6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • Serpa
    #1122
    bízzunk benne.

    előtte meg 1 jó kis homi műsor.
    :D
  • Alien
    #1121
    22:30 X-Akták - Provenance ( Származás )

    A határőrség egy motorost üldöz, amikor az átlépi a kanadai-amerikai határt és belép Észak-Dakota államba. A férfi egy sziklaperemhez sodródik és lezuhan. A motor felrobban, az ismeretlen motoros pedig eszméletlenül terül el a földön. Hátizsákjából összehajtogatott papírok hullanak ki. Rajtuk furcsa szimbólumok, írásjelek, nagyon hasonlatosak ahhoz, amit Mulder és Scully talált korábban egy földönkívüli űrhajón (lásd a Biogenesis című részt)...

    Hm, szerintem jó lesz :)
  • akyyy
    #1120
    hali, ma mi lesz, lesz egyáltalán, és ha igen mi lesz benne?
  • RelakSfromhome
    #1119
    nem, arról csak szó esik
  • Alien
    #1118
    nem tudom, lehet :)
  • Serpa
    #1117
    ez az a videófilm, amit jóóó rég annyit mutogattak, mint bizonyíték a földönkivüli életről ?
  • Alien
    #1116
    23:15 X-Akták - A vonat

    Mulder elragadtatva néz végig egy postán rendelt videófilmet, egy állítólagos földönkívüli lény boncolásáról. A felvételeken egy japán orvoscsoport végzi a boncolást. A kazettának azzal van vége, hogy fegyveres katonák jelennek meg a műtőben...
  • skristof
    #1115
    wow.... :P
  • Alien
    #1114
    22:55 X-Akták - Nefelejcs

    Mulder és Scully egy 15 éves lány, Amy Jacobs, eltűnésének ügyében kezd nyomozni. A lányt a házából rabolta el egy ismeretlen. A helyi nyomozó, Eubanks, vércseppeket talál a lakás szőnyegén, ami arra utal, hogy Amy orra vérzett, amikor elragadták.

    Mulder figyelmét felkelti egy hír, miszerint az egyik gyorsétteremben egy alkalmazott rosszul lett, orrvérzése volt és értelmetlen szavakat motyogott, méghozzá pontosan akkor, amikor a feltételezések szerint Amyt is elrabolták...
  • Alien
    #1113
    simán :)
  • Serpa
    #1112
    persze.
    :)
  • Tuvok #1111
    én tuti
  • skristof
    #1110
    mért, akkor elintézed? :D
  • Serpa
    #1109
    fenn maradtattok volna ?
  • skristof
    #1108
    iken!
  • Alien
    #1107
    Ja úgy kellett volna, hogy MU meccs, utána X-Akták
  • Tuvok #1106
    áz, rohattak :(
  • skristof
    #1105
    mit vártál?
    nemis baj....
    csak ne a hülye rejál meccset adnák
    Glory United!
  • Alien
    #1104
    20:30 UEFA Bajnokok Ligája

  • skristof
    #1103
    ez igaz, sztem is jó volt
  • Alien
    #1102
    Persze én is tudtam, hogy ez lesz, de nagyon tetszett az a megoldás, ahogy bemutatták :)
  • skristof
    #1101
    kiszámítható volt nagyon a vége...
  • Alien
    #1100
    ték

    hogy vmi ontopic is legyen : vmi rémlik nekem ebből a részből, nézzétek csak meg ezt a képet:



    forrás:x-aktak.hu
  • Serpa
    #1099
    hmmm ...
  • Tuvok #1098
  • Alien
    #1097
    22:45 X-Akták - A séta

    Victor Stans alezredes bezárkózik a rehabilitációs szobába egy katonai kórház pincéjében és öngyilkosságra készül. A melegvizes masszírozókád vízhőmérsékletét forráspontra állítja, majd bele akar ugrani. Ekkor egy hang szólal meg a szobában, majd egy láthatatlan erő betöri a riasztó üvegét. Ugyancsak ez a láthatatlan hatalom kinyitja a bezárt ajtót, miközben Stans beleveti magát a kádba. A sietve érkező nővér azonban időben kimenekíti az alezredest...
  • Serpa
    #1096
    máma mi lesz ?
    :)
  • Alien
    #1095
    én is láttam már előzőleg is, de most jó újranézni az egész sorozatot :)

    Tegnapi rész: Hmm nem is tudom, végül is nem volt rossz, bár lehetett volna benne pár paráztatós jelenet. A végét bírtam, amikor meghalta csávó, belezoomoltak a szemébe és utána kizoomoltak egy kisbaba szeméből :)
  • akyyy
    #1094
    torrentes...engem csak 9 évad érdekel..a többit már ltáta igaz 9 éve :D
  • Alien
    #1093
  • Alien
    #1092
    Igen, érdekesek a kilencedik évad részei, de azért én mindig megnézem azokat is.
    ööö igazából ez a bithumen nem nagyon tudom, hogy mi. Meg van valami sharetv.net, ott rengeteg sorozat fenn van, X-akták is például, de vmilyen Edonkey-s linkje van, amit nem nagyon ismerek. De ami késik nem múlik :)
  • Tuvok #1091



    (nemneked)
  • skristof
    #1090
    hát engem a 9edik széri részei, hogyismondjam...
    szóval érted...

    ( a bithumenen fennt vannak az első és második széria részei, sztem lesz az még több is;) )
  • Alien
    #1089
    Sajnos :(
  • Alien
    #1088
    Nekem mindegy mi a tartalom, én mindig, mindenképpen megnézem az X-aktákat :) Hétfőtől-péntekig + vasárnap :)
  • Tuvok #1087
    Jövőhét kedd-szerda BL meccs, gondolom akkor akták ugrott ...
  • akyyy
    #1086
    huh......elég raatynak hangik, ennél a mexicoi is jobb volt....szerintem nem fogom nézni
  • Alien
    #1085
    22:15 X-Akták - Hellbound (Pokoljárat)

    egész korán kezdődik:)

    A tartalomból:

    Terry Pruit egy csoportnak beszél egy novii templomban. A csoport egy terápiás csapat, akik a dühüket akarják szabályozni. Az egyik tag, Ed Kelso, a fejét rázza a hallottak alapján, nem tetszik neki amit hall. Amikor vége, Kelso elmondja barátjának, Victor Dale Potts-nak, hogy mennyire butaság ez a csoport. Potts-nak korábban rémálmai voltak és most hirtelen látomása támad Kelso-ról, amint annak le van nyúzva a bőre...

  • akyyy
    #1084
    Helló, újra itt, ma este milyen rész lesz? Remélem nem olyan unalmas mint a mexicói rész :C!
  • Alien
    #1083
    23:15, X-Akták - Veszélyes kapcsolat

    Mulder és Scully egy clevelandi nyomozónak, Alan Cross-nak segít egy brutális gyilkosság felderítésében. Az eset kapcsán egy női holttestet találtak, amely teljesen kiszáradt és valami azonosíthatatlan nyálka fedte a tetemet. Mulder összefüggésbe hozza ezt az esetet egy korábban kezdődött sorozatgyilkossággal, amelynek során olyan nők estek áldozatul, akik társkereső hirdetésekre válaszoltak...