6047
640px-The_X-Files_logo.svg.png
  • akyyy
    #960
    szar ez a tipikus "farkas-ember" rész...csak it bogárember volt. fuj
  • Tuvok #959
    Jól tetted, hogy aludtál, nekem is azt kellett volna .. :)
  • skristof
    #958
    pff
    akkor nem maradtam le semmiről, csak egy nagy kiröhögésről :P
  • Tuvok #957
    ritka nagy majomság volt, kiderült, hogy a gyerek meg az anyja is egy nagy légy, de persze nem magyarázták el, hogy mitől, meg hogy mi lett velük, csak megtalálták az eltűnt apát meg még vkiket a padláson begubózva ..
    Végén úgy magyarázta Scully, hogy mindenkiből az lesz, ami nagyon szeretne lenni ... meg fura, hogy az egész könyéken tudnak a buológiai "csodáról", mégis elhallgatták az ügyet ...
  • Tuvok #956
    jaja, nem úgy indult ..
  • skristof
    #955
    bazdmeg deszar volt ez
    ugy bealudtam rajta mint állat
    mi lett a vége?
  • RelakSfromhome
    #954
    mán azt hitted, nem xakta? :D:D

    Nembaj, a gyerek kicsit "legyeskedik" :D
  • Tuvok #953
    Hmm, tök dizájnos lett a csóka :)
  • Tuvok #952
    Mi a f*szom ez ???!
  • Serpa
    #951
    pihen.
    :)
  • Alien
    #950
    Majdcsak előkerül :)
  • skristof
    #949
    démon hill
  • Tuvok #948
    De hova lett Mulder ?!
  • Alien
    #947
    Hm jónak tűnik :)
  • Alien
    #946
    22:35 X-Akták, Lord of the Flies (Legyek Ura)

    A tartalomból:

    Számos néző előtt a két tinédzser Sky Commander Winky és Cap'n Dare, videózzák a legutóbbi kaszkadőrmutatványukat a Dumb Ass show keretében. Cap'n Dare felvesz egy bukósisakot, Winky pedig elkezdi lőni őt egy teniszlabda adogató géppel. Cap'n Dare barátnője, Natalie Gordon, nem túl boldogan szemléli a mutatványt. Akárcsak egy másik fiú, Dylan Lokensgard. A fiúk a következő műsorszámot adják elő, Cap'n Dare beleül egy toalettbe és legurul egy támfalon. Sértetlenül megússza, a nézők tapsolnak. Natalie még mindig nem örül. A harmadik attrakció, Cap'n Dare egy bevásárlókocsival legurul egy domboldalon, majd egy rámpán ugratva egyenesen natalia elő érkezik. A mutatvány balul sül el, Cap'n Dare a földhöz csapódik. Winky és Natalie elszörnyedve látják, hogy habár a bukósisak ép, Cap'n Dare feje összelapult.

    Doggett és Reyes megérkeznek az ocean countyi orvosi központba. Dr. Fountain kérte a segítségüket, mert nem tudja megmagyarázni a halál okát...
  • Alien
    #945
    Tegnap pl a Hetedik-nél is ott volt mindig a reklámok utána. Előbb-utóbb reméljük leszoknak róla :)
  • Serpa
    #944
    amíg el nem érik a megfelelő nézettséget, addig lehet, hogy nem ...

    ne lehegyen igazam.
    engem is idegesít.
  • Alien
    #943
    ne is mond Nem tudom mi a fenének kell mindig benyomni, remélem leszoknak róla...
  • Tuvok #942
    Megin jól bealudtam a végén :(
    Pedig tök jó rész volt ...
  • Serpa
    #941
    mit szóltok a film közbeni, Familia Kft. -s promohoz ?
  • Ombika
    #940
    Ahh isteni volt a mai resz is ez a ketto mennyi volt !
    Megtalaltam vmit a hitet! :)
  • steweee
    #939
    most hogy van, a hajnali nem az esti ismétlése? tegnap későn értem haza, és ezért beállítottam a videót hogy vegye fel a hajnalit. de most hogy nézném látom hogy a a kedd esti ismétlése
  • RelakSfromhome
    #938
    még jó, hogy ma már nem nézem meg a tegnapit, ezért holnap egyben sasolom a kettőt :D:D:D
  • Ombika
    #937
    Ahh isteni resz volt a mai de kar ,hogy folyt kov ilyenkor sik ideg vagyok!! :)
  • Tuvok #936
    #917
  • Alien
    #935
    22:40 X-Akták , Látogatók

    Az eszméletlen és hipotermiában szenvedő Mulder ügynököt egy helikopter szállítja egy alaszkai támaszpontra. Scully azonnal a helyszínre érkezik és számos doktort talál partnere körül, aki a megmentésén fáradoznak. Fox szívműködése leáll, mire Dana kiveteti Mulder testét a forró vízből ( amelyben eddig tartották, hogy felmelegítsék ) és hideg vízbe rakatja, mert szerinte az a megfelelő. Mialatt az orvosok az ügynök életben tartásán igyekeznek, megismerjük a történetet, amely idáig vezetett...
  • Tuvok #934
    Hmm, egy igen - igen rossz férj ... megérdemelte ...
  • Tuvok #933
    htx
  • Alien
    #932
    ja :D
  • RelakSfromhome
    #931
    Tegnap szkáli hogy behúzta a nyakát, mikor elkezdtek potyorászni a brekkancsok :D:D:D
  • Alien
    #930
    22:45 X-Akták , Friss Csontok
  • Alien
    #929
    Mai részből:

    Mulder és Scully Észak-Karolinában kezdenek nyomozni, amikor két katona is meghal titokzatos körülmények között. Mindketten a Haitiból érkező menekülteket elszállásoló táborban teljesítettek szolgálatot és mindkettejük balesetben hunyt el. A hivatalos vizsgálat is balesetként zárta le az ügyeket, de az egyik áldozat felesége, Robin McAlpin, másképp vélekedik. Jack McAlpin autóbalesetben vesztette életét. Az ügynökök megvizsgálják a helyszínt és az egyik fa törzsén különös ábrát fedeznek fel. Robin elmondja az ügynököknek, hogy az egyik katona, Harry Dunham, szerint a halálesetek hátterében a voodoo mágia áll.

  • skristof
    #928
    jó! ;)
  • Tuvok #927
  • RelakSfromhome
    #926
    Te a Zalatnaival nézel tévét?!?


    nemtom
  • Tuvok #925
    Nem, a Zalatnay ... :D

    Mai rész milyen lesz ?
  • RelakSfromhome
    #924
    asszony?
  • Tuvok #923
    Jaja

    Ráadásul nekem külön X-akta itthon, hogy hogyan bírják egyes nők mosolyogva végignézni azt, hogy egy másik nő élve felboncol egy malacot, majd felvágja az ereit ... :D
  • RelakSfromhome
    #922
    tegnapi rész tisztára a dúm3-mat juttatta eszembe :D
  • Serpa
    #921
    VAN !!!
    :)