6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Rafaelo
    #1162
    azigazságodaátvan malter!
  • skristof
    #1161
    ha már kukacoskodni akarunk

    az a barom FBI ügynök, miért így lépte át a határt?!?! egyszerűen csak át is hajthatott volna, lemegy Scully gyerekéhez, és megöli...
    erről ennyit ;)
  • Alien
    #1160
    22:40 X-Akták - Jézus sebei

    Az ügynökök Pennsylvaniába utaznak, hogy Finley tiszteletes különös halálának ügyében nyomozzanak. A tiszteletes furcsa jelenség részese volt halála előtt, az istentisztelet közben stigmák jelentek meg a tenyerén és vérezni kezdtek. Mulder felidéz egy nemzetközi vonatkozású gyilkosságsorozatot, amelynek áldozatai mind olyan emberek voltak, akik azzal hitegették a világot, hogy stigmákat viselnek. Scully Finley holttestét vizsgálva fojtogatás nyomait találja a nyakon...
  • Serpa
    #1159
    Scully gyereke a kapocs az idegenek és az emberek között ?


    ma mi várható?
  • BaLeeX
    #1158
    Az rendben van, de csak mikor egy nappal később előmászott akkor fogta meg a darabot és gyógyult meg. Egy akkora esést robbanással nem nagyon lehet túlélni max ha leesik a motorról esés közben és nem alatta robban fel a moci. De ennek a keze meg a feje tele volt égési sebessek szóval érdekes.

    De ne kukacoskodjunk annyit. :)
  • skristof
    #1157
    azé nem halt meg, mert nála volt az úrhajó egy darabja....
    azzal gyógyította fel magát
  • Alien
    #1156
    Lehetséges! Mert ez a "Mulder a vonatra ugrik" bennem is megmaradt :) Na 22:45-kor nézzük tovább :) Én legalábbis tutira megnézem :) Mondjuk arra sem emlékszem, hogy láttam-e már ennek a részneka folytatását, vagy sem... Na mindegy, majd megláttjuk :)
  • BaLeeX
    #1155
    Igen én úgy emléxem hogy pont egy folytatásos résznél hagyták abba vagy kezdték ismételni a részeket. És ez maradt meg bennem, hogy a végén mulder ráugrott egy vonat tetjére. Szóval szerintem tuti ez volt.
  • Alien
    #1154
    aha :)
  • Tuvok #1153
    ő volt az, ugye ?

  • akyyy
    #1152
    a vasárnapi most naon jó volt......szegényeket mindekkti végigvertek, bár azt nemtom hogy miért nem szóltak scullyéknak hogy fbi ugynököt keresnek.....egyáltalán az mé nem halt meg
  • Alien
    #1151
    Hú, nem tudom. Arra már nem nagyon emlékszem, hogy az mtv mikor hagyta abba. De ha itt hagyták abba, akkor pont így egy folytatásos résznél? Az durva :) Mert ha jól emlékszem, azért nem egyből vette át a Viasat3 a sorozatot vagy igen? Nem emlékszem
  • Tuvok #1150
    htx !
  • BaLeeX
    #1149
    Jól emléxek hogy a pénteki rész volt az ahol az mtv abbahagyta az x-akták vetítését?
  • Alien
    #1148
    22:45 X-Akták - Félemberek

    ...( az előző, pénteki rész folytatása ) X elmondja Scullynak, hogy a nyakából kioperált chip a kulcs mindahhoz, amire választ keres. Mulder eközben görcsösen kapaszkodik a Kanada felé robogó vonat tetején, majd szerencsésen lemászik és bejut a szerelvénybe. Értesíti a kalauzt, hogy a legutóbbi megálláskor a vonathoz hozzákapcsoltak egy újabb kocsit, amely eredetileg nem tartozott a szerelvényhez...
  • Alien
    #1147
    Hű, ez jó rész volt :D Várom a folytatást
  • BaLeeX
    #1146
    Folytatásos lesz. Annyi volt, hogy Scully Monicaval együtt elvitte a kisgyereket ahhoz a 3 ürgéhez akiktől mindig segítséget kérnek. Majd Dogget-et elbaszta kocsival egy nő aki a gyerekre pályázik.
    Eztuén azt mutatták, hogy a nő rálő a 3 ürgére akikkel a gyerek volt és a kocsi nekiment egy oszlopnak majd az egyikük fejéhez tartja a pisztolyát.

    TO BE CONTINUED...
  • Tuvok #1145
    Nah, ez a részt egészen értettem :D

    De persze a végét elaludtam jól
  • BaLeeX
    #1144
    Ja, nekem is tetszett a rész!
    Értelmes döntés volt a V3-tól, hogy 22:15 környékére előrehozták a kezdést 22:50 helyett. Így meg tudom nézni még aznap.
  • skristof
    #1143
    hátö
    egész jóvót :D
  • RelakSfromhome
    #1142
    Majdnem megkérdeztem, hogy mi a lófasz van :D
  • skristof
    #1141
    bithumen-en fenntvan náhény
    meg talán fizetős ftp-n láttam
  • Breey
    #1140
    Sziasztok!
    valaki estleg meg tudná mondani, hogy honnan lehet letölteni a sorozatot? (persze magyarhanggal, merthogy feliratosan már megvan)
    Segítségeteket előre is köszönöm
  • akyyy
    #1139
    nembaj az a jou :DD
  • skristof
    #1138
    az Igazság c rész jóval hosszab mint egy általános rész, ugy tudom
    szinte mindenre fény derül benne....
    énis várom már, de nyilván kissé nyitott marad a sorozat, egy esetleges újabb rókabőr céljából
  • akyyy
    #1137
    :D
  • Tuvok #1136
    1 részben 9 évad igazsága ? áh .. sose derül ki ..
  • Serpa
    #1135
    a mozi filmben lehetne az, hogy az idegenek építenek vmit a Földön.
  • Alien
    #1134
    Lehet, hogy az Igazság című részben kiderül majd :)
  • Tuvok #1133
    Derüljön ki, hogy ki a franc az a bagós csóka, és hogy mi ez az egész kormány általi összeesküvés, ami már az 1. szezon óta van ...
  • Alien
    #1132
    hát ööö, nem tom :) akármi :)

    Mondjuk érdekes, hogy azt mondják, hogy tervbe van véve meg minden, de imdb-n nem találtam semmit róla eddig.

    Különben a legutolsó rész címe az lesz, hogy az Igazság, na arra kiváncsi leszek. Amúgy ez két részes epizód, leadhatnák egybe is esetleg , majd kiderül :)
  • Serpa
    #1131
    mi legyen benne ?
    :D
  • Alien
    #1130
    na ja, jöhetne az X-Akták 2 mozifilm :D
  • Alien
    #1129
    csak kilenc évad van

    Nem tom mi lesz velem, de én már nagyon hozzászoktam az X-aktákhoz :) 11 rész van még hátra a maival együtt, ugye akkor 10 hét múlva véget ér a 9-ik évad. Hétköznaponként meg ugye tart a harmadik szezonnál. A harmadikból pedig még 15 rész van hátra (az 3 hét legalább) Aztán még jön 5 szezon + lehet, hogy megismétlik a kilencediket is. Szal a tv-ben még sokáig lesz Akták az tuti :) De asszem én lefogom tölteni az évadokat majd, az tuti :)
  • akyyy
    #1128
    várjuk a filmet
  • Tuvok #1127
    És utána ??
  • Alien
    #1126
    :DD
  • Alien
    #1125
    még 11 rész van a kilencedik évadból
  • akyyy
    #1124
    körülbelül hány részt kel még életemnek az Xakták utlsó részeire szentelnemmagyarul mikor lesz vége)
  • akyyy
    #1123
    :DDDD