6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Tuvok #1202
    Nagyon látszik a mostani részeken, hogy nem a (régi) fantázia van a háttérben, hanem a látvány és a pénz ... :(
  • akyyy
    #1201
    hát elég izééé rész..de mondjuk jó volt...
  • Tuvok #1200
    #1200
  • Tuvok #1199
    uhh, akkor videó ...
  • Serpa
    #1198
    ma későn kezdik.
    23.40
  • skristof
    #1197
    megintcsak kiszámítható rész volt
    az az izé meg már nemtudom mit jelent, már sokmindennek hittem, salz kivárom az évad végét :D
  • Alien
    #1196
    Érdekes rész volt, az előző jobban tetszett. Amúgy senkinek nem tűnik fel a munkatársak közül pl, hogy a kopasz hapsinak egy van olyan izé a nyakán?:D
  • skristof
    #1195
    nem
    nem volt az :D
  • Alien
    #1194
    Szerintem nem.
  • akyyy
    #1193
    mai rész is folytatásos lesz? hogy lesz e "harmadik"
  • akyyy
    #1192
    :D
  • skristof
    #1191
    jujj
    de szomoru vagyok :D
  • akyyy
    #1190
    fázok nincs melegítő
  • akyyy
    #1189
    ez komoly? az nagyon jó... már jóideje em aludtam semmit se :)
  • Alien
    #1188
    jaja, legalábbis a viasat3 honlapján úgy van :)
  • skristof
    #1187
    wow
    ma 22kor kezdünk?!!?
    nah végre....
  • Alien
    #1186
    Különben 22:00-kor kezdőik, egész korán.
  • Alien
    #1185
    oké :) De amúgy direkt mindig csak a rész elejének a tartalmát olvasom el, és mindig azt másolom be, a többit én sem akarom megtudni soha :)
  • akyyy
    #1184
    mai részt le ne lődd, mer .........nemtom mi lesz. azt tom hog yjó rész mer folytatásos
  • akyyy
    #1183
  • steweee
    #1182
    bocs hogyha zavar vkit hogy ide írok más filmről, de nincs ilyen topic még, aztán nem is olyan nagy film hogy kellene neki. és vmilyen szinten kapcsolódik a kettő. szóval most láttam a galagtikus támadást, és tök az az érzésem volt, hogy charlie sheen a szakállal ua mint gordon freeman a halflifeban? más is így gondolja ? és volt vmi betétzene, ami most volt nemrég sláger. ennyire új a film ?
  • Alien
    #1181
    #1125
  • Alien
    #1180
    23:15 X-Akták - Groteszk

    Washingtonban brutálisan meggyilkolnak egy fiatal férfit, amint az hazafelé tart egy óráról, ahol rajzoló diákoknak állt modellt. Az FBI gyanúja szerint a gyilkos az egyik diák, John Mostow, akit más fiatal férfiak meggyilkolásával is vádolnak. Patterson és Nemhauser ügynökök mennek ki, hogy letartóztassák Mostow-ot, ám a fiú nem adja meg egykönnyen magát és beleharap Nemhauser karjába. Öt nappal a diák letartóztatása és őrizetbe vétele után, újabb áldozat kerül elő, akit hasonló brutalitással öltek meg...
  • Sil3nt
    #1179
    még kb. hány rész van a viasat 3-ban lévő vasárnapi x-aktákból? tom hogy az uccsó seria, de kb. még mennyi van hátra?
  • Ombika
    #1178
    :) :D
  • RelakS
    #1177
    JA, azt én is néztem, hogy egy csótány ott kavar a képen :D
  • Rafaelo
    #1176
    munkahelyi sex?
  • Ombika
    #1175
    Mulder csokolozott ahhh! :)
    Scully meg feltekeny de bena :D
  • BaLeeX
    #1174
    A csótányos részben az az 5 perc nagyon odabaszott, amikor Mulder beszélt a tudóssal és a csótány átrohant a képernyőn, mintha a tv-n mászna. :D
    Aztán utána amikor Scully bement a boltba és fosztogattak. Aszondja: ezek a csótányok egészben nyelik le az embert. :D
    Majd amikor a csokik szétgurultak: vigyázat csótányok. :DDDDDD
  • Alien
    #1173
    :)
  • Alien
    #1172
    22:55 X-Akták - Szizigium

    Mulderék Comity városába utaznak, amikor a rendőrök egy gimnazista fiú, Boom Deboom, holttestére bukkantak. Angela White, a helyi nyomozó, elmondja az ügynököknek, hogy ez a harmadik ilyen eset, amikor egy gimnazista fiú az áldozat. Szerinte valami sátánista szekta állhat a bűncselekmények mögött. Scully ragaszkodik ahhoz, hogy az FBI által eddig vizsgált esetek mindegyikéről kiderült, hogy semmi köze sem volt a sátánistákhoz. Ám a fiú temetésén a koporsó váratlanul lángra lobban...
  • Tuvok #1171
    előbb néztem meg a tegnapit, hátőő, hmm ... :)
  • Serpa
    #1170
    ma ?
  • Alien
    #1169
    sebaj, legalább meglesz kazin :D
  • Tuvok #1168
    asszem ma a videó marad, mer 99%, hogy nem birom ki :C
  • Alien
    #1167
    Fú én tegnap voltam nagyon álmos 19:00 óra felé, nem tudtam, hogy hogy fogom kibírni az X-Aktákig, de sikerült :)
  • Tuvok #1166
    remélem nem alszok be addig, pedig most elég valószínű :)
  • Alien
    #1165
    Nem baj, azért megnézzük :D

    ugye te is nézed? :)
  • Tuvok #1164
    Yikes .. hányós rész
  • Alien
    #1163
    22:55 X-Akták - Gyilkos csótányok

    Dr. Jeff Ecklere, az ismert tudós, bogárirtót hív a házába, mert a pincéjét ellepték a csótányok. Dr. Bugger, a rovarirtó, hozzákezd a munkához, de hirtelen fuldoklani kezd és elájul. Ecklere lemegy a pincébe, hogy megnézze mi történt és rémülten látja, hogy Dr. Bugger testén ezernyi csótány mászik...