durva volt!!!
    valami kukacot raktak a Szkáliba, de ez az új Duoget ügynök (vagy hogy írják) kiszedte belőle, most akkor elvetélt?
  • Tuvok #4392
    Hmm .
  • Alien
    #4391
    "Milyen címre írták az e-mailt a viasatnak, nem tudod esetleg?"

    ÍRJON NEKÜNK!
    Email: [email protected]

    Ja, gondolom erre. Na majd lehet, hogy én is érdeklődök, hogy van-e esély, hogy a jövőben megint vetitik. Vagy nekem tök mindegy akkor legyen máshol, csak legyen.
  • Alien
    #4390
    Oooooooooooooo

    Hogy hogy nem tudta megújítani a sugárzási jogokat?

    Mi lesz velem (velünk) X-akták nélkül?

    Remélem utána sikerül vmit megújítaniuk :(

    Milyen címre írták az e-mailt a viasatnak, nem tudod esetleg?
  • levi121212
    #4389
    Egy x-akták rajongó kérdésére érkekes válasz érkezett a viasat3-tól:
    "Tisztelt Nézõ!

    Valóban az elõzõleg tervezett mûsortervhez képest változás történt. Az okból, hogy idõközben a várt sugárzási jogokat nem tudta megújítani a csatorna, így a továbbiakban hétköznapokon a 8. és a 9. évadot sugározzuk, mely január közepével kifut és egyelõre nem vetítjük tovább a sorozatot."

    Hát, ez van :(
  • Serpa
    #4388
    én azt várom, amikor a kissrác az egyik tagra majd az mondja, hogy ő is idegen, majd Muldert mutatják, ahogy mosolyog.
    :)
  • Tuvok #4387
    Na, megint mennyit ugrottunk ? :)
  • Alien
    #4386
    "Üdv Walter, örülök, hogy látom öregem!"

    "Jöjjön ide maga gyönyörű kopasz ember!"

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

    -Mi jár a fejében?
    -Semmi.
    -Rossz válasz!!!
  • Alien
    #4385
    Az Igazság megy :) Emlékeztek annak idején, hogy mennyire vártuk? :D A topic a legnépeszerűbb témákhoz is bekerült :)
  • Alien
    #4384
  • Tuvok #4383
    Na ugye, ez is miattad van ...
  • Alien
    #4382
    Igazad van... Megszokhattam volna :)
  • Alien
    #4381
    Hát nem toudom, elég bénák akkor, hozzák ide az összes részt, majd én őrzöm őket :))
  • Alien
    #4380
    Persze a filmben biztos nem így forsították, és sajna nem is emlékszem, hogy ott pontosan hogy volt, epdig nem volt olyan régen ez a rész :) De nagyjából így néz ki ez a kis idézet:

    "Az élet olyan mint egy doboz csokoládé. Egy olcsó, haszontalan ajándék,
    amit senki sem kér. Nem visszaváltható, mert amit visszakapsz az egy újabb doboz csokoládé. Tehát, be vagy ragadva ebbe a körülirhatatlan tejszinhabos, mentolos ragacsba, amit értelmetlenül behabzsolsz ha nincs más. Persze, néha találsz mogyorós vajast is vagy vajas karamellást, de azoknak az íze mulandó. És a végén nem marad semmi, csak a törött darabkák a megkeményedett fogtörő mogyoróval. És ha már makacsul megettél mindent, nem marad más, mint egy üres doboz, tele hasztalan barna papírgöngyöleggel."
  • Tuvok #4379
    Miért vagy meglepődve ? :)
  • Serpa
    #4378
    lehet eltünt a raktárban.
  • Yuber 7
    #4377
    thx előre is! :)
  • 2XP
    #4376
    Neeeeee
  • Alien
    #4375
    Na neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.............

    Nyolcadik szezon első rész ......

    Miért nem ötödik szezon? :(((
  • Alien
    #4374
    Egy láncdohányos emlékei c részből van :) Holnap megpróbálom leforditani, csak most lusta vagyok :D
  • Yuber 7
    #4373
    Jaja, de nem tudsz magyar fordítást?
  • DEXTER92
    #4372
    X-AKTÁK OLDAL FÓRUMMAL!
  • DEXTER92
    #4371
    A szinopszis vége elég érdekes, megdöbbentő...
  • Trade
    #4370
    ez a cigis nagy mondata volt
  • Sheke
    #4369
    engem is demindig nézem attó:D:D
  • DEXTER92
    #4368
    Engem az UFO-s részek érdekelnek
  • Yuber 7
    #4367
    Ezt le tudná nekem vki pontosan fordítani?
    Gondolom tudjátok miben és mikor volt. :)

    "Life ... is like a box of chocolates. A cheap, thoughtless, perfunctory gift that nobody ever asks for. Unreturnable, because all you get back is another box of chocolates. So, you're stuck with this undefinable whipped mint crap that you mindlessly wolf down when there's nothing else left to eat. Sure, once in a while, there's a peanut butter cup, or an english toffee, but they're gone too fast, and the taste is...fleeting. So you end up with nothing but broken bits filled with hardened jelly and teeth-shattering nuts. And if you're desperate enough to eat those, all you've got left is an empty box filled with useless brown paper wrappers."

    Nagyon megköszönném. :)
  • 2XP
    #4366
    Akkor most jönnek elvileg azok, ahol a múlkori újrakezdésnél befejezték?