6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • szando
    #4445
    ami most megy az már a 9. évad, vagy tévednék?
  • Fenrir
    #4444
    sorry, nem évad lesz hanem egy új film

    David Duchovny Talks X-Files:
    IGN FilmForce interviewed David Duchovny today and he mentioned the status of the 2nd X-Files movie. Nothing really new - Read the full article here. Zap2It.com also has an article that re-iterates a lot of the IGN interview (the article contains one additional quote).
    "Well, there's no script, but Chris tells me it's like early next year. I mean, you know, the guy wrote 150 of them. He could have a script by the end of the day. The fact that there's no script or treatment is not dissuasive, to use an X-File word. I would imagine, since the three major parties are willing; Chris, myself and Gillian, I know it will happen and I would imagine it will happen early next year. It's just a matter of everybody getting their needs met I guess."
  • Tuvok #4443
    Vmi hivatalos oldal ?
  • Fenrir
    #4442
    elkezdtek forgatni egy új szériát, pár hónapja jelentették be

    ezek szerint a 10-eset
  • Tuvok #4441
    Hogy milyen forgatásról beszéltek .
  • Fenrir
    #4440
    mit nem értesz?
  • Tuvok #4439
  • Fenrir
    #4438
    hmm már van, akkor a 10-ediket nyomatják most :)
  • Fenrir
    #4437
    van egyáltalán 9-edik évad vagy azt forgatják most?
  • Broafka
    #4436
    hát várhatod!
    állítólag januárban már nem lesznek a képernyőn az ügynökök
  • Fenrir
    #4435
    végignéztem a 8-adik évadot, a végén csak összejött Scully és Mulder :)

    várom a folytatást
  • Fenrir
    #4434
    talán akkor még élt és amikor Doggett felébredt akkor halt meg pont... :)
  • Broafka
    #4433
    a lényeg hogy aki öldöklött az szedett drogokat és így betudott férkőzni az emberek tudatába és így kinyírni őket
    nekem csak az volt az érdekes hogyha már meghalt a fazon a kómában akkor Dogget ügynök hogyhogy olyan horrorisztikusakat álmodott?
    vagy az csak úgy...?
  • Tuvok #4432
    Hogy nézd meg újra, és kiderül .
  • szando
    #4431
    akkor mit szerettél volna sugallni a #4428-al? :)
  • Tuvok #4430
    Senki nem mondta, hogy szedték ...
  • szando
    #4429
    Doggett sztem nem szedett semlyen halucinogént, és a csöves sem...
  • Tuvok #4428
    Elmondták, hogy vmi halucinogén volt az oka az egész képzelgésüknek .
  • szando
    #4427
    hát annyira azért nem, szvsz.
    ne gondolkozz olyan földhözragadtan, és akkor találsz mindenre magyarázatot :)
  • Broafka
    #4426
    jah nem volt rossz, csak megint befejezetlen kérdések tömkelegei :-/
  • szando
    #4425
    tetszett a mai rész ^^
  • Broafka
    #4424
    legjobb, de ott jobb volt :)
    főleg az elálló füleivel, meg a vékony alkatával tipikus félelmetes Terminátor
    like him --->
  • Fenrir
    #4423
    higanyember bazz, alapmű :)
  • Broafka
    #4422
    rájöttem honnan ilyen rohadt ismerős ez a Dogget ügynök (Terminátor2)
  • Tuvok #4421
    Hát legalább valami magyarázat-féle volt, nem úgy, mint a tegnapelőtti részben .
  • Broafka
    #4420
    jó, ezt most cska úgy rögtönöztem, és nem vagyok ügynök, és még sose írtam jelentést :P
    de ugye azért nem volt olyan roooosz?
  • Tuvok #4419
    Azért még csiszolj rajta :)
  • Broafka
    #4418
    jó hát bazz
    én nem vagyok Mulder :)
    de ígérem hogy felhívom amint elengedik az UFO-k :) (lényegében már elengedték, de ebbe most ne menjünk bele)
    majd elmesélem neki az ügyet, hogy volt egy 7 éves kisfiú aki hintázott majd eltűnt, majd 10 év múlva visszatért ugyanúgy 7 évesen, elméletileg ugyanaz a gyerek volt (szerintem UFO, te Mulder, mit gondolsz róla?) és kicsit furcsán viselkedett, mondjuk úgy hogy megakarta ölni az "öccsét" meg f*sza gyorsan tudott mozgni, majd kiderítettük Skullyval hogy megvan a gyerek, csak kicsit soványka szegény, mondjuk úgy hogy kilátszanak a csontjai :D
    de én azért még láttam a gyereket enyhén csúnyán nézni rám, nah Mulder, mit gondolsz?
    Jó kis jelentés mi? :)
  • Tuvok #4417
    Megint ott a probléma :
    'lehet'
  • Broafka
    #4416
    lehet hogy a gyerek is egy UFO volt...
  • Tuvok #4415
    De azt az UFO-t láthattad, és tudtad, hogy arról van szó ...
  • Broafka
    #4414
    hát ez olyan mint régen amikor Mulder próbálja meggyőzni Scullyt hogy ez UFO meg hogy ez így van, és hogy higgyél már nekem bammeg...
  • Tuvok #4413
    Azért az picit más tészta .
  • Quantumleap
    #4412
    Viszont a 9. évad Rémísztő szörnyek (Scary Monsters) című epizódjában Doggett képzelőerejének hiánya menti meg őt magát, és a többieket.
  • Tuvok #4411
    Azért volt rossz, mert ez az egyik olyan rész, ami színtisztán arról szól, hogy Doggett abszolút realista beállítottságát meggyőzék arról, hogy néha nincs mindenre magyarázat .
    Mulder idejében még csak a bizonyíték hiányzott, de még a lehetetlent is megmagyaráztak valami - akár hihető mesével is, azonban a tegnapi részben még csak feltételezés sem került szóba arról, hogy egyrészt ki volt ez a gyerek, másrészt a biológiai lehetetlenségre sem, hogy miért nem öregedett 1 percet sem, harmadrészt mi volt az a jel azon kívül, hogy egy lószállító kocsijára volt festve, negyedrészt a gyerek "nagy telepatikus energiájára" sem .
    Továbbá ebben a részben van Scully erőteljes pálfordulása az eddigi abszolút realistából affelé, hogy a múlttal ellentétben elfogadja - tudós léte ellenére - a megmagyarázhatatlan, mitöbb, Doggett-nek is hittérít azzal, hogy a paranormális, a megymagyarázhatatlan teljesen elfogadott az X-aktákban .
    Két szóban azért utálom a Doggett-féle "hiszem ha látom" részeket, mert a megoldandó ügyek témája nincs arányban a magyarázatok, ill . feltételezések arányával .
  • Broafka
    #4410
    jah, meg megakarta ölni az "öcsét"
    aztán meg kiderült hogy a gyerek már rég meghalt, meg mindenféle hülyeségek :)
  • szando
    #4409
    hintázott és eltűnt
  • Fenrir
    #4408
    ez a rész nem ismerős pedig nem1 szériát néztem végig amíg megvoltak vinyón
  • Broafka
    #4407
    valami kis gyerek eltűnt a játszótérről 7 évesen, és 10 év múlva megjelent ugyancsak 7 évesen, de kicsit furcsa volt a gyerek, szerintem űrlény volt
    és a többi, és a többi...
  • Fenrir
    #4406
    melyik rész volt?