6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Tuvok #4165
    Az elkövetkezendő 423 évben nem tervezem .
  • Serpa
    #4164
    és nem is akarsz megváltozni?
  • Tuvok #4163
    Nem, engem 'hidegen' hagy az ilyesmi
    Én megértem, hogy a férfiak is hordanak tangát, de én olyan maradi vagyok, hogy számít mi van alatta ,)
  • Serpa
    #4162
    apropó, nem te szoktad a "Melegítőt" nézzni?


    ^-^
  • Tuvok #4161
  • Serpa
    #4160
    kiközösítsük?


  • Tuvok #4159
    :D
  • Serpa
    #4158

  • Tuvok #4157
  • Serpa
    #4156
    15.én beszúrta.
  • Tuvok #4155
    És tegnap ? Tegnapelőtt ? Azelőtt ? Az elmúlt 3 hétben ?
  • Serpa
    #4154
    még van egy kis ideje.
  • Tuvok #4153
    Már megtette ...
  • Serpa
    #4152
    ne hazudtold meg magad.
    ^-^
  • Greg Newcastle
    #4151
    Jól van na, tényleg nem tudom. :) Jobbat én sem tudok. De: olvastam a hírlevélben, hogy a Lucasarts is egy időben hozza ki az egyik szerzeményét + a 3. epizódot. Mi lenne, ha ez történne a mi esetünkben is? Szóval a 2. Mozifilm moziba kerülésével egy időben jelennének meg a DVD évadok. A sok új emberke rohanna a boltokba megvenni az előzményeket. Na mit gondoltok?
  • Alien
    #4150
    Bocsi az elmaradások miatt Minden be lesz pótolva
  • Tuvok #4149
    Szerinted mégis ki fog komolyan foglalkozni egy netes anoním aláírásgyűjtéssel, ahol mellesleg Kolompár Pistike beregelhet 30x Lakatos Józsika nevén ..?
  • Greg Newcastle
    #4148
    Hello mindenkinek. A petíció igen is komoly, beszéltem a kitalálójával. Ha jóval több aláírás lesz, akkor lesz értelme. Köszönöm mindannyiótoknak, és továbbra is kérlek Tieteket, hogy kérjétek el ismerőseitek címét, és kattintsatok! Minél több név, annál nagyobb esély, ugyebár. Greg
  • Tuvok #4147
  • Gorvik #4146
    persze hogy nem, úgytűnik egy kis szilikont rakatott be
  • Gorvik #4145
    Beszarás, a kedvenc sorozatomba, az OC-be is szerepelt sokat, és nem ismertem fel...

    Thx
  • Ronny
    #4144
    miért ölte meg a csaj a többi okkultistát?
  • Tuvok #4143
    Ki írja ezeket ? Ilyen leszek a heJesírástól ->
  • Alien
    #4142
    Érdekességek:

    KÉZ, AMELY SEBEZ

    A gimnázium, a Crowley High, a nagy okkultista, Alistair Crowley után lett elnevezve.

    Két karakter, Paul Vitaris és Deborah Brown, két rajongó után kapták a nevüket.

    Ez volt az utolsó epizód, amelyet a szerzőpáros, Glen Morgan és James Wong, írtak. Később a 4. szezonban ismét elkezdtek Carter-nek dolgozni.
  • Alien
    #4141
    22:30 X-Akták - Kéz, amely sebez

    Egy vidéki város erdejében, két tinédzser fiú és lány, felkeres egy oltárszerű fatuskót, amelyet szerintük fekete mágusok használnak. Az egyik fiú, Dave Duran, tréfából imádkozni kezd, remélve, hogy ezzel ráijeszt a lányokra. Ám a vicc visszafelé sül el és az ima megidéz egy hatalmas, gonosz erőt. A fiatalok megrémülnek és pánikszerűen menekülnek. Az egyiküket, Jerry Stevens-t, azonban elkapja az ismeretlen erő. Szétroncsolt holttestét másnap vadászok találják meg...
  • Alien
    #4140
    Aláírom majd, de sajna nem hiszem, hogy sokat számítana :(
  • Alien
    #4139
    :D
  • Alien
    #4138
    Rá gondolsz? :) Most nem láttam ezt a részt (régebben igen) de a filmben Natalie volt a neve ugye? Ha igen akkor ő az :)
  • Tuvok #4137
    Hogyhogy számít ? Az online petíciók legfőbb ismertetője az, hogy az aláírokon kívül a kutya se foglalkozik velük .
  • IMYke2.0.0.0
    #4136
    652. vagyok :)
  • Greg Newcastle
    #4135
    Yo! Közérdekű felhívás minden X-FILES FAN számára!!!: Tisztelettel megkérek minden rajongót, hogy látogassatok el erre a címre: www.petitiononline.com/1013/petition.html. Ez egy netes petíció, mely célja, hogy minél előbb legyenek X-FILES DVD évadok Magyarországon is. Minden szavazat számít! Előre is köszi. G.
  • grebber
    #4134
    Na frankó volt az uccsó rész ez a sorozat is kilöve már csak a Dragon Ball GT pár része van hátra.
  • Gorvik #4133
    A mai részben szereplő légyember "barátnője" original nevét meg tudod mondani? (Iszonyat szép, utánanéznék) :)
  • grebber
    #4132
    LOL megvna nekem is csak elnéztem késő van már :(
  • grebber
    #4131
    Az ucccsó részt nem lehet valahonnan leszedni?
    Az az egy hiányzik már csak.
  • Tuvok #4130
    Plusz érdekesség, hogy ennek a Pfaster alaknak a neve feltűnően hasonlít a Fester-re, akinek még a 'foglalkozása' is hasonló . :))
  • Alien
    #4129
    Érdekességek:

    AZ ELLENÁLLHATATLAN


    A temetőben az egyik sírkövön a Soames név áll. Ez az a Ray Soames, akit a Sebhelyek című epizódban exhumáltat Mulder és Scully.

    Amikor Donnie Pfaster a börtönben beszélget az egyik rabtárásával és megemlíti neki Scully nevét, az felidézi egy baseball-kommentátor nevét. A kérdéses személy Vin Scully, akiről Chris Carter az ügynöknőt elnevezte.

    Pfaster a 7. szezonban visszatér, az Imádság című epizódban.

    Van egy másik visszatérő szereplő, Christine Willes (Karen Kossoff szerepét játssza), aki majd a Calusari és az Elégia című epizódokban tűnik fel.

    Carter eredetileg egy nekrofil gyilkost akart megformázni, de a tévéstúdió ezt túlzásnak tartotta, ezért átíratta valami „szalonképesebbre”, egy fétistára.
  • Alien
    #4128
    23:05 X-Akták - Az ellenállhatatlan

    Donnie Pfaster elveszíti az állását a helybéli temetkezési vállalkozónál, mert az rajtakapja, amint egy fiatal lány holttestéről hajat vág le. Nem sokkal Pfaster elbocsátása után, Moe Bocks FBI ügynököt értesítik, hogy valaki több hullát is kiásott a temetőben és megcsonkította őket. Azt gyanítva, hogy az esetnek kapcsolata lehet az UFO-khoz Bocks értesíti Muldert és Scullyt. Mulder azonban inkább egy fétisimádó elkövetőre gyanakszik, aki a halottak maradványait gyűjti. Scully több éves kórboncnoki tapasztalattal a háta mögött, majdnem rosszul lesz a megcsonkított tetemektől. A hajukat lenyírták, a körmeiket kitépték. Danát olyannyira megviseli a dolog, hogy rémálmaiban magát látja áldozatként...
  • Alien
    #4127
  • IMYke2.0.0.0
    #4126
    Olyan nincs.
    9*26*~250MB = kb. 59 GB... ilyen oldalt nem fogsz találni!