6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Guest
    #40
    Csak gondolom az a baj, hogy az első négy évad (ha annyi ment le ott) jogai az MTV-nél vannak, azok meg valszeg nem fognak lemondani róla...
  • Lee732
    #39
    Meglátjuk:)
  • Ramza
    #38
    No.
    Annak idején (erős másfél éve) az ötödik évadot kezdte el adni a Viasat3, majd amikor annak vége lett, akkor néhány hét szünet után a hatodikat is végigadták.
    Ezután kihagyás nélkül elkezdték leadni az ötödiket újra... Aki ismeri a sorozatot, az tudja, hogy az évadokat úgy szokták lezárni, hogy félbevágnak egy dupla filmet, az első része az egyik, a második része a következő évadhoz fog tartozni. Így hát érdekes hangok törtek elő belőlem, amikor megláttam, hogy a 6-7 évad-forduló filmje után a 4-5 jött.

    Most lassan megint a hatodik évad végére érnek, úgyhogy lassan kiderül, hogy vettek-e újakat, vagy megint elkezdik az ötödiktől.
    Szemály szerint én még annak is örülnék, ha az első négyet adnák le, csak ne újra az ötödiket!
  • Lee732
    #37
    Erre a célra a Bud Spencer és Terence Hill tökéletesen megfelelnek:)
  • szando
    #36
    hát a tegnapi rész nem volt valami nagy durranás...
  • szando
    #35
    Annak a résznek a címe asszem: Ha leszáll az éj.
    Az nagyon tetszett annak idején...
  • Lacc
    #34
    Ezt a részt már láttam. Vízipolip :P
  • Aramir
    #33
    Hmmm, asszem ma nem fürdök...
  • The Garrett
    #32
    most kezdődik nem? :)
  • Lacc
    #30
    Azért több volt az 10-15 résznél. 20-25 inkább vagy nemtom :)
    De már tényleg vehetnék meg az új szezont, 4x nem nézek meg egy részt bármennyire is szeretem.
  • BaLeeX
    #29
    Nézője lenne, csak sajnos a kereskedelmi tévék hozzáállása a következő: minél kevesebb pénzből minél többet csinálni. Valószínű az X-akták egy relative drága sorozat lehet azért is hagyta abba egy idő után a vetítést az mtv pedig abban az időben nagyon sok embernek ez volt a hétfő esti programja. A Viasat is gondolom megvett egy sorozatot (kb. 10-15 rész) és azt ismétlik amíg meg nem unják. Remélhetőleg utána megveszik a következőt is bár ez a vasárnap este 22-es kezdés nem a legtutibb de pár hét után megszoktam :)
  • I.C.ram
    #28
    Emlékszem arra is! Mikor a vadőrrel együtt nyomultak.
  • I.C.ram
    #27
    Ja az is komolya volt! :D Az emberek máját szedte ki, mjad elfogyasztotta. :)
  • I.C.ram
    #26
    Jaja az jó volt!! A kutyába is belement, és lehetett látni, hogy a bőre alatt motoszkál.
  • Lee732
    #25
    Ja az nagyon király rész volt. Mostanában kell adnia a Viasat-nak, mert az már nagyon a végén volt.
  • Jano
    #24
    Nekem az is nagyon tetszett, amikor valami gomba hatására kómába estek, és 'álmodtak', de nem tudták megkülönböztetni ezt az álmot a valóságtól.
  • Lee732
    #23
    Ja-ja, de már ennek is nemsokára vége. Kíváncsi leszek, hogy folytatják-e. (Fel kéne hívni a Viasat-ot)
  • Lee732
    #22
    Volt két része is:)
  • Augustus Gigo
    #21
    viasaton akkor most ismétlést adnak? nem baj ezeket a részeket se láttam még!
  • The Garrett
    #20
    Gumiember volt a legnagyobb. NA azon fostam anni de nagyon!
  • Lacc
    #19
    Na az a csatornában lakó szörny a budiszörny :)

    De az a rész is jó volt mikor egy erdőben egy fából jött ki sok kis biz-baz, és kiszívták az emberek testnedveit, és begubózták.
  • Lee732
    #18
    Sajnos nem tudok ilyen honlapról, de a lenti címen legalább a történeteket elolvashatod.
  • Lee732
    #16
    Nem értem miért nem adja le egy kereskedelmi csatorna sem. Szerintem lenne sok nézője
  • Guest
    #15
    Nem igazán, főként, hogy én utoljára az MTV 1-en láttam X-atkákat... :)
  • Xboxman
    #14
    ti nem álmodtok rosszat tőle?
  • Lee732
    #13
    Ezek szerint 6 sorozatot adtak el a 9-ből, most kéne következnie a 7-diknek...
  • Lee732
    #12
    Király vagy, így megtaláltam a kedvenc részem címét is: Jég
  • Guest
    #11
    Találtam egy magyar honlapot, ahol van epizódlista is.

    Íme.
  • Lee732
    #10
    Tényleg nagyon az elején volt. Akkor még valahogy több rész tetszett.
    Pl. az a méhes rész is nagyon király volt, ami egy erdőben játszodott.
  • Lee732
    #9
    Rajongásom ellenére, sajnos nem tudom. De nagyon le lehet maradva, mert a Pro7-en látott részekből még egyik sem jött elő.
  • Guest
    #8
    Nem tudom. A Viasatot ismerve "minden lehetséges"... :)

    Hány évad az egész sorozat, és a Viasaton mennyi ment le?
  • Guest
    #7
    Hú, ez valami nagyon régi rész volt, mert még nekem is rémlik... :) (Valóban valami sarkvidéki kutatóállomáson játszódott.)
  • Lee732
    #6
    Hát ez igen rossz hír:(
    Esetleg a Viasat-on nem folytatják?
  • Lee732
    #5
    Nekem máig az a kedvenc részem, amely bizonyos tekintetben a The Thing című horrorfilmhez hasonlított. Volt benne egy féreg, ami beköltözött az ember testébe, de külsőleg nem lehetett megállapítani, hogy kit fertőzött meg. Azt hiszem az is az Antarktiszon játszódott.
  • Guest
    #4
    Imho az RTL Klubon a filmet fogják adni, és nem a sorozatot.
  • Lacc
    #3
    Jah kár hogy már csak ismétlés van a Viasaton. Bár akkor inkább a jobb részeket isméletjék pl. a Budiszörnyet :D
  • Lee732
    #2
    Sziaszok! Sajnos a magyar tv teljesen elhanyagolja ezt a kíváló sorozatot. Egy ideig még ment a Viasat-on, de mostanában már ott is ismétlés van. Tud valaki arról, hogy netán valamelyik csatorna leadja a későbbi részeket is?(Persze a Viasat-nál abbamaradt résztől!)
    Az RTLKlub filmelőzetesében már láttam megjelenni az X-akták feliratot, de a honlapjukon sehol nem találom, hogy mikor akarják adni. Minden info jöhet ebbe a topic-ba, de beszélhetünk magáról a filmekről is.
  • Guest
    #1
    #1