6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Guest
    #1
    #1
  • Lee732
    #2
    Sziaszok! Sajnos a magyar tv teljesen elhanyagolja ezt a kíváló sorozatot. Egy ideig még ment a Viasat-on, de mostanában már ott is ismétlés van. Tud valaki arról, hogy netán valamelyik csatorna leadja a későbbi részeket is?(Persze a Viasat-nál abbamaradt résztől!)
    Az RTLKlub filmelőzetesében már láttam megjelenni az X-akták feliratot, de a honlapjukon sehol nem találom, hogy mikor akarják adni. Minden info jöhet ebbe a topic-ba, de beszélhetünk magáról a filmekről is.
  • Lacc
    #3
    Jah kár hogy már csak ismétlés van a Viasaton. Bár akkor inkább a jobb részeket isméletjék pl. a Budiszörnyet :D
  • Guest
    #4
    Imho az RTL Klubon a filmet fogják adni, és nem a sorozatot.
  • Lee732
    #5
    Nekem máig az a kedvenc részem, amely bizonyos tekintetben a The Thing című horrorfilmhez hasonlított. Volt benne egy féreg, ami beköltözött az ember testébe, de külsőleg nem lehetett megállapítani, hogy kit fertőzött meg. Azt hiszem az is az Antarktiszon játszódott.
  • Lee732
    #6
    Hát ez igen rossz hír:(
    Esetleg a Viasat-on nem folytatják?
  • Guest
    #7
    Hú, ez valami nagyon régi rész volt, mert még nekem is rémlik... :) (Valóban valami sarkvidéki kutatóállomáson játszódott.)
  • Guest
    #8
    Nem tudom. A Viasatot ismerve "minden lehetséges"... :)

    Hány évad az egész sorozat, és a Viasaton mennyi ment le?
  • Lee732
    #9
    Rajongásom ellenére, sajnos nem tudom. De nagyon le lehet maradva, mert a Pro7-en látott részekből még egyik sem jött elő.
  • Lee732
    #10
    Tényleg nagyon az elején volt. Akkor még valahogy több rész tetszett.
    Pl. az a méhes rész is nagyon király volt, ami egy erdőben játszodott.
  • Guest
    #11
    Találtam egy magyar honlapot, ahol van epizódlista is.

    Íme.
  • Lee732
    #12
    Király vagy, így megtaláltam a kedvenc részem címét is: Jég
  • Lee732
    #13
    Ezek szerint 6 sorozatot adtak el a 9-ből, most kéne következnie a 7-diknek...
  • Xboxman
    #14
    ti nem álmodtok rosszat tőle?
  • Guest
    #15
    Nem igazán, főként, hogy én utoljára az MTV 1-en láttam X-atkákat... :)
  • Lee732
    #16
    Nem értem miért nem adja le egy kereskedelmi csatorna sem. Szerintem lenne sok nézője
  • Lee732
    #18
    Sajnos nem tudok ilyen honlapról, de a lenti címen legalább a történeteket elolvashatod.
  • Lacc
    #19
    Na az a csatornában lakó szörny a budiszörny :)

    De az a rész is jó volt mikor egy erdőben egy fából jött ki sok kis biz-baz, és kiszívták az emberek testnedveit, és begubózták.
  • The Garrett
    #20
    Gumiember volt a legnagyobb. NA azon fostam anni de nagyon!
  • Augustus Gigo
    #21
    viasaton akkor most ismétlést adnak? nem baj ezeket a részeket se láttam még!
  • Lee732
    #22
    Volt két része is:)
  • Lee732
    #23
    Ja-ja, de már ennek is nemsokára vége. Kíváncsi leszek, hogy folytatják-e. (Fel kéne hívni a Viasat-ot)
  • Jano
    #24
    Nekem az is nagyon tetszett, amikor valami gomba hatására kómába estek, és 'álmodtak', de nem tudták megkülönböztetni ezt az álmot a valóságtól.
  • Lee732
    #25
    Ja az nagyon király rész volt. Mostanában kell adnia a Viasat-nak, mert az már nagyon a végén volt.
  • I.C.ram
    #26
    Jaja az jó volt!! A kutyába is belement, és lehetett látni, hogy a bőre alatt motoszkál.
  • I.C.ram
    #27
    Ja az is komolya volt! :D Az emberek máját szedte ki, mjad elfogyasztotta. :)
  • I.C.ram
    #28
    Emlékszem arra is! Mikor a vadőrrel együtt nyomultak.
  • BaLeeX
    #29
    Nézője lenne, csak sajnos a kereskedelmi tévék hozzáállása a következő: minél kevesebb pénzből minél többet csinálni. Valószínű az X-akták egy relative drága sorozat lehet azért is hagyta abba egy idő után a vetítést az mtv pedig abban az időben nagyon sok embernek ez volt a hétfő esti programja. A Viasat is gondolom megvett egy sorozatot (kb. 10-15 rész) és azt ismétlik amíg meg nem unják. Remélhetőleg utána megveszik a következőt is bár ez a vasárnap este 22-es kezdés nem a legtutibb de pár hét után megszoktam :)
  • Lacc
    #30
    Azért több volt az 10-15 résznél. 20-25 inkább vagy nemtom :)
    De már tényleg vehetnék meg az új szezont, 4x nem nézek meg egy részt bármennyire is szeretem.
  • The Garrett
    #32
    most kezdődik nem? :)
  • Aramir
    #33
    Hmmm, asszem ma nem fürdök...
  • Lacc
    #34
    Ezt a részt már láttam. Vízipolip :P
  • szando
    #35
    Annak a résznek a címe asszem: Ha leszáll az éj.
    Az nagyon tetszett annak idején...
  • szando
    #36
    hát a tegnapi rész nem volt valami nagy durranás...
  • Lee732
    #37
    Erre a célra a Bud Spencer és Terence Hill tökéletesen megfelelnek:)
  • Ramza
    #38
    No.
    Annak idején (erős másfél éve) az ötödik évadot kezdte el adni a Viasat3, majd amikor annak vége lett, akkor néhány hét szünet után a hatodikat is végigadták.
    Ezután kihagyás nélkül elkezdték leadni az ötödiket újra... Aki ismeri a sorozatot, az tudja, hogy az évadokat úgy szokták lezárni, hogy félbevágnak egy dupla filmet, az első része az egyik, a második része a következő évadhoz fog tartozni. Így hát érdekes hangok törtek elő belőlem, amikor megláttam, hogy a 6-7 évad-forduló filmje után a 4-5 jött.

    Most lassan megint a hatodik évad végére érnek, úgyhogy lassan kiderül, hogy vettek-e újakat, vagy megint elkezdik az ötödiktől.
    Szemály szerint én még annak is örülnék, ha az első négyet adnák le, csak ne újra az ötödiket!
  • Lee732
    #39
    Meglátjuk:)
  • Guest
    #40
    Csak gondolom az a baj, hogy az első négy évad (ha annyi ment le ott) jogai az MTV-nél vannak, azok meg valszeg nem fognak lemondani róla...
  • Lynx_TWL
    #41
    úú az a rész tök parás volt, mindig megtapogattam utána a nyakma, hogy nincs e bennem kukac:)
    az volt, hogy a kis férgek bementek emberbe, (nem tom mér volt jó nekik) és amikor ki akarták szendi csávóból, akkor kieresztette a mérgét, azt megpatkolt a csávesz, aztán végülis rájöttek, hogy ha kettőt egybeeresztenek, kinyírják egymást...
    és akkor rész végén, megy kamera ki jégre, azt mondják, hogy hát igen, itt vannak a jégben, azt vége a résznek:)
    szal vmi ilyesmiféle ütős rész volt.
    a gumi embereset én nem mertem megnézni:)
  • Lynx_TWL
    #42
    meg volt egy ilyen új ész is, amikor a csávó farkassá változott át, nem pont farkasember szerepett tölött be, mert egy frankó farkas volt, ami alakot tudott váltani, meg minden, na az tök parás vlt elején, mert nem lehetett tudni i van a dobozban, azt csak ilyen két sárga szem látszott...... ááááááá most meggondolom kétszer is, hogy kimenjek e szobámból :D
    gyártom magamnak a parázást:)