6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • RelakSfromhome
    #1082
    -Vannak csúnyább halálnemek is, de a legmegalázóbb önkielégítés közben megfulladni.
    -Miért mondja ezt nekem?
    -Tudja mit? Felejtse el, hogy mondtam, semmi közöm hozzá!

    [szegény muldör :D:D:D]
  • RelakSfromhome
    #1081
    -Tud-e mondani még valamit a tárgyról?
    -... Igen randa. Következő?
  • Tuvok #1080
    Tegnapi hülyeség volt, egy kivégzett rab reinkarnálódott, és kinyirt 5 embert, akiket kivégzése előtt egy 'feketelistára' tett, és ezt a kivégzése előtt hangoztatott is ...
  • RelakSfromhome
    #1079
    Az tegnapelőtt volt? :D Most fogom nézni :D:D:D
  • BaLeeX
    #1078
    Tegnapiról lemaradtam. :(

    De tegnapelőttin amikor a faszi bemente felmérni a tetthelyet és amilyen hülye képeket vágott az nagyon ott volt. Aztán amikor kimet és Mulder aszondja: - Na akkor ezt olvassa ki.
    - A magáéba!!

    Ezen énis borultam!
  • Serpa
    #1077
    van ...
    :)
  • Alien
    #1076
  • Alien
    #1075
    jaja :)
  • Tuvok #1074
    Hát a tegnapin borultam, az a csóka nem semmi volt :DDD
  • Serpa
    #1073
    szóval vendetta lesz ...
  • Rafaelo
    #1072
    azt olvastam hogy a jóképű robot ! lol
  • Alien
    #1071
    22:55 X-Akták - A lista

    Napoleon "Neech" Manleyt, a jóképű rabot, halálos ítéletének megfelelően villamosszékben kivégzik. Néhány nappal később az egyik börtönőrt holtan találják abban a cellában, ahol Neech 11 évig raboskodott. Mulder elmondja Scullynak, hogy Neech nagyon mélyen hitt a reinkarnációban és megesküdött, hogy halála után visszatér a sírból és bosszút áll azon az öt emberen, akik megkeserítették az életét...


  • Tuvok #1070
    Felületesen szólva igen .
  • Alien
    #1069
    Persze, már rögtön abba, hogy így ennyiszer belecsap a villám és túléli :)
  • Tuvok #1068
    Szal a tegnapiba rengeteg helyen beleköthetnék ...
  • Alien
    #1067
    23:00 X-Akták - Clyde Bruckman végső nyugalma

    Egy vékony és látszólag barátságos férfi, a Bábu, keresi fel Madam Zelma jósdáját. Amikor Madam Zelma nagyobb érdeklődést mutat a Bábu pénze, semmint a jövőjének kiolvasása iránt, a férfi megfojtja.

    Mulder és Scully segítségét kérik az ügyben, mert az elmúlt időszakban több jóst és jövendőmondót gyilkoltak meg, mindannyiukat brutálisan és belső szerveiket jósláshoz használták fel a tett színhelyén...
  • Alien
    #1066
    Na mi van nem nézte senki? :) Végül is nem volt rossz rész:) Ahogy haladunk előre a sorozatban egyre jobban emlékszema részekre, pl a tegnapira is.
  • Alien
    #1065
  • Tuvok #1064
    Remélem ellesek vmi módszert, hogy kell vkinek a képébe robbantani egy kondenzátort ...
  • Alien
    #1063
    jaja :)
  • Serpa
    #1062
    furcsa rész volt. :)

    érdekes színek voltak benne.
  • Alien
    #1061
    Én is :)
  • Alien
    #1060
    Monica megtalálta John-t, aki nem ismerte fel őt, de elmagyarázta neki, hogy ki is Dogget. Aztán jöttek a mexikói zsaruk akik körbekerítették Monicáékat, de végül is kitörtek a garázsból, és éppen időben jöttek Skinnerék. Utána elmentek ahoz a fickóhoz aki elvette az emlékeit John-nak és a többi embernek. (a halálfejes karkötős) Az a faszi meg mondta, hogy minek akar emlékezni a sok rosszra meg minden... És végül is eszébe jutott fokozatosan a kisgyereke John-nak és újra átkellett élnie, hogy elvesztette a fiát. Lényegében ez volt :)
  • Tuvok #1059
    Na erre kíváncsi vagyok ..
  • Serpa
    #1058
    vasárnap mi lett a vége ?
  • Alien
    #1057
    22:40 X-Akták - DPO

    Darin Oswald, a 19 éves connervillei srác, szóváltásba keveredik a 21 éves Jack Hammond-al egy videójáték miatt. A vita odáig fajul, hogy az erősebb Jack a földre löki Darint. Pillanatokkal később a helység elektromos berendezései látszólag Darin irányítása ál kerülnek. Jack megijed és kiszalad a teremből, egyenesen a parkolóban veszteglő kocsijához. Beugrik a volán mögé, de ekkor elektromos csapás éri a járművet és Jack szörnyethal...
  • Random_
    #1056
    Tudom és nem is hibáztatlak érte.
  • skristof
    #1055
    a véleményemen nem változtat :P
  • akyyy
    #1054
    na hali, ide jövök vasárnap, szoksoks kérséemel, hogy érdemes e nézni, mert a mostanit szeritem felesleegs volt fennmaradni
  • Alien
    #1053
    "nem volt összefüggés az előző és a tegnapi rész között :)"

    akkor kibővítem a mondatom:

    nem volt összefüggés az előző vasárnapi és a tegnapi rész között :)
  • Alien
    #1052
    Én is arra gondoltam, nem volt köztük összefüggés.
  • Random_
    #1051
    A múlt vasárnapira gondoltam mivel minden vasárnap adnak a 9. szezonból.
  • Alien
    #1050
    22:45, X-Akták - A Gemkapocs-akció

    ... ( az előző rész folytatása ) a Mulder lakásának ajtaján kilépő alak azonban nem más, mint maga Fox Mulder. Skinner leereszti a fegyvert és előveszi a mindenki által régóta keresett számítógép-kazettát. Elmondja, hogy ez a kazetta az egyetlen esélyük, hogy bíróság elé állíthassák William Mulder gyilkosait. Skinner ragaszkodik ahhoz, hogy a kazetta továbbra is nála legyen...
  • Alien
    #1049
    nem volt összefüggés az előző és a tegnapi rész között :)

    Érdekes volt... És tényleg elég ramatyul nézett ki szegény John :)
  • Random_
    #1048
    Ja eléggé szét volt csúszva. :D Kár, hogy nem láttam az előző részt mert így nem tudtam mi az előzmény.
  • BaLeeX
    #1047
    Érdekes ez a melegítő. Én néztem belőle részeket. Egy szimpla valóságshow amiben a faszit meg a lakást rendbeteszik, hogy bejöjjön a csajnak stb. Na most az ötlet nem rossz mert sokan akarnak ötletet meríteni belőle. De hogy tuti legyen a siker melegeket kértek fel a feladatra így még dobnak egy kicsit a nézettségen mert emiatt biztos jóval többen nézik meg legalább 1x, mintha nem melegek lennének bent...
  • Ramore
    #1046
    Gyengusz egy rész volt a tegnapi, nem?
  • sanzik
    #1045
    hat szegeny John eleg szarul nezett ki tegnap este...
  • Random_
    #1044
    Ugye mondtam, hogy nem láttad. :)
  • bricsi01
    #1043
    má megy most indul