6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • RelakSfromhome
    #1242
    Milyen kábelterületen vagy? fibernet?
  • Alien
    #1241
    a múltkor is ez volt, de akkor hamar visszajött, de most még mindig nem :(((
  • Alien
    #1240
    nálam sincs :(((((
  • RelakSfromhome
    #1239
    noooo, nincs kép :(
  • Alien
    #1238
    22:45 X-Akták - Látogatók

    Scully találkozik Jose Chung íróval, aki legújabb könyvéhez gyűjt információkat. A neves szerző ezúttal egy állítólagos UFO találkozásról szeretne írni, amely Washington államban történt. Scully elmeséli, hogy egy tinédzser lányt, Chrissy Giorgo-t, eszméletlen állapotban találták meg barátja kocsijában, egy elhagyatott országúton. Chrissy fizikai bántalmazás nyomait viselte a testén. Scully arra gyanakszik, hogy a fiú megerőszakolta...
  • RelakSfromhome
    #1237
    hehe, tegnap mister lófasz benne volt az xaktákban? :D



    Tom McBeath, a csillagkapuban Harry Maybourne ezredes
  • Alien
    #1236
    22:45 X-Akták - A pokol váltságdíja

    Az ügynökök San Francisco-ba, az ottani kínai negyedbe utaznak, miután a krematórium felügyelője észrevette, hogy egy ember bennégett a kemencében. Mulder a kemence ajtajának belső oldalán kínai írásjeleket és egy bankjegyköteget fedez fel. Glen Chao, a kínai származású rendőrfelügyelő, aki az ügynökök segítőtársa a nyomozásban, lefordítja a szavakat: kísértet. Azt is elmagyarázza, hogy a pénz egyfajta ajándék, a pokol váltságdíja, amit egy kínai szertartás során a szellemeknek ajánlanak fel, hogy azok békén hagyják az embereket.
  • Alien
    #1235
    Én fennmaradok :)
  • Alien
    #1234
    Jaja szerintem is érdekes volt a tegnapi rész, nekem is tetszett :) Bár én a fekete fickót visszahoztam volna az életbe, de így is jópofa volt.

    Különben felismertétek azt a csajt aki Audreyt alakította? Egy korábbi részben (asszem a második vagy a harmadik szezonban), ő volt az a csaj, aki átélte azt amikor elrabolta az az őrült azt a lányt. És a rész végén a kislány megmenekült, de ő nem.
  • skristof
    #1233
    megen későn :(
    maga a rész meg ismerős...
  • Alien
    #1232
    22:45 X-Akták - Az átok


    A dél-amerikai Teso Dos Bichos városa mellett, a secona indiánok egy Amaru urnára bukkannak egy temetkezési hely régészeti feltárása során. Az urna belsejében egy indián sámánnő maradványai vannak, amelyet a helybéli lakosok szentnek tartanak. Bilac, a brazil munkavezető, arra kéri az ásatás vezetőjét, Dr. Roosevelt-et, hogy temessék vissza az urnát és hagyják békében nyugodni azt. Roosevelt azonban ragaszkodik hozzá, hogy az Egyesült Államokba szállítsák az értékes leletet. Később Bilac részt vesz egy ijesztő indián-szertartáson és elfogyasztja a yaje-nek nevezett furcsa italt. Pillanatokkal később egy jaguár forma állat megtámadja Dr. Roosevelt-et a sátrában és végez a tudóssal...
  • skristof
    #1231
    nem, mert akkor még mások voltak a nó által megteremtett világban (kórházban) a 'szabályok', és akkor meghalt volna....
  • skristof
    #1230
    hát nekem nem jött be....
    sztem hülyeség volt
  • akyyy
    #1229
    a a néger csávót a nő ledobja az "űrbe2, akkor az felébredt volna, épp akkor mikora doki készül megölni :D....azért a takarító vagy ki ezt elmondhatta volna neki, pszt máris másképp lett volna
  • BaLeeX
    #1228
    Érdekes volt a tegnapi.
    Nekem tetszett.
  • akyyy
    #1227
    érdekes volt....
  • Serpa
    #1226
    most jut eszembe, hogy múltkor nem láttam.
    keverem a 2 héttel ezelőttivel.
  • skristof
    #1225
    hmmm
    not bad :)
  • Alien
    #1224
    Nem, annak ott vége lett :)
  • Serpa
    #1223
    ez lesz ma ?

    nem folytatódik a múltkori rész ?
  • Alien
    #1222
    22:15 X-akták - Audrey Pauley

    Reyes hazaviszi Doggett-et munka után, aki éppen azon gondolkodik, vesz egy macskát, hogy ne legyen egyedül. Reyes nevet ezen és egy pillanatra összeakad a tekintetük, majd Doggett kiszáll az autóból és bemegy a házba. Reyes továbbhajt, de súlyos autóbalesetet szenved. Egy kórházba viszik és az orvoscsoport megvizsgálja. Amikor Dr. Preijers belevilágít a szemébe, Monica felébred. Ám ekkor egy másik kórházban van és teljesen egyedül fekszik a szobában. Nincsenek orvosok és betegek. A szellemkórház teljesen kihaltnak látszik és csendes. Egy kis vérfoltot a homlokán leszámítva, Reyes teljesen egészséges. Kisétál a bejárathoz és visszahőköl: a kórház épülete a fekete űrben lebeg...


    hm
  • akyyy
    #1221
    nah, most mi lesz vasárnap? helló
  • Alien
    #1220
    Ez a fickó szerepel egy későbbi részben is :)
  • Alien
    #1219
    23:30 X-Akták - A Törtető

    Egy virginiai zöldségpiacon Frank Burst ügynök és tucatnyi rendőr letartóztatnak egy férfit, aki csak a Törtető néven ismeretes. A bűnözőt kezén-lábán megbilincselik és egy rabszállító személyautóba ültetik. A seriffet és Burst ügynököt, vastag ólomüveg választja el a Törtetőtől. Amikor a rendőr éppen egy forgalmas országútra akar felhajtani és a besorolásra vár, a Törtető mentális képességeit használva befolyásolja a seriff akaratát, aki így behajt az útra, egyenesen egy száguldó kamion elé...

  • Alien
    #1218
    jaja nekem is :(
  • RelakSfromhome
    #1217
    NEM HISZEM EL!!!!

    ELSÖTÉTÜLT A VIASAT 3!!!

    (mire leírtam, visszajött, de nem láttam, mi történt muldörrel az autópályán
  • Alien
    #1216
    23:15 X-Akták - Apokrif iratok

    ...( az előző rész folytatása ) egy visszaemlékezésben kormányügynököket látunk
    ( köztük az ifjú William Muldert és a Cigarettázó Férfit ), akik egy sugárfertőzésben szenvedő tengerész halálos ágya mellett állnak. A tengerész a Zeus Faber egyik tagja, aki elmondja, hogy a hadsereg megtévesztette őket, mert nem is az atombombáért kellett menniük, hanem egy lezuhant földönkívüli űrhajóért. Az űrhajó idegen lakója azonban beférkőzött a tengeralattjáróba és megtámadta a legénységet. A Cigarettázó Férfi biztosítja a tengerészt, hogy a kormány nyilvánosságra fogja hozni az ügyet és felelősségre vonja a hadsereget...
  • BaLeeX
    #1215
    Énsem. :(
  • skristof
    #1214
    én nemláttam sazlé...
  • steweee
    #1213
    1182-re senki ?
  • BaLeeX
    #1212
    Na, ez jó hír!
  • Alien
    #1211
    A második mozifilmrõl



    Az X-akták korábbi sztárja, David Duchovny azt nyilatkozta az újságíróknak, hogy Chris Carter, és Frank Spotnitz már dolgoznak az X-akták mozi szövegkönyvén. "Van már valami ötletük, ami nagyon tetszik nekik, de nekem nem mondták még el, hogy mi az," mondta Duchovny az új filmjének (Connie és Carla) sajtókonferenciáján. "de hamarosan nekem is elmondják, mi az. De egyelõre most az írásra koncentrálnak, így jövõre elkezdhetjük a forgatást."

    Abból, amit Duchovny hallott, úgy tûnik, hogy a film a sorozattól különálló epizódként funkcionál majd, egy nagyon híres vendégszínész szerepeltetésével. "Úgy tûnik, hogy Chris és Frank ötlete egy nagyszerû x-akta, ami helyet biztosít egy másik színésznek, vagy színésznõnek, aki valóban jól szerepelhet majd egy thriller/sci-fi szerepben." mondta, "Remélem, hogy ez a film majd megérinti a rajongókat, és ezzel új rajongókat is szerezhetünk."

    Duchovny nem mondta biztosra, hogy Scully ügynök (Gillian
    Anderson) vagy Doggett (Robert Patrick) aláírták-e már a szerzõdést. De a rajongókat biztosította, hogy Mulder marad, és nem változik."Mulder az Mulder," mondta Duchovny. "Ez egy azok közül a dolgok közül, amiért megtanultam harcolni az elmúlt 3 vagy 4 év során. Nehogy megpróbálják megváltoztatni az embert, vagy francia akcentust adni neki. A karakter természetét, és az, amit nyilvánvalóan megtanultam szeretni benne. Õ sosem változik.Az a nagyszerû Mulderben, hogy mindig tudjuk, mit fog tenni: mit szeret,mit imád, és mit utál. Csak játszani fogunk vele, ebben biztos vagyok."

    (thexfiles.fw.hu/)
  • Alien
    #1210
    Jó rész volt :D Olyan jó, mert amikor nézek egyes részeket, akkor nem emlékszem teljesen mindenre, csak pár dologra, csak akkor jutnak eszembe a dolgok amikor vége van a résznek, hogy jééé tényleg :D Mert a tegnapi résznél amikor a szemükben van az a feketeség, az nagyon megmaradt bennem. De pl több dologra nem emlékeztem, a folytatásra sem emlékszem egyenlőre, de majd meglátjuk csütörtökön, mert ugye ma és holnap foci :(
  • Tuvok #1209
    Na azért ...
  • Tuvok #1208
    Hmm, a Mustang nem P57, hanem P51 ...
  • akyyy
    #1207
    na vasárnap re
  • skristof
    #1206
    úúúú, pedig ez egy tipikusan faja régi rész ;)))
    ez jo lesz, csak későn van, és nincs videom má egy joideje :D
  • Alien
    #1205
    Mármint az a durva, hogy ilyen későn kezdődik
  • Alien
    #1204
    Pfff igen, elég durva, de azért kivárom, holnap csak 11-re megyek suliba


    Amúgy a mai rész tartalma:

    23:40 X-Akták - Piper Maru

    A Piper Maru nevű mentőhajó horgonyt vet a szélfútta Csendes-óceán közepén. A franciául beszélő legénység egy Gauthier nevű nehézbúvárt enged le a mélybe. Gauthier odalent egy II. világháborús vadászrepülőt fedez fel, ami nagy örömmel tölti el őt és a kamerákon át figyelő kollégáit. Ám amikor Gauthier közelebb megy és bepillant a pilótafülkébe, egy élő embert lát, akinek a szeme teljesen fekete. A búvár hallucinációnak véli az egészet és gyorsan a felszínre emelkedik. Amikor a társai segítenek neki levetkőzni, nem veszik észre, hogy most már Gauthier szemét fedi a fekete hártya...

    Jól hangzik
  • skristof
    #1203
    igenigen....