6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Serpa
    #1042
    minggyá van ...
  • skristof
    #1041
    pfff...
    nc
  • skristof
    #1040
    jaj, elnézésedet kérem, h más véleménnyel vagyok eme gyönyörű kulturális programról, mint te!
    minden bizonnyal bennem van a hiba, h csak 2 percig voltam képes nézni, ahogyan 3(?) homosexuális 'férfi' rázza magát a tv-ben.
    biztosan én tehetek róla...
  • Random_
    #1039
    Ja bocs elnézést beléd inkább nem kötök.
  • Random_
    #1038
    Szerintem te még nem láttál egy részt se belőle ha ilyeneket mondasz.
    Persze ez más tészta.
  • Tuvok #1037
  • Serpa
    #1036
    majd meglássuk ..
  • skristof
    #1035
    télleg nem rossz
    de mi a faszért kell 11re rakni? kit érdekel az előtte lévő buzi-show??
    miért kell már a tvből is a mocskos buziknak folyniuk?!??!!?
  • Alien
    #1034
    23:00, X-Akták - John Doe

    Doggett felébred egy elhagyatott épületben, ahol egy kábítószeres fickó épp ellopja az egyik cipőjét. Kirohan utána az utcára és megdöbbenve látja, hogy egy lepusztult városka főutcáján áll. Minden felirat spanyolul van. Kéri vissza a cipőjét, de a kábszeres spanyolul rendőrségért kiáltozik. Doggett megpróbálja elmagyarázni a rendőrnek, hogy a másik ellopta a cipőjét. Hallva az amerikai akcentusát, a rendőr az útlevelét kéri. Mivel John nem találja, a zsaru a nevét kérdi. Doggett azt sem tudja...

    szerintem jól hangzik :D
  • akyyy
    #1033
    mai rész jóu lesz? mi lesz benne?
  • RelakSfromhome
    #1032
    tegnapi rész...
  • skristof
    #1031
  • RelakSfromhome
    #1030
    a tehervagont hogyan lehet teherAUTÓNAK fordítani?!
  • Ombika
    #1029
    MAi resz isten :)
  • Alien
    #1028


    Elolvastam a tegnapi rész leírását a végéig, hát ööö érdekes... :)

    Na ugorjunk, mai rész!

    22:55 , X-Akták - Anasazi
    (a második évad utolsó része)

    A tartalomból röviden:

    A Gondolkodó becenévre hallgató számítógépkalóz betör a Védelmi Minisztérium adatbankjába és letölt egy anyagot, amely bizonyítja a földönkívüliek létezését. A számítógépes kazettát átadja Muldernek, akinek a kezdeti lelkesedése megcsappan, amikor kiderül, hogy az egész anyag navajo nyelven íródott. Scully megígéri, hogy talál valakit, aki lefordítja. Skinner aligazgató kérdőre vonja Muldert, hogy mi igaz abból, hogy Fox valami kényes anyagot birtokol az ő tudta nélkül. Mulder váratlanul cselekedve megüti Skinnert. Az aligazgató tájékoztatja Scullyt, hogy egy bizottság dönt arról, hogy Muldert simán elbocsátják-e vagy meg is büntessék...
  • Tuvok #1027
    Én meg nem értettem semmit .. :)
  • Alien
    #1026
    Valaki mondja el nekem, hogy mi volt a reklám után, mert elaludtam a reklám alatt Köszi.
  • Alien
    #1025
  • Tuvok #1024
    Ez megint fasza lesz, vajh hogy a rákba hozzák össze a baromfitenyészetet a szoknyabolondsággal ... előre látom, hogy nem fogom megérteni a részt ...
  • Alien
    #1023
    Hm nem tudom :) Majd kiderül este :)
  • Serpa
    #1022
    baromfitenyéztőtelep nagyon ismerősen hangzik ...

    nem beledarálják a manust ?
  • Alien
    #1021
    23:00 X-Akták - A mi városunk

    Az ügynökök egy kicsiny városba utaznak, az arkansasi Dudley-be, miután George Kearns, a szövetségi baromfitenyésztési felügyelő, rejtélyes körülmények között eltűnik. Arens serif segítségével Mulder és Scully megvizsgál egy helyszínt, egy mezőt, ahol a helybéli lakosok furcsa villódzó fényeket láttak. Megtalálják valamiféle ceremónia vagy szertartás nyomait a talajon. Később kikérdezik Kearns feleségét, aki elmondja, hogy férje nagy szoknyabolond volt és feltehetőleg volt egy fiatal barátnője is...

    :)

    És ez az utolsó előtti rész a második évadban
  • Serpa
    #1020
    mait nem akarod beszúrni ?
    :)
  • Alien
    #1019
    Nekem tetszett a vírusos :) Viszont a tegnapi az nem. Szerintem nem volt jó rész.
  • Serpa
    #1018
    nekem nem teccet az a vírusos rész.

    én másfajtákat szeretek.
    :)
  • Alien
    #1017
    22:40, X-Akták - Szórt fény

    Az ügynököket egy richmondi hotelbe hívja Kelly Ryan detektív, aki az akadémián Scully tanítványa volt. Ryan, akinek ez az első saját ügye, több ember eltűnésével kapcsolatban vezet nyomozást. A legutóbbi áldozat Patrick Newirth, aki a hotelszobájából tűnt el nyomtalanul. Az egyetlen támpont az szobaajtó belső felén, a szőnyegbe égett furcsa mintázat. Mulder észreveszi, hogy a folyosón lévő villanykörtét valaki kilazította. Elküldi az izzót ujjlenyomat vizsgálatra...
  • Alien
    #1016
    na az olyan részeket nagyon bírom, mint ami tegnap volt :)
  • akyyy
    #1015
    :D
  • skristof
    #1014
    jah sry
    totál nem érek rá sajna nézni :(
    tegnap is aluttam
  • BaLeeX
    #1013
    Az azbeszt megbassza a büdös qrva világot!

    Máskor egy hétig nincs ennyi hozzászólás most meg itt rástartoltok az #1000-re és nem tudtok leállni.
  • Serpa
    #1012
    kár ...
    :(
    pedig jó szám volt.
  • Alien
    #1011
    Nem emlékszem sajna, hogy mi volt :(
  • Alien
    #1010
    már a másodiknak is hamarosan vége :)
  • Serpa
    #1009
    na ?
    :)

    #976
  • Alien
    #1008
  • Tuvok #1007
    nem baj, tudjuk, hogy #1001 a Te #1000-es próbálkozásod volt ,)
  • Alien
    #1006
    mire jó a vip
  • Alien
    #1005
    na olvasd el amit írtam 998-ban :)
  • Tuvok #1004
    ehh, visszavonós gecie
  • Tuvok #1003