6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Serpa
    #4485
    a tegnapi rész végén a filmről beszéltek?
  • Tuvok #4484
    Minden a pénzen múlik .
  • Alien
    #4483
    Nem udom, hogy ez hogy van, nem egy sorozat volt már, hogy máshol folytatódott (vagy ment elölről) ugye pl Sliders először az RTL klubon majd a tv2-n ment, meg a Csillagkapu sem a tv2-n kezdte. Na mindegy majd meglátjuk, mindenesetre nekem az az érzésem, hogy lesz még majd X-akták, csak a kérdés mikor, na de még örüljünk amig megy a viasaton :)

    Igazából annyira még olyan nagyon figyelmesen nem hallgattam meg az albumot, de eddig amit szeretek róla az az Everlasting love :)
  • Tuvok #4482
    Őőőő, a 2 . y = z :P
  • Tuvok #4481
    Ennél bonyolultabb, ha egy csatorna megveszi a sugárzási jogokat x részre és y időre, és miután ez lejár, y ideig még elvileg nem adhatja az országban másik csatorna . Persze kivétel van, többnyire az HBO esetében .


    Igen meg, csak mert van egy linkem hozzá :)
    Rock Bottom megy ? :) Rotterdam, Amsterdam, hey Dimitri ! Yooooo ! Goin' to RATARATARATA :DDDD
  • Alien
    #4480
    Szerintem meg azért nem fogja már adni a Viasat, mert lejárt a sugárzási joga :) Bár ki tudja, majd vissza kell keresni azt a levelet amit ide beírtak :)

    Igen megvan jaja :) Neked is? :)
  • Tuvok #4479
    Hát, azért ez jár némi hercehurcával .
    Pláne hogy Mo-n egy időre a V3 sztem lefoglalta a sugárzási jogokat, de remélem nem .


    Who's got the last laugh now megvan ? :)
  • Alien
    #4478
    Nekem mindegy ki, csak valaki vegye meg a jogokat és adja le :))
  • Tuvok #4477
    Viasat-tól ne várj csodát ...
  • Alien
    #4476


    Igen igazad van abban is, hogy kicsit uncsi volt már, néhányszor láttuk már a részeket az biztos, főleg mostanában, hogy leadták már jópárszor 1-4-es szezonig újra :) Meg a 8-9-et :) De most úgy az lett volna az igazi, hogy az egész lemegy egyben és akkor úgy hagyják abba egy ideig. Mert azért az 5-6 szezon annyira nem rémlik nekem (régen láttam), a hetedik az már nagyjából igen :) Na de mindegy, ez van, ahogy mondtad nem lehet ellene tenni semmit sajna, és talán tényleg nem is árt egy kis szünet, de aztán valaki adja le nekünk újra a sorozatot, mert baj lesz :D Ja és amikor vége lesz most , a topicot se hagyjuk elveszni a süllyesztőben :)
  • Tuvok #4475
    Jó, legyen gyereknap: Duget
    :)

    Nemtom mit szóljak, szomorú vagyok, de tudom, hogy nem lehet semmit csinálni ellene, talán majd visszateszik egyszer . Azért valljuk be, lassan unásig megy a sorozat, így - szogirúan abban az esetben, ha újra elkezdik adni - nem árt egy kis szünet .
    Hiányozni fog az biztos, azért amikor tudtam megnéztem, igaz kevés olyan rész van, amit nem láttam . :)
    Hát bízzunk benne, hogy később újra adásban lesz ...
  • Alien
    #4474
    Neem, Dugetnek te nem írtad :D (eddig :P) :D

    Amúgy #4471-hoz mit szólsz? :) Azért te is elég aktív X-akták néző / topiclátogató vagy :)
  • Tuvok #4473
    Én is ? :)
  • Alien
    #4472
    Hopp most alulra beírtam a keresőbe és még ketten is Dugetnek írták :D
  • Alien
    #4471
    Egyébként ti mit szóltok, hogy ha minden rész lemegy , egy ideig nem fog menni? Én nagyon szomorú vagyok, és nagyon remélem, hogy vagy a viasat vagy vmi másik adó megveszi és megint elkezdi adni (egyben) az egész sorozatot, én már annyira megszoktam, hogy minden este X-akták volt :( Persze volt, hogy egyszer-egyszer kimaradt nekem, de legtöbbször azért néztem és ez a topic is a szivemhez nőtt, és elég sok hozzászólást megélt már :) Nagyon remélem, hogy folytatni fogják majd valahol. Vagy jó lenne megszerezni az összes évadot.
  • Tuvok #4470
    :))
  • Alien
    #4469
    Ma kicsit visszaolvastam, egyszer Dugetnek írtam :)

  • Alien
    #4468
    Jaja a végén az nekem is nagyon tetszett anno én is beírtam ide :D
  • Tuvok #4467
    #4397
  • sz4bolcs
    #4466
    Tegnapi rész nagyon faja volt! Dougget és Mulder sziporkáztak.
    A vége volt a legjobb:
    Mulder: Ugorj!
    Dougget: Állj!! Én vagyok a főnök. Kettöre ugrunk.
    Mulder: Nem lehetne inkább húszra?
    Dougget: Egy... Kettő... ÁÁ :D:D:D

    Dougget: -Ez?? Ez az olaj fog minket elpusztítani?!

    Mulder: Otthonhagyta a fantáziáját...

    Amúgy Mulder tényleg többet fölényeskedett, mint máskor, és kicsit idegesítő volt ez az eltérés... Nem vágott annyi irónikus, lenéző, kínos mosolyt :D

    Aki emlékszik a többi poénra, az legyen szíves leírni köszi :D volt még rakás
  • Broafka
    #4465
    rohadtul idegesít már a Mulder viselkedése
    most mi a f*sz baja van azzal a szerencsétlen Dougget ügynökkel?
    tök jó fej, és akkora pasraszt vele mint az én osztálytársam velem :D
  • Broafka
    #4464
    hétköznaponként is megy :P
  • Fenrir
    #4463
    nem bírtam volna 1 hetet várni részenként :D
  • Broafka
    #4462

    így könnyű
  • Fenrir
    #4461
    hát ez van, nekem megvan mind a gépemen, már megnéztem őket pár hete :)
  • Broafka
    #4460
    de a kövi rész az jövő vasárnap lesz
  • Fenrir
    #4459
    majd meglátod a következő részben :D

    btw nagyon jó (volt) ez az évad, az utolsó rész utolsó 2 perce elég csattanós :)
  • Broafka
    #4458
    látta valaki a mai részt?
    most mi van ezzel a Jeremy Ironssal vagy kivel?
    mi lesz Mulderrel?
  • sz4bolcs
    #4457
    jáj a lélekevő durva volt :D
  • IMYke2.0.0.0
    #4456
    Jó lenne
  • Serpa
    #4455
    részletfizetési lehetőség van ? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4454
  • Fenrir
    #4453
    ki is akarta megrendelni? :)
  • Alien
    #4452
    Van ára :) :(
  • IMYke2.0.0.0
    #4451
    Heheh:

    817.00 USD = 176,866.38 HUF (~ százhetvenhatezer-nyolcszázhatvanhét forint!!!)

    [1 USD = 216.483 HUF]
    [1 HUF = 0.00461931 USD]
  • szando
    #4450
    na tegnap x-aktákon vacsoráztam :DDDD
    jó volt az étvágyam :DD
  • Fenrir
    #4449
    hoppsz

    1-9 Évad + Fight the Future csak 817$ :D

    sajna a régiója 1-es és csak ntsc-ben van, meg kell várni amíg európaisítják :P

    amúgy 60 DVD-re fért fel
  • Fenrir
    #4448
    nézegettem az amazon.com-ot de olyan dvd szett amiben az összes eddig megjelent évad benne lenne nincs, csak a teljes évadok vannak szettekben 75$-ért
  • Fenrir
    #4447
    az még a 8-as
  • Tuvok #4446
    Így ok .