11900
  • zaki
    #1546
    Aghahowa & Vorobey megszórt egy kicsit, mi? :)
  • Takezó
    #1545
    hát jóh neked én is szopok de nagyokat Halival nemhogy bajnok nem vagyok de a felsőházért küzdök és az UEFÁból is kiestem az 1. fordulóból (Sahtar Donyeck 1:5, 4:1)
  • zaki
    #1544
    de még így se lehetek most nézem, mert 4 fordulóbval a vége előtt dobott ki, és már most 6 pont hátrányom van, köszönhetően annak, hogy otthon kikaptam a milantl 3-2-re, és az Anconát sem tudtam otthon megverni, szal meg is érdemlem....
  • zaki
    #1543
    :DDDDDDDD
  • zaki
    #1542
    tényleg...
  • Takezó
    #1541
    jah, nem, csak akkor tudod, hogyha te irányítod őket
  • Csacsi
    #1540
    A #1532-re nem tudja valaki a választ?
  • Takezó
    #1539
    Öööö nekem idáig egyszer lépett ki, mikor rákattintottam Tiber Krisztiánra :)
  • Tono34
    #1538
    Nézd a jó oldalát. Esetleg meglehet a bajnoki cím
  • zaki
    #1537
    basszameg ezt nem hiszem el!!! magától kilépett a progi, pedig már az utoldó fordulóban voltam... most mehetek vissza, vagy 6-8 fordulót... faszomba, ilyen nincs, ezértz maradtam fent, hogy lenyomjak a szezon-t eere kilép minden ok nélkül, a qrva anyját
  • zaki
    #1536
    íííí bázzz, hívnak az Internek edzőnek... pedig nem is jelentkeztem a padra, nem tudom elvállaljam-e
  • zaki
    #1535
    basszameg kész, elment a bajnoki cím, otthon kikaptam 3-2-re a Milantól, természetesen az utolsó percben kapott góllal
  • zaki
    #1534
    bazz, most nézem, hogy nem 4, hanem 6 ponttal vagyok lemaradva... :(
  • zaki
    #1533
    na bazzeg, most úszott el a bajnoki cím... Ancona ellen leXeltem otthon 0-0-ra, 4 ponttal vagyok lemaradva az 1. helyezetttől, igaz 1 meccsel kevesebbet játszottam, de mindjárt meg is fog előzni a Milan, meg az Inter, nem baj, elődöntőben eddig 2X nyomtam 2-2-t az Interrel a bl-ben, és az olasz kupában, nem lenne rossz valamelyiket elcsípni, de a bl-nek természetesen jobban örülnék, vagy a PSV-vel, vagy a Tottenham-mal játszom, ha bekerülök a fináléba
  • Csacsi
    #1532
    Sziasztok megint én vagyok. Vettem 4 db 16 éves játékost, és leraktam az U20-as keretbe, hogy fejlődjenek. Hogy tudom elérni, hogy játszassák őket? Nincs beleszólásom, csak ha én irányítom a fiatalokat?

  • zaki
    #1531
    képzeld én milyen ideges voltam
  • Matthewpamer
    #1530
    az durva
  • zaki
    #1529
    akkor nézd meg mit írtam az #1495-ben
  • Matthewpamer
    #1528
    már nem kell!bazz a rómával játszottam otthon,materazzit kiállították és utána löttem 2 gólt,az a BUZI RÓMA kiegyenlített!RÓMA
  • zaki
    #1527
    minek neked középpályás? Inter tele van velük, játszasd Lamouchi-t
  • Takezó
    #1526
    Zaki: ok 1 kicsit túloztam... rájöttem közben, hogy tényleg változik, mert harmadikként az UEFA-kupában indulhattam!
  • Matthewpamer
    #1525
    emre nálam van :D
  • zaki
    #1524
    akkor Deco
  • Matthewpamer
    #1523
    de egy tapasztalt kéne..
  • zaki
    #1522
    vagy Jan Kristiansen
  • zaki
    #1521
    hát nem tudom. de elképzelhető. ill nem az, mert sosem fogja magyar csapat megnyerni ezeket :PPP
  • Takezó
    #1520
    Figy, ha mondjuk az UEFA-koefficiensünk megnő (pl megnyerem a BL-t, a DVSC meg az UEFÁ-t), akkor jövőre mondjuk több magyar cspat indulhat a blben?
  • robotnyk
    #1519
    Kallström, Farnerud, Emre
  • zaki
    #1518
    De Rossi
  • Matthewpamer
    #1517
    valaki tudna mondani egy kurva jó középpályást?
  • Csacsi
    #1516
    Nah lenyomtam az őszi szezont. Ahhoz képest, hogy mindenki tisztes középmezőnyt várt tőlem, ahhoz képest 3 ponttal vezetem a bajnokságot 23 meccs után. Majd este nyomok fel képeket. Most egy kicsit pihenek, mert reggel óta, kicsit hosszú volt :)
  • Takezó
    #1515
    jaja :) hát nehéz lesz, de végülis ha úgy nézzük van rá reális esély, hisz az UEFÁ-ban elmeneteltem a nyolcaddöntőig
  • zaki
    #1514
    ja de azt meg is kell nyerni, hogy ott legyél az uefa-kupában... :)
  • Takezó
    #1513
    most jutott eszembe, hogy van Intertotó kupa is :)
  • Takezó
    #1512
    ööö bazz a Kupadöntőben kikaptam hosszabbításban a Győrtől és csak harmadik leszek az nb1-ben szal nem lesz európai szereplésjövőre...
  • Takezó
    #1511
    nekem nem csinált iyet, de sajnálom már, hogy feltettem mivel jobb volt az eredeti.
  • Matthewpamer
    #1510
    lehet hogy elkezdek a Milannal.
  • Matthewpamer
    #1509
    bakker nem értem hogy a magyarosítás miért nem működik..vagy is működi csak egy idő után(kb. 5 perc)kiír egy hibát és kilép.És csak ctrl+alt+del-lele tudok kilépni.VALAKINEK CSINÁLT ILYET?
  • Matthewpamer
    #1508
    nem tudod mi a wondekid??Rámész az információnál és ott írják hogy pl.:cultured midfielder,vagy legendary fullback,vagy wonderkid.Wonderkidek:Diego,Robinho,Rooney,Martins.De csak 20 éves korig!
  • Takezó
    #1507
    hát az valószínű, de ez is csalódás azok után, hogy múlt évben megnyertük... találn lassan el kéne igazolni...