6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Tuvok #1282
    De hétköznap megy a 4.(?) szezon :P

    Nem fogják egyben, V3 nem képes rá ...
  • skristof
    #1281
    menyi van még vissza?
    mindenki a TV elé!! :))
  • Tuvok #1280
    Őőő, az a békás volt ? Nem volt 1 nagy durranás, felénél elaludtam :D
  • Alien
    #1279
    Akkor már úgyis mindegy az utolsó résznélDe valami csak kiderül elvégre az igazság lesz a címe az ucssó két résznek. Leadhatnák majd egybe, úgy jobb lenne.
  • Alien
    #1278
    Pénteki részt látta valaki? Milyen volt? A tartalom alapján nem lehetett rossz végül is.
  • Tuvok #1277
    Ha nem, én végleg felhagyok az Aktákal
  • Alien
    #1276
    így van! :)
  • Tuvok #1275
    heh
  • Alien
    #1274
    Kiváncsi leszek az utolsó két részre, abban mindenki fog szerepelni, Mulder-től kezdve Kryceken át a Cigerattázó férfiig. (ugye utóbbi kettő meghalt már a sorozatban) Kiváncsi vagyok miket tudunk majd meg :) (ha megtudunk egyáltalán valamit :))
  • akyyy
    #1273
    tényleg, 22 óra.. jeje...mondjuk most lehet bármikor, szünet van!
  • Tuvok #1272
  • Alien
    #1271
  • Alien
    #1270

    Fogod nézni ugye? Hamarosan kezdődik!
  • Tuvok #1269
    hmm
  • akyyy
    #1268
    bocsesz, késtem
  • Alien
    #1267
    Na mi van? Sehol senki? :)
  • Alien
    #1266
    Vasárnap:
    22:00 X-akták - Underneath (A felszín alatt)

    Visszatekintés 1989-be: Egy esős éjszaka, egy Triboro Cable szerelő, Bob Fassl, megérkezik egy brooklyni ház elé New York-ban. A furgon hátuljából egy férfihang mondja neki, hogy "tegye a dolgát". Fassl megcsókolja a rózsafüzérjét, majd becsenget a házba. Egy tinilány nyit ajtót és Fassl elmondja, hibás a TV kábel. A lány azt gondolja, apja hívta a szerelőt és beengedi a férfit. Az apa azonban nem tud semmiről és követeli, Fassl nézze meg a munkalapot. Fassl végignézi az üres lapokat, ám hirtelen vér fröccsen a papírra. Az apa holtan fekszik a padlón, nyakából egy csavarhúzó áll ki. Fassl rémülten látja, hogy a tinilány és az anya is vérben fekszik a konyhában. Ekkor nyílik a bejárati ajtó és két rendőr ront be, akik elfogják Fassl-t. Az egyik rendőr Doggett.
    Napjainkban Doggett felháborodva értesül róla, hogy...

  • Alien
    #1265
    23:15 X-Akták - Veszélyes vizeken

    Dr. Paul Farraday biológus és Dr. William Bailey erdész arról vitatkoznak, hogy vajon mi lehet az oka a Georgia állambeli Heuvelmans-tóban történő, nagyarányú békapusztulásnak. Beszélgetésük végeztével Bailey a parton sétál, amikor valami rátámad és végez vele...

    A tegnapi rész nem volt rossz végül is, de tény, hogy vannak jobb epizódok :)A mait meg nem fogom látni, mert este bulizom :):(
  • Tuvok #1264
    Na, a rejtegetett FBI-feleség :D
  • Alien
    #1263
    Igen a múlt héten vagy azelőtt is volt egyszer, pont X-Akták közben ismét, de akkor hamar visszajött.
  • Tuvok #1262
    Úgy rémlik nem az első eset, már korábban is rá akartam mérni, de ilyen hosszú kimaradásra nem emléxem .
  • Alien
    #1261
  • Serpa
    #1260
    végülis is, kének mi ?!

    majd döntsd el.
    :)
  • Alien
    #1259
    De miért pont az X-Akták közben? :((( remélem többet nem csinálnak ilyet
  • Tuvok #1258
    Tegnap nálunk sem volt adás, rámértem spektrumanalizátorral (amit kábelTV szereléshez használunk), audiosávban volt erősítés (gy.k. hang), kép viszont egyáltalán nem, szal vagy karbantartás volt, vagy valami idióta rálépett 1 kábelre, szal nem a szolgáltatóval volt a baj, hanem a V3-nál marhultak vmit ...
  • Alien
    #1257
    Oo igen? :( Nekem így egyenlőre nem rémlik, hogy láttam-e ezt a részt, vagy sem.
  • Serpa
    #1256
    ha jól emléxem, ez nem lesz vmi eget-rengető rész.
  • Alien
    #1255
    Remélem ma nem megy el a kép, mert ez jó résznek ígérkezik...

    22:55 X-Akták - Skinner őrangyala

    Jay Casal ügyvéd elkészíti Walter Skinner aligazgató válókeresetét. Skinner azonban úgy dönt, vár még egy napot az aláírással. Az aligazgató az Ambassador Hotel bárjában töpreng a válóperen, amikor egy igen csinos hölgy lép mellé. Beszélgetni kezdenek, majd kölcsönös magányosságuk kitárgyalása után az egyik hotelszobában töltik az éjszakát. A szeretkezés közben Skinnernek víziója támad, az ifjú hölgy öregasszonnyá válik. Ijedtében Skinner felébred és rájön, hogy csak álmodta az egészet. Amikor azonban a mellette fekvő hölgyre pillant, rémülten állapítja meg, hogy a nő halott...
  • skristof
    #1254
    hát nálunk se kép, se hang
  • Alien
    #1253
    Na én a gépet kapcsolom ki, megyek az ágyba tv-zni, remélem visszajön a kép! :( Jó éjszakát!
  • Alien
    #1252
    uh
  • RelakSfromhome
    #1251
    nekem meg a tunerkártyám majd meg őrül ilyenkor , mert azt hiszi, ntsc. A régi kártyám ilyenkor totális fagyást is tudott okozni
  • Alien
    #1250
    olyan egy percenként mintha próbálna visszaállni, de csak egy pillanatra átvállt ilyen szürkére, majd bejön a monoszkóp egy kicsit majd megint feketeség :(
  • Alien
    #1249
    még mindig semmi
  • Alien
    #1248
    szal vszínű, hogy senkinek sincs most viasat
  • RelakSfromhome
    #1247
    Ja, nálam is csak via3 nincs
  • Alien
    #1246
    Miért pont most kell elmennie az adásnak? :( De érdekes, elvileg csak az ment el
  • RelakSfromhome
    #1245
    akkor annyiban megnyugodtam, hogy nem a szolgáltatónk hülyül
  • Alien
    #1244
    MatávkábelTV
  • Alien
    #1243
    Időnként oylan mintha kapcsolnának vmit rajta, de aztán megint semmi :(